Як правильно пасинкувати і прищипувати помідори

Помідори — зелена культура, яку знають всі. У них широка область застосування, вони додаються в багато страви, салати, а ще з них варять дуже смачний томатний сік. Ну і звичайно, найчастіше ми їх любимо вживати у свіжому вигляді. Особливо цінуються томати, які були вирощені у себе на ділянці. Їх смак і аромат не зрівняється з покупними в магазині.

Виростити ці овочі не так складно. Важливо посадити вчасно розсаду і надалі дотримуватися основні правила догляду. У цієї культури є своя особливість, вона часто починає сильно галузиться. Внаслідок цього, врожайність виходить невелика, адже всі сили були спрямовані на харчування листя.

Щоб цього не відбувалося, потрібно своєчасно проводити такий агротехнічний прийом, як формування куща. Одними з головних його складових є прищипування і пасинкування рослини. Ці процедури допоможуть уникнути утворення високорослого томата з безліччю бічних пагонів.

У сьогоднішній статті ми розглянемо, що потрібно зробити для того, щоб рослина не ветвилось. Які техніки і схеми пасинкування існують, і коли необхідно зробити формування стебла, щоб отримати багатий і смачний урожай.