Посадка троянд у відкритому грунті і догляд за ними: поради для новачків

Квіти — це невід’ємна частина садових ділянок. Їх існує безліч. Але троянда є королевою серед них. Вона вважається фаворитом у флористів, з нею становлять різноманітні букети, адже це прекрасне рослина люблять багато жінок.

Цю культуру не так просто виростити на ділянці. Вона вимагає багато уваги і відповідний догляд. Бувалим дачникам, які знають основи вирощування, цей процес вже знайомий. А от новачкам варто докласти трохи більше зусиль і сил.

В даний час існує великий асортимент у виборі різновидів цієї квітки. Вони можуть відрізнятися по висоті куща, гіллястості, формою і забарвленню бутонів. Класифікація відбувається наступним чином:

  • мініатюрні. Висота їх не більше 30 — 35 см, вирощують в більшості випадків вдома або на балконі в горщиках.
  • чагарникові. Об’ємні, гіллясті, вимагає встановлення опори, щоб не були марні бічні пагони.
  • плетисті. Виткі пагони, їх садять біля огорож і арок, досягають довжини в 5 — 6 метрів.
  • чайно — гібридні. Вид, має великі і ароматні шапки квітів, дуже добре підходять для складання букетів із – за своїх розмірів, який становить 50 — 60 див. Вони чудово у зрізаному вигляді стоять у воді.
  • паркові. Високорослі і міцні рослини, які досягають двох метрів. Цвіте неодноразово, протягом усього періоду росту. Відрізняються хорошою стійкістю до хвороб.

Давайте розберемося, що необхідно знати про цю красуню, щоб їх аромат наповнив ваш сад неповторним і ніжним запахом.