Кращі сорти насіння томатів для відкритого грунту

Томати — це смачна і корисна південна культура. Особливо цінуються ті, які були вирощені на своїх ділянках. Адже домашні овочі екологічно чисті, з яскраво вираженим насиченим смаком. В них містяться необхідні вітаміни і мінерали для людини. Також вони відомі своєю низькою калорійністю, що важливо для тих, хто стежить за фігурою.

Помідори вирощують як в теплицях, так і у відкритій місцевості. Потрібно правильно підібрати сорт. Існує безліч різновидів цього зеленого рослини, що розрізняються: за термінами дозрівання, росту куща, за призначенням томатів, за кольором і формою плодів.

У минулій статті ми вже докладно розбирали ті види, які вирощуються в парниках і теплицях. Але, на жаль, вони є не на кожній ділянці. Тому сьогодні будемо говорити про те, які з них дають добрі врожаї у відкритому грунті, тобто на вулиці.

У відкритий грунт цю південну культуру висаджують у вигляді розсади. До моменту висадки, як правило, кущики вже досить зміцніли і добре приживаються на грядці. Розсаду можна виростити самим, але і придбати в спеціалізованому магазині або на ринку.