Формування куща огірків: як правильно формувати кущі в теплиці і як доглядати за ними

Огірки дуже часто можна зустріти на дачній ділянці. І це не дивно, адже хто не любить свіжий, соковитий зелений овоч, який тільки що зірвали з куща. Вирощувати його трохи клопітно, але хіба не приємно, після докладених зусиль, зібрати прекрасний урожай.

Їх вирощують у відкритому грунті та в теплицях. Зараз дуже популярні пристрої з полікарбонату. Вони відрізняються своєю міцністю і довговічністю. У них хороша світлопроникність, а це означає, що виключається брак сонячного світла. В таких умовах вашим огірочків не будуть страшні протяги і навіть невеликі заморозки. До того ж збирати врожай зможете аж до пізньої осені.

В незалежності від місця, рослинам потрібен належний догляд. До того ж, ці однолітки сильно розростаються, їх гілки схожі з ліанами, які в’ються по землі. Їм потрібні опори, щоб чіпляючись вусиками, вони росли вгору. Інакше батоги починають плутатися і підійти до зеленим красеням стає проблематично.

Дачники для зручності формують кущі рослини. Але це необхідно робити ще і для зниження розвитку і поширення різних захворювань і грибків. В теплицях, цими маніпуляціями, ви заощадите простір, і очистіть борозни.

Давайте розберемося, що має на увазі під собою формування куща і які способи існують на сьогоднішній день. А також розглянемо, як потрібно доглядати за культурою, коли стебло вже сформований.