Великодній бездріжджовий паска — найсмачніший рецепт вологого паски

Моя мама завжди пече дуже смачні паски. У неї в записній книжці безліч рецептів, і з якого з них вона не пекла, результат завжди радує. Я вже ділилася багатьма рецептами з її книжечки, які поступово переписувалися і мою. Але ось цей варіант у неї стоїть осібно. А все тому, що всі ми зазвичай печемо великодню випічку з дріжджового тіста, а за цим способом його можна спекти без дріжджів.

Рецепт дуже хороший: тісто відмінно піднімається тільки за рахунок присутності в ньому розпушувача; із-за достатньо великої кількості масла, воно виходить соковитим, пухким і злегка вологим, завдяки цьому паска довго не сохне і не черствіє. І звичайно ж він дуже смачний. Тісто ніжне, м’яке, ароматне.

Якщо з чимось порівнювати, то воно найбільше схоже з дуже хорошим кексом, до речі, не жирним. Загалом, відмінна альтернатива найсмачнішого дріжджове куличу. Я не з чуток знаю, що не всі люблять займатися з дріжджовим тістом. Вважають, що це довго і клопітно. І з ними можна погодитися. Для його вистоювання тільки потрібно буде мінімум 2 — 3 години часу, плюс час на випічку.

У мене цей процес розтягується іноді до 5 годин. Не всі розташовують таким часом. Тому часто задають питання — а чи можна якось прискорити процес? У випадку з дріжджовим тістом немає, а ось в даному варіанті цілком можна. Якщо Вам потрібен швидкий варіант самого головного пасхального хліба – ось він.