Модні стрижки на коротке волосся (56 фото) і відео

Сьогодні ми пропонуємо Вам подивитися самі модні стрижки на коротке волосся на відео і фото. З одного боку здається, що коли на голові не таке вже довге волосся, то варіантів створити красу не так і багато. Але ці слова не для професіоналів своєї справи, стилістів, перукарів, ці товариші здатні творити з будь-якого волосся.

Сьогодні модні стрижки на коротке волосся можуть бути настільки різноманітні, що навіть дивуєшся польоту думки стилістів. У наш бурхливий час, коли час завжди знаходиться в розряді дефіциту, модні стрижки на коротке волосся набувають все більшої популярності. Багато жінок обирають короткі стрижки для ділового образу.

Звичайно ж стрижки на коротке волосся вимагають і менших витрат по догляду за волоссям, одна справа доглядати і підтримувати здоров’я волосся довжиною в десяток сантиметрів і зовсім інша коли довжина кілька десятків. Але, як би там не було модні стрижки на коротке волосся зберігають свою актуальність і стилісти постійно пропонують нові варіанти створення краси на голові.

Різні методи забарвлення і мелірування, дозволяють змінювати модні стрижки на коротке волосся значно частіше, ніж на волосся довге або середне. А зміна іміджу, заняття дуже захоплююче і цікаве. Для деяких типів обличчя короткі стрижки підходять краще, ніж якісь інші. Навіть у середовищі відомих людей, яких ми з Вами часто бачимо на екранах або обкладинках, складно часом представити їх з довгим волоссям, дуже вже їм до лиця модні стрижки на коротке волосся. Отже, дивимося самі різні стрижки на коротке волосся на фото, а так само деякі приклади з практики на відео.

Стрижка «Боб» на коротке волосся. Відео

Креативна стрижка на коротке волосся. Відео

Джерело: katyaburg.ru

Переклад украънською: 4lady.in.ua

Також цікаве:  Весільні зачіски на коротке волосся (36 фото) і відео
Загрузка...