Брізоль із фаршу — покроковий рецепт приготування

Щоранку, приготувати цікавий незвичайний сніданок, звичайно ж, вдається не всім. Багато працюють з раннього ранку, і їм зовсім не до вишукувань. Буває відмінно, якщо встигають на ходу з’їсти пару бутербродів. А то просто збирають що-небудь у ланч-бокс і їдять вже на роботі.

Але у всіх є вихідні, святкові дні і відпустка. У цей чудовий час не треба нікуди поспішати, і можна повною мірою насолодитися чарівним сніданком в колі сім’ї. І щоб він по-справжньому був таким, можна приготувати не зовсім звичайну їжу.

А з чого її можна швидко приготувати? Правильно, з яєць. Це може бути звичайний омлет, або чудовий омлет Пуляр, звична яєчня, або повітряні яйця Орсіні. Страви з незвичним звучанням відносяться до шедеврів французької кухні, їх подають у Франції на сніданок в розкішних готелях.

Брізоль із фаршем з курки

Але немає нічого складного в тому, щоб приготувати такі шедеври самим. Так само, як і сьогоднішнє блюдо з таким же зарубіжним назвою – Бризол! Ви чули коли-небудь таке слово?! А знаєте що це таке? Це їжа, яка схожа і на омлет, і на шаурму, але все це не те. Загалом, запрошую до статті, я розповім, як готувати цю страву.

А після рецепту в якості бонусу буде ще та відео з мого каналі на Youtube.