Гаспачо — 7 рецептів приготування томатного супу

Корида, футбол, гарячі хлопці, кастаньєти і Барселона… все це Іспанія. А з чим ще асоціюється ця сонячна країна? У багатьох із спекою. І в цей час, як і у нас влітку, хочеться чогось освіжаючого, і в той же час смачної та ситної. Ми зазвичай охолоджуємося окрошкою і борщем, а ще одним ідеальним стравою для цього часу буде іспанський суп гаспачо.

Якщо ви знайомитеся з цим блюдом вперше, знайте, що у вашій російської каструлі може оселитися пряний, ніжний, як крем, суп-пюре з яскравого томату, запального болгарського перцю, огірка, м’якушки хліба, цибулі, олії оливи і пряного часничку. І це ще не все.

З усією пристрастю приготуйте його за домашнім рецептом, додавши в страва винний оцет і пікантний «табаско». Або ж за наипростейшему способом створіть його з томатним соком.

А ще приготуємо страву в білому кольорі, яким він був спочатку: додамо в нього ніжне яйце і корисні яблучка. А на десерт спробуйте супчик з креветкою або селерою. Ви надовго запам’ятаєте смак будь-якого гаспачо.

Пориньте в кухню гарячої Іспанії і випробуйте гаму смаків в одній тільки вашій тарілці. А разом з тим до вас прийдуть і така ж веселка емоцій, ті, хто викрикує: «Ахх», » Вауу» або «Bien», що означає «добре». Захват від літнього супу вам замовлений!