Цибулевий суп — прості рецепти класичного французького супу

Зазвичай, коли ми вдома готуємо смажених окунців або сорожку, то в самому кінці додаємо дуже багато шинкованої кільцями цибулі. Коли він добре протушкується, то не тільки рибки стають набагато соковитіше і апетитніше, але і сама обсмажування перетворюється на просто запаморочливу вкуснотищу!

Сказати чесно, ніколи б не подумала, що крім жарехи цей багатошаровий овоч у таких кількості можна використовувати для варіння. Відносно недавно для мене стало справжнім відкриттям таке казкове страву, як французький цибулевий суп.

Основний секрет цього делікатесу полягає в тривалому гасінні (більш напівгодини) на повільному вогні, щоб нарізка придбала красивий медово-коричневий відтінок і не підгоріла. А потім отриману заготовку розбавляють міцним м’ясним бульйоном, а по закінченні варіння посипають зверху тертим сиром і кладуть свіжий хрусткий хлібець.

Для кращого смаку додатково готову страву відправляють ще на кілька хвилин у духовку, щоб стружка розплавилася і надала пікантний вигляд і ароматну вершкову нотку.