До чого сниться біла собака: тлумачення сну про білих собак

До чого сниться біла собака? Основні тлумачення: до чого сниться біла собака, добра чи зла, велика чи маленька

Кожній людині потрібен вірний і надійний друг, який завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину.

Таким другом може стати вірний і відданий пес.

До чого сниться біла собака? Що означає такий сон?

До чого сниться біла собака – основне тлумачення

Собака з давніх часів вважалася берегинею домашнього вогнища. У давнину їх не селили окремо від господарів, а залишали в хаті на ніч, щоб ті охороняли помешкання зсередини. У багатьох народів собака асоціювалася з тотемом, оберегом, який покликаний налагоджувати шанобливе і дружнє відношення всередині сім’ї.

Дітям не дарма дарували собак – вони могли чудово доглянути за дитиною в той час, коли батьки зайняті своїми справами. Сьогодні також багато сім’ї заводять собак, не здогадуючись, що їх домашні тварини несуть в собі енергію миру і любові, що вони врівноважують відносини в будинку.

Білі собаки завжди вважалися символом миру і взаєморозуміння. Так, якщо хтось дарував сім’ї білого цуценя – цей знак ввічливості означав, що дарував бажає миру та спокою родині. Такого пса дарували, щоб захистити будинок не тільки від зловмисників, але і від темних сил.

Варто уважно ставитися до сновидінь, в яких фігурують собаки. Зазвичай такі сни говорять про дружбу і відданість, самопожертву. Людині варто в першу чергу задуматися, наскільки він сам володіє такими якостями. Наскільки він відкритий навколишнього світу.

Якщо уві сні вам приснилася чиста собака зі світлою, білою шерстю – ваші друзі вас не кинуть у біді, ви можете сміливо на них розраховувати. Також такий сон може говорити:

Також цікаве:  До чого сниться риба жінці: тлумачення сну

• Про позбавлення від заздрісників і ворогів;

• Про отримання приємних і довгоочікуваних звісток;

• Про міцну захист людини від зовнішніх негативних факторів.

Якщо уві сні собака вас облаяла або вкусила – не варто турбуватися, так як колір її вовни світлий – такий сон може говорити про порожніх скандалах і клопоти, які не варто приймати близько до серця.

Якщо у людини були хвилюючі його ситуації, які довгий час ніяк не могли вирішитися, після такого сну нарешті-то вони перестануть людини турбувати. Якщо людина в недавньому минулому втратив одного або якусь матеріальну цінність, після такого сну він обов’язково її знайде. Крім усього іншого, будуть відновлені давно втрачені зв’язки і контакти.

Якщо уві сні пес забруднений і веде себе досить агресивно – варто переглянути своє ставлення до оточуючих. Можливо, ви також як і цей пес, дуже критично ставитеся до недоліків людей і при першій же можливості їм про них нагадуєте. Так більше робити не варто, інакше ви втратите не тільки друзів, але своє коло спілкування.

Якщо біла собака веде себе агресивно уві сні і при цьому примудряється неабияк забруднитися – приємний відпочинок з сім’єю або друзями буде зіпсований невдалим жартом, колючим словом. Варто бути уважним як до своїм промовам, так і до мови друзів. Якщо вже хтось допустив недоречний жарт – не варто занадто критично до цього ставитися.

Також такий сон говорить про те, що доведеться шукати зниклу річ, при цьому пошуки такої речі будуть весь успішними. Під час них подружжя, або друзі стануть набагато ближче один одному. Якщо ж собака веде себе уві сні все агресивніше все більш неприємними будуть ставати сварки і скандали між людьми.

Також цікаве:  До чого сняться вампіри: тлумачення сну про вампірів

Якщо ж людина самостійно намагається заспокоїти звіра, він намагається його задобрити, нагодувати, дати йому іграшку, іншу приємну дрібницю – наяву людина самостійно впорається з усіма ворожими підступами і неприємностями. Якщо уві сні присниться, як ви годуєте собаку – наяву ви дасте привід для пліток, але так як собака білого забарвлення – то це будуть швидше порожні розмови, які не варто брати до уваги, приймаючи важливі рішення в житті.