До чого сниться біла собака: тлумачення сну про білих собак

До чого сниться біла собака? Основні тлумачення: до чого сниться біла собака, добра чи зла, велика чи маленька

Кожній людині потрібен вірний і надійний друг, який завжди прийде на допомогу в скрутну хвилину.

Таким другом може стати вірний і відданий пес.

До чого сниться біла собака? Що означає такий сон?

До чого сниться біла собака – основне тлумачення

Собака з давніх часів вважалася берегинею домашнього вогнища. У давнину їх не селили окремо від господарів, а залишали в хаті на ніч, щоб ті охороняли помешкання зсередини. У багатьох народів собака асоціювалася з тотемом, оберегом, який покликаний налагоджувати шанобливе і дружнє відношення всередині сім’ї.

Дітям не дарма дарували собак – вони могли чудово доглянути за дитиною в той час, коли батьки зайняті своїми справами. Сьогодні також багато сім’ї заводять собак, не здогадуючись, що їх домашні тварини несуть в собі енергію миру і любові, що вони врівноважують відносини в будинку.

Білі собаки завжди вважалися символом миру і взаєморозуміння. Так, якщо хтось дарував сім’ї білого цуценя – цей знак ввічливості означав, що дарував бажає миру та спокою родині. Такого пса дарували, щоб захистити будинок не тільки від зловмисників, але і від темних сил.

Варто уважно ставитися до сновидінь, в яких фігурують собаки. Зазвичай такі сни говорять про дружбу і відданість, самопожертву. Людині варто в першу чергу задуматися, наскільки він сам володіє такими якостями. Наскільки він відкритий навколишнього світу.

Якщо уві сні вам приснилася чиста собака зі світлою, білою шерстю – ваші друзі вас не кинуть у біді, ви можете сміливо на них розраховувати. Також такий сон може говорити:

• Про позбавлення від заздрісників і ворогів;

• Про отримання приємних і довгоочікуваних звісток;

• Про міцну захист людини від зовнішніх негативних факторів.

Якщо уві сні собака вас облаяла або вкусила – не варто турбуватися, так як колір її вовни світлий – такий сон може говорити про порожніх скандалах і клопоти, які не варто приймати близько до серця.

Якщо у людини були хвилюючі його ситуації, які довгий час ніяк не могли вирішитися, після такого сну нарешті-то вони перестануть людини турбувати. Якщо людина в недавньому минулому втратив одного або якусь матеріальну цінність, після такого сну він обов’язково її знайде. Крім усього іншого, будуть відновлені давно втрачені зв’язки і контакти.

Також цікаве:  До чого сняться волохаті ноги: тлумачення сну

Якщо уві сні пес забруднений і веде себе досить агресивно – варто переглянути своє ставлення до оточуючих. Можливо, ви також як і цей пес, дуже критично ставитеся до недоліків людей і при першій же можливості їм про них нагадуєте. Так більше робити не варто, інакше ви втратите не тільки друзів, але своє коло спілкування.

Якщо біла собака веде себе агресивно уві сні і при цьому примудряється неабияк забруднитися – приємний відпочинок з сім’єю або друзями буде зіпсований невдалим жартом, колючим словом. Варто бути уважним як до своїм промовам, так і до мови друзів. Якщо вже хтось допустив недоречний жарт – не варто занадто критично до цього ставитися.

Також такий сон говорить про те, що доведеться шукати зниклу річ, при цьому пошуки такої речі будуть весь успішними. Під час них подружжя, або друзі стануть набагато ближче один одному. Якщо ж собака веде себе уві сні все агресивніше все більш неприємними будуть ставати сварки і скандали між людьми.

Якщо ж людина самостійно намагається заспокоїти звіра, він намагається його задобрити, нагодувати, дати йому іграшку, іншу приємну дрібницю – наяву людина самостійно впорається з усіма ворожими підступами і неприємностями. Якщо уві сні присниться, як ви годуєте собаку – наяву ви дасте привід для пліток, але так як собака білого забарвлення – то це будуть швидше порожні розмови, які не варто брати до уваги, приймаючи важливі рішення в житті.

До чого сниться біла собака по езотеричного соннику

В езотеричному соннику сказано, що мовець біла собака може снитися до радості і щастя в домі. Варто прислухатися до її порад і осуджень – в них дуже багато правди. Такий сон може говорити про те, що людину незабаром очікує радісна подія або радісна новина.

Якщо біла собака уві сні літає – то мрії людини обов’язково здійсняться. Йому варто тільки зовсім трохи почекати і всі задумані ним плани реалізуються. Життя дасть для цього всі можливості. Якщо біла собака просто величезних розмірів, значить, то, що ви так давно чекали – незабаром з вами станеться. Якщо ж у сні з’явилися невеликі маленькі і гавкаючі собаки – виходить, наяву ви будете оточені приємним увагою і приємними звістками.

Також цікаве:  До чого сниться розбите скло: тлумачення сну

Якщо собака змінює свій колір в сні на темний – наяву варто уважно ставитися до всіх своїх фразам і не дозволяти стороннім людям перекручувати все вами сказане. Якщо ж навпаки собака стала білою – варто очікувати швидкого одужання, швидкого просування в справах. Придбання білого цуценя уві сні – це символ придбання великої радості, щирого щастя. Якщо вам у сні подарували білого пса – варто уважно придивитися з якого приводу був зроблений подарунок і хто подарував. Можливо, і наяву ви отримаєте аналогічний подарунок.

Варто звернути особливу увагу на те, що собака уві сні часто є позитивним символом, безумовно, варто трактувати сон, враховуючи додаткові символи і знаки в ньому. Варто уважно придивитися до поведінки пса. Навіть якщо сон був досить тривожним, але пес у нього був білого забарвлення – всі тривоги наяву не будуть мати вагомих підстав. Не варто заздалегідь переживати і нервувати – завжди варто довіряти життя.

До чого сниться біла собака по соннику Фройда

В сонник Фрейда сказано, що біла собака сниться до потреби дружби і ласки. Людина незадоволений своїм статевим життям, йому весь час не хочеться гострих відчуттів, а міцних дружніх обіймів, дружнього взаєморозуміння.

Можливо, у людини склалися виключно платонічні відносини, які вже не приносять йому радість і задоволення. Тоді виходить, що йому потрібно або шукати стосунки на стороні, але засновані на дружбі, або дружбу розвивати в цих відносинах.

Якщо чоловікові сниться біла собака, яка радісно виляє йому хвостом – незабаром він познайомиться з кокетливою жінкою, яка просто не буде давати йому проходу. Якщо собака надалі в сновидінні поведе себе агресивно – таке знайомство не принесе людині радість. Це буде легкий флірт, який згодом призведе до жорстких скандалів і ревнощів.

Також цікаве:  До чого сниться маніяк: тлумачення сну

Якщо чоловікові присниться кілька білих собак – наяву він буде вибирати з декількох гідних дівчат. Від того, який настрій буде панувати у сні, буде залежати і те, чи правильний вибір вона зробить наяву.

Якщо чоловікові присниться, що біла собака різко стає темною і злий, починає гавкати – він багато не знає про свою супутницю життя. Йому варто уважно до неї придивитися заздалегідь, щоб потім не потрапити в халепу. Якщо такий сон присниться дівчині, швидше за все, вона дізнається про зраду.

До чого сниться біла собака по іншим сонникам

До чого сниться собака по соннику майя? В хорошому значенні сон про собаку, у якої в крові пащу говорить про швидку появу відданого друга. Якщо ж розглядати поганий аспект тлумачення снів про білу собаку, то сновидіння, в яких біла собака спить – означає, що вороги не дрімають і готують неприємні сюрпризи, а ви в силу свого характеру і виховання – закриваєте на їх ворожі підступи очі.

У російському соннику сказано, що ласкава біла собака символізує вірного і відданого друга.

• Велика біла собака уві сні символізує одного з благими намірами;

• Якщо собака гавкає на вас – вас чекають порожні сварки і недомовки, яких можна було уникнути;

• Якщо ви гладите і пестите білу собаку уві сні – наяву вас чекає побачення, яке було таким бажаним;

• Якщо собака уві сні шалена – ви може обзавестися ворогом, але його претензії до вас будуть порожніми.

У будь-якому випадку, сон, у якому фігурує собака – дає поштовх людині задуматися, наскільки правильно він будує своє життя. Є у нього віддані друзі, чи він може покластися на них у важку хвилину, чи йому ще довго доведеться витрачати час на пошуки підтримки з боку. Сон також буде обіцяти багато приємних подій, які варто чекати з нетерпінням. Найприємніше – це отримувати обіцяне щастя і блага. Адже радості багато не буває, а сон про білих собак саме радість і щастя обіцяє.