До чого сниться змія дівчині: тлумачення сну

До чого сниться змія дівчині? Погано це чи добре? Основні трактування – до чого сниться змія дівчині: за різними сонникам

Світ сновидінь повний загадок і таємниць.

Якщо відкрити їх завісу, то можна в одну мить отримати відповіді на наболілі питання.

До чого сниться змія дівчині?

Варто розібратися.

До чого сниться змія дівчині по соннику Меридіана

Змія – символ зла і спокуси, якщо вона з’являється в сновидіннях дівчини – значить, вона стане заручницею недоброзичливців, брехливих претензій і надуманих вад. Не можна піддаватися на провокації.

Якщо уві сні змій ціла купа – хтось із близьких людей зрадить, здійснить тотальну помилку. Якщо рептилія проникла в будинок – значить, недоброзичливці затесалися в коло її близьких людей. Якщо змій дуже багато і вони повзають по підлозі будинку – значить, біда прийде в будинок. Маленькі змійки на деревах обіцяють наклеп, якщо є щось, у чому дівчина не чесна – це відкриється.

Якщо змія зеленого кольору – значить, віджилі звички і обов’язки будуть дівчиною забуті. Якщо ж така змія обвиває і здавлює тіло – дівчина живе віджилими себе моральними засадами і принципами. Вони в прямому сенсі заважають просуванню по життю.

Мирно лежить зелена змія – до зцілення душі. Жовта змія – до змін у житті позитивного характеру.

До чого сниться змія дівчині по соннику Міллера

Змії у сні – це завжди погана ознака. Варто з обережністю ставиться до оточуючих людей і чекати від них тільки підступу, бо ситуація вже зайшла в глухий кут. Якщо дівчині сниться, що змії, в прямому сенсі накидаються на неї – це означає, що вона відчуває докори сумління за раніше скоєні вчинки. Цей сон також може вказувати на внутрішні вагання, невпевненість у завтрашньому дні.

Якщо дівчина вбиває гадюку – вона в житті нехтує людяністю і не вважається з думкою близьких людей. Якщо вона пробирається крізь кубло змій – значить вона постійно живе в побоювання і страху. Якщо змія таки вкусила – потрібно бути акуратною з доброзичливцями, які насправді виявляться ворогами. Тримати в руках – до того, що у вашому оточенні затесався злодій і брехун. Значить, у дівчини є конкурентка, яка щосили намагається зруйнувати відносини, сім’ю.

Також цікаве:  До чого сниться отримувати подарунки: тлумачення сну

Якщо дівчині, яка складається в шлюбі, сниться, що вона наступила на змію – значить, вона допустить помилку, втратить довіру чоловіка. Якщо такий сон приснився незаміжньою жінці – значить, вона буде втягнута в любовний трикутник і вже ніяк не зможе вийти заміж.

Якщо сняться маленькі змійки, значить, дівчина опинилася в епіцентрі пліток, брехні і наклепу. Якщо змії її слухаються – значить, вона досить владна і варто переглянути ставлення до людей.

До чого сниться змія дівчині по соннику Ванги

Якщо дівчині уві сні з’явилися повзучі змії, то наяву вона виявиться в незручній ситуації, їй доведеться зіткнутися лоб в лоб зі своїми недоброзичливцями. Якщо змії згортаються в клубок і голосно шиплять – це вірний знак проблем на професійному терені.

Якщо гадюка вкусить – це обіцяє швидке розчарування у самих близьких людей. Якщо змія мирно згорнулася в клубок – це обіцяє порожні пересуди і плітки за вашою спиною. Змія, що здавлює шию дівчини – символізує обмеження як моральні, так і матеріальні. Можлива смерть близької людини.

До чого сниться змія дівчині по соннику Фройда

Фрейд вказував, що змія уві сні несе чоловічу сексуальну енергетику. Якщо дівчині сниться змія, яка ніжиться на сонці – значить, у її партнера все в порядку в сексуальному плані або вона скоро зустріне пристрасного коханця, який кардинально змінить її життя.

Якщо уві сні змія кусає дівчину, значить, вона піддасться атаці суперниці, вона буде втягнута в любовний трикутник. Якщо дівчина в сні від змій утікає – значить, наяву вона не зможе втекти від проблем в статевій сфері або у її чоловіка буде слабке лібідо. Якщо дівчина бачить у сні багато маленьких змій, які заповзають до неї в будинок – значить, незабаром вона стане матір’ю.

До чого сниться змія дівчині за іншим сонникам

Нострадамус у своїх прогнозах керувався в першу чергу знаннями в нумерології, тому виходячи з його тлумачень, якщо дівчині приснилася змія, значить, в однойменний рік її чекають невдачі. Невдачі фінансового характеру відвідають дівчину в першу чергу.

Також цікаве:  До чого сняться діаманти: тлумачення сну

Якщо дівчина в сні змій винищує – значить, вона отримає заступництво понад для звершення всього задуманого, значить їй не варто турбуватися про завтрашній день, бо вже сьогодні їй понад посилають сигнал про те, що все буде благополучно.

Лофф давав трохи інше трактування снів з участю змій. Він вказував, що подібні сновидіння більше пов’язані з фізіологічними проблемами дівчини. Він вказував також на те, що необхідно повністю вивчити структуру сновидіння, яке приснилося дівчині. Якщо в цілому сон позитивний – значить і зі здоров’ям у неї буде все чудово, але якщо:

• Душить змія дівчину у сні – їй не уникнути захворювань легень;

• Якщо змія перегороджує шлях – значить, їй доведеться зайнятися лікуванням ніг;

• Якщо дівчина відчуває необгрунтоване почуття тривоги – значить, їй загрожують нервові розлади.

Квіток у своєму соннику надає наступну трактовку:

• Повзли до дівчини змії обіцяють їй підступність оточуючих і зрада;

• Якщо змії нападають – то у неї не вийде уникнути хвороб;

• Величезний чорний змій обіцяє появу добре ховається за маскою порядності ворога;

• Укуси змій – до великих скандалів і сварок;

• Смерть від укусів – захворювання, крах надій, швидка смерть.

Хассе вказує що змії можуть з’являтися в сновидіннях у дівчат із-за того що у них є вороги. Вони також можуть символізувати минулі образи, які не дають дівчатам жити спокійно. Якщо таки вдається уві сні перемогти рептилій – і все в житті нормалізується і піде як по маслу. Якщо змія кусає – значить, буде зачеплено самолюбство. Сковавшая руху змія – до пліток і докорів.

Менегетті вказує у своєму соннику що змія символізує реальні побоювання і страхи дівчат. Ці страхи знаходяться глибоко в підсвідомості і заважають рухати далі по життю. Якщо дівчина в сні відчуває жах і страх при вигляді рептилії – вона дійсно володіє безліччю психологічних проблем. Якщо уві сні дівчина байдужа до змій – значить і в житті реальному вона має виняткову витримку.

Також цікаве:  До чого сниться кит: тлумачення снів

Лонго стверджував, що змії у снах віщують потужний напад ворогів, недоброзичливців. Можливий навіть бунт. Якщо дівчина бачить у сні, що змія стає ручний – наяву вона втілить все задумане, примножить багатство, стане щасливою і благополучною. Якщо змії мирно і слухняно повзають навколо дівчини – вона отримає керівну посаду і зможе активно просуватися по кар’єрних сходах.

За идиоматическому соннику – змії сняться до підступності і підлості, прихованим конфліктів, нерозв’язних ситуацій, які будуть постійно заважати просуванню дівчата до мети. Змія – це зашморг, вона може означати хворобливу прихильність до певного людині, яка не дозволяє реально оцінювати ситуацію.

Змії символізують ту небезпеку, яка завдасть значної шкоди і уникнути її просто неможливо. Це може бути підступність жінки, яка сильно заздрить дівчині, про який саме жінці йде мова – вкажуть інші символи в сновидінні.

У жіночому соннику наводяться такі тлумачення снів дівчат про змій:

• Віщують швидкі проблеми, тривоги;

• Якщо звиваються змії – подібно їм викручується зі складної ситуації і дівчина, їй пора переоцінить реальні події, шукати інші методи вирішення проблем;

• Маленькі змійки навколо – зустріч з нехорошими, недобродушными людьми;

• Клубок змій – велика кількість недоброзичливців;

• Укус мертвої змії – проблеми, що виникли нишком;

• Якщо змії жалять один одного – дівчина завдала душевну біль близькій людині;

• Вбивати агресивних змій – до безперечної перемоги над супротивниками і над собою.

До чого сниться змія дівчині? Варто уважно вивчити сновидіння повністю і згадати всі деталі.

Трапляється, що сам сон гнітить дівчину, але насправді обіцяє їй перемогу над противником. Змії завжди уособлювали підступність і заздрість, помста.

Мечущиеся змії обіцяють коливання і спірні моменти у прийнятті важливого рішення.

Сон, у якому дівчина перемагає змія – обіцяє їй перемогу над усім злом, яке є в її житті.

Іноді дівчата і не підозрюють про наявність недоброзичливців – такі сни здатні відкрити їм очі на ситуацію і дати підказки в її вирішенні.