До чого сниться дракон: тлумачення сну

До чого сниться дракон: до добра або до нещастя? Основні тлумачення – до чого сниться дракон

Світ сновидінь повний загадок і таємниць.

У снах людини можуть з’явитися найрізноманітніші образи і ситуації.

Цікавіше всього у сні бачити казкових героїв і самому побувати в казці.

Але до чого сняться такі сни? До чого сниться дракон? Варто розібратися.

До чого сниться дракон – основне тлумачення

Дракон – це міфічний персонаж, який часто асоціювався у наших предків з якоюсь владою і могутністю. Дракони в казках охороняли незліченні багатства. Можливо, і ви побачили уві сні гори золота, які охороняє дракон – такий сон обіцяє тернистий шлях до благополуччя і достатку. Але цей шлях варто пройти, тому що в його кінці вас чекає наповнений благополуччям життя.

Також дракон вважався хранителем таємниць і таємних знань. Щось містичне завжди супроводжувало його образ. Але не варто боятися появи його в своєму сні. Він може дати вам пораду і вказати вірний шлях у житті, за яким варто йти. Багато хто побоюється за своє життя і здоров’я після подібних сновидінь, і роблять це марно.

Дракон може захищати вас у сні – такий сон обіцяє вам заступництво понад. Ви отримаєте розташування тієї людини, яка зможе в подальшому сприятливо впливати на ваш добробут. Але не у всіх сонники представлена позитивна трактування образу дракона в сновидіннях, у деяких вона має зовсім інше значення.

До чого сниться дракон по соннику Міллера

У соннику Міллера сказано, що дракон, який з’явився у сні – може бути передвісником малоприємних подій, таких як сварки і розбіжності всередині сім’ї і колективу. Якщо дракон має три голови у вашому сні – ваші думки і справи будуть один одному суперечити. Вам необхідно буде вибрати найбільш підходящу для вас лінію поведінки і чітко слідувати їй.

Також в соннику говориться про те, що вам слід ретельно контролювати свої емоції і не давати їм безконтрольно вихлюпуватися назовні. Вам варто тримати свої думки при собі і нікому не розповідати про свої слабкості, тому що їх будуть використовувати проти вас.

Якщо молодій дівчині присниться дракон – такий сон обіцяє їй зустріч з владним і вельми щедрим молодою людиною. Варто поводитися з ним розважливо і не дозволяти собою маніпулювати. Інакше пристрасть і любов перетворяться в залежність від людини.

Також цікаве:  До чого сняться золоті сережки: тлумачення сну про золоті сережки

Також, дракон, сплячий на дорогоцінних каменях і горах золотих монет, може вказувати на те, що наяву вас чекають незліченні багатства. Але варто розпоряджатися отриманими благом з розумом, інакше вам загрожують втрати, а не придбання.

До чого сниться дракон по соннику Чжоу-Гуна

В сонник Чжоу-Гуна сказано, що дракон сниться до появи спадкоємця. Якщо вам присниться, що ви сидите на драконі і разом з ним занурюєтеся в воду – ви стане відомою і шанованою людиною.

Якщо дракон спить в воді – ви зможете дійти до мети легко і без заздрості з боку оточуючих. Також такий сон дає пораду ставити перед собою складні завдання, тому що зараз саме час для їх благополучного дозволу. Якщо дракон стоїть перед вашими воротами – на вашому порозі величезне щастя і процвітання. Вам залишилося зовсім небагато часу до того моменту, коли ви будете спочивати на лаврах.

Якщо дракон у вашому сні вмирає – вас призначать на посаду, про яку ви давно мріяли. Якщо ж дракон на ваших очах відривається від землі і піднімається вгору – ви отримаєте те, про що так давно мріяли. Якщо ж дракон буде ховатися від вас в колодязі – вас очікує принизливе спілкування з чиновником, який виявиться справжнім деспотом. Якщо ж у сні ви в’їжджаєте верхи на драконі на ринок – вас призначать на велику посаду.

Якщо дракон вповзає в двері вашого будинку – чекайте прибуток. Якщо ж змія перетворюється на ваших очах дракона – вас чекає просування по службі та призначення на посаду. Якщо заміжній жінці присниться дракон – незабаром її чекає поповнення в родині. Все буде складатися благополучно.

До чого сниться дракон з іншим сонникам

У соннику Менегетті сказано, що дракон сниться до такої ситуації, коли хтось явно енергетично на вас тисне. Цей тиск може чинитися людиною як свідомо, так і несвідомо. Але в будь-якому випадку – це буде вас мучити. Варто визначити, хто ж саме має такий негативний вплив на вас і відмовитися від спілкування з такою людиною.

Також цікаве:  До чого сниться малина: тлумачення сну за різними сонниками

Також дракон, який з’явився у сні – може бути символом перешкод і блоків, які людина собі вибудовує сам. Він може символізувати негативні думки людини, негативну обстановку, в якій він змушений перебувати. Саме тому дуже важливо згадати, звідки саме з’явився у вашому сні дракон, і яким чином відбувалося ваше спілкування.

В осінньому соннику сказано, що дракон сниться тільки до незвичайних подій, які ну просто не могли раніше статися у вашому житті. Це може бути раптова поїздка, така ж несподівана зустріч зі старими знайомими, навіть зустріч зі своєю другою половинкою. У річному ж соннику сказано, що дракон часто сниться до перекручування фактів, хтось буде намагатися всіляко зіпсувати вашу репутацію, але вам не варто сумувати і піддаватися негативним емоціям – ви з честю вийти з ситуації, що склалася.

У дитячому ж соннику сказано, що сняться дракони до успіху і благополуччя. Тільки веселощі і свято чекають на вас в майбутньому. Але не варто віддаватися пристрасті і давати своїм нижчим бажанням собою керувати. Все варто робити розумно і все повинно бути в міру. Також варто контролювати не тільки емоції, але і слова. Так, мало образлива на перший погляд жарт може призвести до значного скандалу.

Якщо ви бачите дракона, у якого величезна кількість голів – такий сон означає, що ви перебуваєте під пильною увагою недоброзичливців, які тільки й норовлять що пустити про вас брудні плітки.

• Якщо дракон уві сні випускає вогонь – ваші вороги активно намагаються вам зашкодити;

• Якщо дракон спить – вам нема чого боятися, все задумане вами – реалізується;

• Якщо ви перемагаєте у сні напав на вас дракона – ви зробите той вчинок, про який ще довго будете жалкувати.

В сонник Цвєткова сказано до чого сниться дракон. Він сниться до благополуччя і добробуту. Також це символ позитивних змін у долі, які незабаром відбудуться. Якщо ж дракон нападає на вас у сні – ви будете перебувати під потужним захистом.

Також цікаве:  До чого сняться тістечка: тлумачення сну про поїдання, купівлю тістечок

У сучасному соннику сказано що дракон сниться як символ того що ви в будь-якому випадку отримаєте все те, про що ви так давно мріяли. Ви також можете отримати просування по службі. Якщо уві сні дракон щось охороняє ваше здоров’я налагодиться. Якщо ж ви бачите, як дракон спить у печері – ви близькі до своєї мети, коштує зовсім небагато почекати. Якщо ж він лежить на горі – важливі події захлиснуть вас своєю несподіванкою. Якщо ж він летить – вас чекають приємні новини.

У соннику йогів сказано, що дракон сниться як символ єдності простору і часу. Щось потойбічне скоро проявиться у вашому житті і з дуже позитивного боку. Можливо, ви давно просили про щось практично нездійсненне, про що давно мріяли. Незабаром ця мрія втілиться в реальність.

В сонник Медеи сказано, що дракон сниться як прояв прихованих страхів людини, його психологічних блоків. Варто віддавати собі звіт, чого ж насправді ви так панічно боїтеся, і варто піддаватися страху. Якщо ж у дракона величезні крила – ви отримаєте підтримку від тієї людини, на якого аж ніяк не розраховували. Це буде могутній, але мудрий чоловік.

Вам варто прислухатися до всього, що говорить вам дракон уві сні і згадати всі його вчинки. Вони можуть вказувати на той шлях, яким варто слідувати в найближчому майбутньому. Також важливо усвідомити свою роль у сновидінні. Чи були ви відомі драконом? Не керує хтось вами також наяву, як дракон – у сні? Можливо, ви все частіше втрачаєте реальні можливості самореалізації і саморозвитку.

Сни найчастіше спонукають подивитися людини всередину себе і запитати, чого ж насправді він хоче. А чи правильно він себе веде і правильно живе. Сни дають підказки, але вони не змінюють реальності. Безумовно, приємно бачити сон, який обіцяє благополуччя та радість. Такий, в якому дракон спочиває на горах золота, і який обіцяє благополуччя у всьому. Це саме той сон, після якого змінюється сприйняття навколишнього світу і змінюється реальність. Після такого сну дійсно хочеться звернути гори.