До чого сниться рис: тлумачення сну

До чого сниться рис: що кажуть сонники Міллера, Смурова, Чжоу-Гуна та інших. Тлумачення снів про рис

Рис уві сні – це символ удачі, успіху і достатку.

Тому людям, побачив у сновидінні даний образ, в більшості своїй обіцяють добрі зміни у житті.

Втім, не обійшлося і без негативних трактувань, все буде залежати від подробиць самого сновидіння.

Спробуємо розібратися, до чого сниться рис, і що цей образ може обіцяти сновидінню.

Якщо сниться рис?

1. Фермерам подібний сон може обіцяти багатий урожай. Якщо в крупі при цьому спостерігалась велика кількість сміття – це означає, що треба потерпіти і висадити деякі невибагливі культури, щоб уникнути втрат.

2. Якщо молоденькій дівчині приснився розсипаний рис – це хороший знак, що віщує весілля. Цей сон тлумачиться у відповідності з нашими традиціями, коли молодят при виході з будинку посипають сирим рисом разом з монетами і цукерками. Для заміжньої жінки такий сон означає сімейне щастя і благополуччя.

3. Якщо ж у вас у сні цей злак розсипався на підлогу – це нехороша ознака, що передвіщає складний період для вашої родини, очікується безліч сварок і скандалів.

4. Поява в сні вареного рису тлумачиться багатьма сониками вельми неоднозначно. Деякі тлумачі трактують такий сон як тимчасову втрату працездатності, внаслідок чого сновидінню доведеться витрачати всі накопичені раніше заощадження на лікування та проживання. Також подібне сновидіння може означати серйозний розбрат у сім’ї.

5. Якщо ж чоловікові довелося варити рис у сновидінні – це ознака серйозних змін на його особистому фронті. Іноді такий сон для молодої людини може передвіщати розрив відносин з другою половинкою, бажання побути одному.

6. Для заміжньої жінки приготування рису уві сні може означати дрібні побутові клопоти, пов’язані з ремонтом або новосіллям. Також в деяких випадках подібний сон може бути передвісником поява онука чи племінника.

7. Якщо вам приснилося велику кількість рису, для більш точного трактування потрібно пригадати, як виглядала ємність, у якій він знаходився. Якщо чашка – це провісник позитивних змін, тазик – незначні матеріальні труднощі, мішок – удача буде супроводжувати вам в азарті, успішні інвестиції.

8. Якщо вам приснилося, як ви купуєте рис на ринку або в магазині – це хороший знак, що віщує вам поліпшення фінансового стану. Для людей, що займаються бізнесом, подібний образ – це символ успішності справ.

9. Якщо ви уві сні їсте це злак – це означає, що дуже скоро світ і спокій у вашій родині відновиться, і ви зі своєю другою половинкою будете жити в ідилії.