До чого сниться рис: тлумачення сну

До чого сниться рис: що кажуть сонники Міллера, Смурова, Чжоу-Гуна та інших. Тлумачення снів про рис

Рис уві сні – це символ удачі, успіху і достатку.

Тому людям, побачив у сновидінні даний образ, в більшості своїй обіцяють добрі зміни у житті.

Втім, не обійшлося і без негативних трактувань, все буде залежати від подробиць самого сновидіння.

Спробуємо розібратися, до чого сниться рис, і що цей образ може обіцяти сновидінню.

Якщо сниться рис?

1. Фермерам подібний сон може обіцяти багатий урожай. Якщо в крупі при цьому спостерігалась велика кількість сміття – це означає, що треба потерпіти і висадити деякі невибагливі культури, щоб уникнути втрат.

2. Якщо молоденькій дівчині приснився розсипаний рис – це хороший знак, що віщує весілля. Цей сон тлумачиться у відповідності з нашими традиціями, коли молодят при виході з будинку посипають сирим рисом разом з монетами і цукерками. Для заміжньої жінки такий сон означає сімейне щастя і благополуччя.

3. Якщо ж у вас у сні цей злак розсипався на підлогу – це нехороша ознака, що передвіщає складний період для вашої родини, очікується безліч сварок і скандалів.

4. Поява в сні вареного рису тлумачиться багатьма сониками вельми неоднозначно. Деякі тлумачі трактують такий сон як тимчасову втрату працездатності, внаслідок чого сновидінню доведеться витрачати всі накопичені раніше заощадження на лікування та проживання. Також подібне сновидіння може означати серйозний розбрат у сім’ї.

5. Якщо ж чоловікові довелося варити рис у сновидінні – це ознака серйозних змін на його особистому фронті. Іноді такий сон для молодої людини може передвіщати розрив відносин з другою половинкою, бажання побути одному.

6. Для заміжньої жінки приготування рису уві сні може означати дрібні побутові клопоти, пов’язані з ремонтом або новосіллям. Також в деяких випадках подібний сон може бути передвісником поява онука чи племінника.

7. Якщо вам приснилося велику кількість рису, для більш точного трактування потрібно пригадати, як виглядала ємність, у якій він знаходився. Якщо чашка – це провісник позитивних змін, тазик – незначні матеріальні труднощі, мішок – удача буде супроводжувати вам в азарті, успішні інвестиції.

Також цікаве:  До чого сниться жаба жінці: тлумачення снів

8. Якщо вам приснилося, як ви купуєте рис на ринку або в магазині – це хороший знак, що віщує вам поліпшення фінансового стану. Для людей, що займаються бізнесом, подібний образ – це символ успішності справ.

9. Якщо ви уві сні їсте це злак – це означає, що дуже скоро світ і спокій у вашій родині відновиться, і ви зі своєю другою половинкою будете жити в ідилії.

Що віщує?

Далі розглянемо варіанти сновидінь, в яких ви нічого не робили з рисом, не купували, готували або їли, а просто бачили. Трактування снів буде залежати від зовнішнього виду та типу самого злаку.

1. В цілому, рис уві сні – це провісник міцної і щасливої родини. Для закоханої пари цей злак може снитися до пишної і красиве весілля, яку вони будуть згадувати все своє життя, а за нею потім піде тривала, гармонійна і щасливе сімейне життя. Таким чином, більш сприятливого сновидіння, ніж рис для молодої пари, яка планує створити сім’ю, і уявити складно.

2. Для жінки бачити сон – це також дуже хороший сон. Він віщує для жінки її повну реалізацію в якості дружини, матері, подруги, велику і чисту любов, спокій і гармонію у відносинах, тобто все, про що мріє кожна жінка.

3. Якщо ви побачили в сні розсипаний рис, причому, не має значення де (підлога, стіл) – це явна ознака матеріального достатку. Тому можете не переживати – ваше життя скоро зміниться в кращу сторону, ви отримаєте новий рівень і статус в житті, а всі ваші мрії і бажання незабаром здійснюватися.

4. Бачити в сні насипаний купкою рис – це також хороший знак, що обіцяє вам багато щастя та здійснення всіх ваших бажань.

5. Споглядати рисову кашу уві сні – це символ вашого міцного здоров’я. Якщо ж ви захворіли, або ваш організм дуже схильний до різних захворювань – можете не турбуватися, всі болячки скоро підуть, і ви будете почувати себе життєрадісною і повним сил.

Також цікаве:  До чого сниться подушка: тлумачення сну подушку

До чого сниться рис по соннику Міллера

Психолог Густав Міллер стверджує, що образ рису уві сні обіцяє виключно позитивні зміни. Ваші справи будуть просуватися дуже добре, ви обзаведетеся новими приємними знайомствами. Усі ваші починання будуть успішними і завершаться позитивно. Для сільських людей такий сон буде обіцяти відмінний урожай. Також сни з рисом можуть означати:

 • якщо ви його вживаєте уві сні в їжу – це ознака того, що ваше майбутнє сімейне життя буде щасливим, повним радості і приємних моментів;
 • бачити неочищений, з сміттям, рис – до швидкого погіршення стану здоров’я, хвороб, тому вам краще почати ним займатися вже зараз, щоб остаточно не погіршити ситуацію. Також подібний сон може обіцяти вам розбрат з друзями;
 • молоденької дівчини, якій приснилося, як вона готує уві сні рис, він може означати її щастя і багатство в майбутньому завдяки новим несподіваним обов’язків.

До чого сниться рис по соннику Смурова

 • Рис уві сні – це ознака майбутнього прибутку і взаєморозуміння в сім’ї;
 • якщо ви набуває цей злак на ринку або в магазині – до успішних справ та поліпшення матеріального стану;
 • їсти рисову кашу – у реальному житті вам вдасться примиритися з вашими рідними і близькими завдяки вашому терпінню. Якщо ж вам у сні попалася лушпиння або якийсь дрібний сміття в каші – це ознака скандалів і з’ясування стосунків між близькими людьми;
 • приготування рисової каші в сновидінні – символ вашого раскаивания в поганих вчинках і бажання якнайшвидше виправити ситуацію. Для хворої людини подібний сон може обіцяти швидке одужання.

Кчему сниться рис по соннику Мельникова

Рис уві сні, на думку Мельникова, це символ благополуччя і удачі.

 • Купувати рис у сні – чекайте зростання добробуту;
 • приготування рису в сні – гарний знак, що віщує великій людині повне одужання від складного захворювання;
 • їсти рис – до довголіття;
 • перебирати рис у сновидінні – чекайте складного справи;
 • бачити уві сні справжній плов з рису – сприятливий знак, що віщує вам просування по кар’єрних сходах і успіх;
 • бачити рисову кашу – до скандалів і розбратом з близькими людьми;
 • пригощати когось рисовим стравою – до нових цікавих знайомств.
Також цікаве:  До чого сниться солона риба жінці: тлумачення сну про солону рибу

До чого сниться рис по соннику Чжоу-Гуна

 • Бачити уві сні великий, якісний рис – це символ щастя і матеріального достатку;
 • споглядати насипану купу рису – ознака щасливого життя. Якщо ж цей злак розкиданий по сторонам – навпаки, до нещастя;
 • бачити в сні поле з низкою рису і пшениці – чекайте несподіваного щастя;
 • якщо ви засіваєте рис – до прийдешньої діловій поїздці;
 • бачити себе на рисовому полі – до прибутку і щасливим моментів;
 • збір і жнива рису на полі обіцяє сновидінню розмірене сімейне життя;
 • купити полі з рисом і втратити його – таке сновидіння означає, що ваше життя саме все розставить по місцях.

Тлумачення снів про рисі по соннику Хассе

 • Вживати в їжу рис – символ здоров’я і довголіття;
 • якщо ви страждаєте від серйозного захворювання, варити рисовий суп або рис уві сні – означає, що в реальному житті вам вдасться подолати цю хворобу;
 • покупка цього злаку у сні – до зростаючого капіталу наяву.

Сонник Адаскина

 • Поява рису в чистому вигляді або в якості страви уві сні – це дуже хороший знак, що віщує здоров’я, умиротворення і щасливе сімейне життя. Для жителів сіл цей злак обіцяє багатий урожай всіх вирощуваних культур;
 • їсти рис – до спокійного сімейного життя. Також подібне сновидіння може означати, що ви растрачиваете свої накопичені раніше кошти даремно;
 • бачити росте на полі рис – чекайте позитивних змін у житті, вас чекає просування по службі, ви отримаєте нових, вірних соратників і друзів, ваші нові ідеї будуть мати успіх;
 • побачити в сні темний рис – погана ознака, попередження про те, що вам варто уважніше стежити за своїм здоров’ям, є ймовірність того, що у вас присутні захворювання серцево-судинної системи. Також такий сон може означати незначну сварку з друзями;
 • для молоденької дівчини варіння рису у сні означає поява в її житті нових обов’язків, що принесуть їй щастя і достаток.