До чого сниться ковдра: тлумачення сну

До чого сниться ковдра: сховатися і лежати під ковдрою, вкривати ковдрою дитину . Основні тлумачення: до чого нам сниться ковдра

Людина наяву прагне жити в затишку і комфорті, тому не дивно, що й у сні він всіляко намагається поліпшити якість свого життя. Тому якщо уві сні ви побачили себе прихованим ковдрою – нічого дивного. У цього сну є безліч цікавих тлумачень.

До чого сниться ковдру – основна трактування

Сон – обов’язковий для будь-якої людини. Під час сну відновлюються основні функції організму. Але і якість сну відіграє величезну роль. Одна справа спати на м’якому ліжку, ховаючись під теплою ковдрою, інша справа не мати можливості повноцінно відпочивати.

У сновидіннях величезну роль відіграють символи і знаки, які можуть здатися дрібницею, але насправді мати велику вагу в житті людини. У класичному тлумаченні сновидінь побачити в сні величезну теплу ковдру – до заступництву. Покровитель буде впевненим у собі людиною, фінансово незалежним. Його протекція може обіцяти швидке збагачення та просування по службі.

Якщо уві сні ковдру зім’яте, рване, з плямами – наяву можливі величезні втрати і низка розчарувань. Також варто придивитися до інших знаків сновидіння, так як воно може вказувати на затяжну хворобу. В такому випадку розраховувати на підтримку не доводиться, варто розраховувати тільки на свої сили.

До чого сниться сховатися ковдрою – основна трактування

У класичному соннику сказано до чого сниться сховатися ковдрою – до всебічного успіху і визнання. Сприятливі моменти буквально накриють вас з головою. Якщо ковдру спочатку сну було чистим і випрасуваним, а на його завершення стало брудним і рваним – варто чекати зради. Воно неминуче.

Якщо уві сні вам привидиться, як ви спочатку вкрилися брудним і порваною ковдрою – значить, ви вже давно не маєте можливості реалізувати свої плани. Вони постійно руйнуються і зупиняються. Така ситуація буде тривати і далі. Якщо перед тим як уві сні сховатися ковдрою вам присниться, що ви його купували – наяву ви занадто стурбовані порожнім справою, ви занадто багато уваги приділяєте порожніх розмов. Можливо різке погіршення емоційного і душевного стану людини.

Вкривати ковдрою немовляти – такий сон обіцяє народження нового союзу, народження ідей у бізнесі. Якщо ви сховалися ковдрою і вам дуже душно і жарко під ним – хтось надмірно вас піклується. Якщо, навпаки, вам стало прохолодно під ковдрою – виходить, наяву вам не вистачає впевненості в собі та захисту.

Також цікаве:  До чого сниться подушка: тлумачення сну подушку

До чого сниться лежати під ковдрою сховавшись їм? До успіху і швидкої прибутку. Якщо ви давно мріяли про підвищення на роботі – так воно і станеться. Якщо уві сні ви укрываетесь дитячим ковдрою – саме час подбати про своє потомство, приділити дітям належну увагу. Для цього зараз відповідний період. Якщо ви не живете зі своїми дітьми – такий сон говорить про великий можливості їх швидкого приїзду. Зустріч буде теплою і радісною.

Якщо ви уві сні когось приховуєте – вам властиво марнотратство і наяву воно призведе до сумних наслідків. Мова не тільки про фінансове марнотратство, але і моральному. Ви занадто багато енергії витрачається на вирішення питань інших людей.

До чого сниться ковдру по соннику Міллера

У соннику Міллера наведено досить лаконічні трактування снів про ковдрі:

• Старе, потерте, заляпанное – до зрадництва. Зрадниками можуть бути навіть близькі люди, тому варто проявити кмітливість та уважність;

• Ковдру нове – до успіху, перемоги, вирішення спорів. Також для тих, хто хворий – такий сон обіцяє якнайшвидше одужання;

• Якщо ковдру занадто важко для вас і сильно на вас тисне – вам судилося захворіти;

• Ковдру червоне – до кривавих подій в житті, до великих сварок;

• Якщо уві сні ви несете в руках не тільки ковдру, але і подушку – можливо серйозне захворювання;

• Стеганное ковдру у сні – можливо швидке заміжжя, зустріч із звуженим;

• Якщо в стеганном ковдрі дірки – любов буде односторонньою;

• Заляпанное брудом ковдру – хтось намагається очорнити вас;

• Ховатися в ковдрі – погано стояти на ногах, всього боятися і не дозволяти змін увійти в життя;

• Вологе, або зовсім мокру ковдру обіцяє відсутність взаєморозуміння в парі і підтримки;

• Біле ковдру з мереживами – в житті будуть тільки позитивні зміни.

Також цікаве:  До чого сниться кохана: тлумачення сну

Якщо уві сні ви тягнете ковдру на себе – логічно припустити, що такий сон говорить про ваш егоїзм і складний характер, можливо, вам варто переглянути своє ставлення до оточуючих, інакше ви втратите вірних друзів.

До чого сниться ковдру по соннику Фройда

Якщо уві сні ви тягнете ковдру на себе – ви будете залучені в деспотичні відносини, які не принесуть вам належного задоволення. Краще відразу відмовлятися від зв’язку з партнером, який вами не дорожить. Вкриватись ковдрою уві сні – вам потрібні ласка і турбота. Якщо ваш партнер холодний до вас, поговоріть з ним про це, можливо, він змінить своє ставлення.

Вкривати когось ковдрою – ви більше віддаєте у відносинах, ніж отримуєте. Варто переглянути ролі в них. Якщо вам присниться, що ви спите під дитячим ковдрою – варто подбати про майбутнє потомство – для нього час.

Якщо ковдру весь час спадає з вас у сні – варто побоюватися зрад і розлуки. Для того, щоб вони не відбулися – потрібно більше уваги приділяти своїй коханій людині.

До чого сниться ковдру з іншим сонникам

У жіночому соннику сказано що брудне, затяганий ковдру у сні означає зраду та інтриги. Ковдру, яке пахне свіжістю – вказує на те, що все буде вдаватися. Ви досягнете мети легко, але після цього не варто розслаблятися – можливі різкі зміни у життя і до них треба бути готовим.

У Велесовом ж соннику сказано, що ковдра сниться до хвороби, розлуки. В езотеричному соннику представлена подібна трактування сновидіння. Хвороба ця накриє людину з головою і не дасть йому можливості повноцінно жити. Варто побоюватися впливу із зовні, яке назавжди змінить ваше життя.

В українському ж соннику сказано, що ковдра сниться до розлуки. Тобто заснути під ним – такий сон означає не налагодження відносин, а їх швидке завершення, крах. Якщо ви укрываетесь ковдрою чужих – чужий партнер стане вашим партнером. Це стосується як особистого життя, так і бізнесу. Застилати ковдрою ліжко – до нового любовним пригодам. Чоловіку такий сон обіцяє новий заробіток, підробіток.

Також цікаве:  До чого сниться їхати в автобусі: тлумачення снів про автобус

У місячному соннику сказано, що воно сниться до того, що людина нарешті вирішиться довести давню справу до кінця. В сонник Медеи сказано, що ковдра сниться до необхідності бути захищеним. До чого сниться лежати під ковдрою – до невпевненості, хвороби. Пошматоване ковдру – до бідності та горя. Красиве або нову ковдру – справи підуть вгору, здоров’я повернеться.

У соннику Ю. Лонго сказано, що ковдру у сні передвіщає:

• Швидку зустріч з рідними людьми;

• Якщо уві сні ви мерзнете і починаєте вкриватись ковдрою – ви занадто активно реагуєте на якогось людини, і йому це заважає;

• Купувати ковдру – до бажання сховатися від проблем і побутових негараздів. Ви не хочете дивитися правді в обличчя і бачити всі нюанси свого життя.

В езотеричному соннику сказано, що товсте ковдру в підодіяльнику або однотонне рядно сняться до хвороб з високою температурою. Викликані вони будуть швидше за зовнішнім впливом, якого вам буде складно уникнути. Якщо ж ковдру буде строкатих кольорів – нічого серйозного хвороба вам не принесе. Сховатися ковдрою з головою – сховатися щастям і благодаттю, які будуть послані знову.

У весняному соннику зазначено, що тягнути ковдру на себе – до швидкого розділу майна. Варто добре зважити всі за і проти і тільки потім приймати рішення. У соннику А. Менегетті зазначено, що ковдра символізує ніжну любов і емоційну прив’язаність.

В ассирійському соннику сказано, що ковдра з клаптиків означає, що життя людини складається з дрібниць, які варто поміняти, від них потрібно відмовитися, інакше успіху не буде.

Добре, якщо побачений сон носив виключно радісні відтінки, якщо уві сні ви здійснювали тільки добросовісні вчинки. Тоді й наяву ви будете отримувати від життя максимум. Але як бути в тому випадку, якщо сон носив виключно негативне забарвлення? Не варто засмучуватися і відразу чекати біди. Не завжди негативний досвід у сні трактується як щось негативне в житті. Сон потрібно трактувати цілком, враховуючи всі предмети та поведінка людей у ньому. Краще заздалегідь знати, що може статися щось жахливе, ніж потім жалкувати що не змогли вжити потрібних заходів.