До чого сниться ковдра: тлумачення сну

До чого сниться ковдра: сховатися і лежати під ковдрою, вкривати ковдрою дитину . Основні тлумачення: до чого нам сниться ковдра

Людина наяву прагне жити в затишку і комфорті, тому не дивно, що й у сні він всіляко намагається поліпшити якість свого життя. Тому якщо уві сні ви побачили себе прихованим ковдрою – нічого дивного. У цього сну є безліч цікавих тлумачень.

До чого сниться ковдру – основна трактування

Сон – обов’язковий для будь-якої людини. Під час сну відновлюються основні функції організму. Але і якість сну відіграє величезну роль. Одна справа спати на м’якому ліжку, ховаючись під теплою ковдрою, інша справа не мати можливості повноцінно відпочивати.

У сновидіннях величезну роль відіграють символи і знаки, які можуть здатися дрібницею, але насправді мати велику вагу в житті людини. У класичному тлумаченні сновидінь побачити в сні величезну теплу ковдру – до заступництву. Покровитель буде впевненим у собі людиною, фінансово незалежним. Його протекція може обіцяти швидке збагачення та просування по службі.

Якщо уві сні ковдру зім’яте, рване, з плямами – наяву можливі величезні втрати і низка розчарувань. Також варто придивитися до інших знаків сновидіння, так як воно може вказувати на затяжну хворобу. В такому випадку розраховувати на підтримку не доводиться, варто розраховувати тільки на свої сили.