До чого сниться кит: тлумачення снів

До чого сниться кит: тлумачення найпопулярніших сонників. До чого сниться кит: толкуем сон для різних знаків зодіаку

Кіт, побачений сновидящему, завжди позначає якесь важлива подія або переживання.

Які саме зміни відбудуться, залежить від обставин сну і тих почуттів, які залишилися після пробудження.

До чого сниться кит по сімейному соннику

Якщо сновидящий уві сні бачить, як до нього наближається кіт, то наяву він скоро отримає пропозицію прийняти участь в дуже вигідному проекті.

Спостерігати за китом у сні означає, що сновидець буде будувати великі плани на майбутнє. Від випробовуваних емоцій залежить, наскільки успішно можуть бути реалізовані ці плани.

Мертвий кит у сні означає, що надії сновідящого не виправдаються. Планам не судилося збутися.

До чого сниться кит по соннику Фройда

Згідно соннику Фрейда, для жінки сон про киті може означати очікування швидкого материнства. Для вагітної жінки сон обіцяє благополучні пологи і щастя.

До чого сниться кит чоловікові? До пошуку нового об’єкта для близькості. Крім того, сон означає, що чоловікові гостро не вистачає нових відчуттів в сексуальних відносинах.

Якщо сниться великий, повільно пливе кит, це означає, що сновидящий сильно сумнівається в кому-небудь або чим-небудь. Величезних розмірів ссавець – символ непосильною завдання, скрутного становища, неможливості вирішити якусь проблему.

Якщо кіт повільно і спокійно тримається на воді поруч з сновидящим, поводиться доброзичливо і спокійно, можна очікувати швидких змін в сексуальному житті і взагалі відносинах з партнером.

Кит-косатка, яка веде себе агресивно, напала на корабель і перевернула його, означає неприємності і плітки.

До чого сниться кит по соннику Міллера

Якщо уві сні ви знаходитеся на кораблі і бачите, як до нього наближається кит, це може означати сумніви і душевну боротьбу. Дуже скоро доведеться приймати важливе рішення, до чого ви можете просто опинитися не готові. Може бути, доведеться вибирати між обов’язками, обов’язком і особистим життям. У деяких випадках сон попереджає про можливу втрату майна.

До чого сниться кит, нападник на судно і перевертає його? Це сон-попередження: сновидящему потрібно підготуватися до нещастя. Можливо, скоро йому належить стати жертвою катастрофи.

Також цікаве:  До чого сниться гніздо: тлумачення сну про гнізда

Якщо уві сні кит був убитий, то наяву сновидящему вдасться прийняти непросте рішення і зробити правильний вибір між почуттями і обов’язком. В результаті сновидець досягне успіхів, отримає море задоволення і буде повністю задоволений поточними подіями.

До чого сниться кит дуже великих розмірів? Якщо він веде себе спокійно і не нападає, це дуже добре. Сон провіщає сприятливий час, успіх у справах. Особливо сприятливий сон, у якому кит б’є по воді хвостом: це означає успіх в особистих і ділових відносинах. Однак якщо величезних розмірів тварина хоче потопити корабель, потрібно уважно стежити за своїм майном. Є небезпека втратити його.

До чого сниться кит по соннику Лоффа

Образ кита символізує колосальну міць природи. Крім того, це древній символ сили, грунтовності й відродження, один з трьох міфічних китів, на яких тримається світ. Якщо уві сні сновидящий побачить кита, то дуже скоро йому доведеться прийняти одне з найважливіших рішень у своєму житті.

Якщо сновидящий бачить себе сидячим на спині кита, це хороший символ. Сон означає, що наяву вважають його вельми привабливим людиною.

Такий сон, побачений жінці, натякає на шанувальника. А якщо жінка тримається за китовий хвіст, то їй нададуть увагу кілька чоловіків одночасно.

До чого сниться кит по соннику Хассе

Якщо сновидящий бачить кита на віддалі, то йому належить зробити якесь придбання або завести нові відносини.

До чого сниться кит, пливе назустріч сновидінню? Все залежить від того, як веде себе тварину. Якщо кіт спокійно і велично наближається до сновидящему, це добре. Наяву варто очікувати якихось важливих і, можливо, довгоочікуваних змін.

Якщо ж кіт поводиться агресивно, то варто заздалегідь налаштуватися на важку рутинну роботу. Сновидящий буде обтяжений безліччю обов’язків, а питання будуть вирішуватися зі скрипом або не вирішуватися зовсім.

До чого сниться кит по соннику Ванги

Якщо сновидящий уві сні бачить кита, то наяву його чекають великі зміни. Можливо, людина дізнається якусь таємницю.

Також цікаве:  До чого сниться лелека: тлумачення сну

Напав на корабель і перевернув його кіт попереджає про те, що незабаром спокійного і розміреного життя прийде кінець. Настануть обставини, які враз змінять ситуацію.

До чого сниться кит, викинутий на берег? Це попередження про хвороби, нещастя, поганих вістях.

До чого сниться кит по соннику Нострадамуса

Великий кит, побачений сновидінню, – сприятливий знак. Сон пророкує одержання великого спадщини або досягнення перемоги у якійсь важливій справі.

Якщо уві сні ви плаваєте з китами, то слід очікувати великого прибутку або участі у вигідному проекті.

До чого сниться кит, викликає приємні емоції? До вигідною купівлі, яка доставить радість. Вчити кита теж дуже добре: наяву сновидящий досягне великого успіху. Якщо тварина перевернуло корабель і почалася паніка, то сновидящему доведеться робити вибір між коханими.

До чого сниться кит по соннику Мельникова

Тлумачення сну про киті за цим сонником дещо відрізняється від традиційної. До чого сниться кит по Мельникову? До вигідної покупки.

Якщо сновидящий полювати на кита, то йому слід чекати запрошення на якийсь урочистий захід.

Побачити в сні загиблого кита – до хвороби, сильної втоми, нервуванні. Якщо сам сновидящий вбив кита, то йому вдасться доїтися свого у всіх справах.

До чого сниться кит по сучасному соннику

Якщо сновидящий уві сні убив кита і не отримав поранень, то наяву він прийме правильне і своєчасне рішення, що принесе задоволення і задоволення. Якщо кіт завдав сновидінню рану або перевернув корабель, слід чекати неприємностей.

Наближається до сновидящему кіт знаменує душевні переживання. Доведеться робити нелегкий вибір між особистим і суспільним.

Бачити спокійно пливе на віддалі кита – дуже хороший знак. Це символ родючості у всіх сферах життя. Сновідящого чекає благополуччя, багатство, процвітання і виконання давнього бажання.

Якщо уві сні сновидящий розуміє, що бачить самку, то його чекає в реальному житті несподівано великий фінансовий успіх, велика прибуток і вирішення всіх фінансових проблем.

Жінці сон про киті віщує вагітність і щастя материнства. Чоловікові таке сновидіння обіцяє кар’єрне зростання і ділові успіхи.

Також цікаве:  До чого сниться палаючий будинок: тлумачення снів

Сучасний сонник рекомендує звернути увагу на знак зодіаку, якому сниться сон про киті. Наприклад, для стихії Землі це вказівка на початок активних дій (особливо актуально це ознака для Тельців). Якщо робота сновідящого пов’язана з роз’їздами та відрядженнями, йому слід пакувати валізи: діяти доведеться швидко і кардинально. Всім іншим знакам, що належить до стихії Землі, можна очікувати якоїсь поїздки або зміни місця проживання.

Дещо відмінною буде трактування сну про киті для знаків інших стихій. Наприклад, для вогняних знаків сон може означати переїзд в зв’язку з одруженням або раптовими і сильними любовними почуттями. Не виключено, що справа скінчиться одруженням.

Для знаків стихії Води сон трактується як приємні швидкі зміни, які будуть пов’язані з народженням дитини. Якщо сновидець насправді чекає поповнення сімейства, то не виключена поява на світ двійні (кіт – символ родючості і гармонії).

Для повітряних знаків сновидіння про гігантському млекопитающем – дуже щасливий символ. Кіт знаменує творчий підйом, небувалий успіх, самореалізацію та досягнення небачених висот.

Побачивши сприятливий сон про киті, слід докласти зусиль для досягнення своїх цілей. Настав сприятливий час, і є шанс змінити своє життя на краще.

Сприятливі події відбудуться швидко, і треба встигнути вчасно відреагувати, використовувати підказку сновидіння. Якщо зробити це, то щасливі зміни виявляться просто грандіозними. Особливо гарний сон про білому киті. Якщо сновидящему вдасться погладити його або просто доторкнутися до тварини, то наяву його чекає велика удача.

Якщо ж кіт напав на сновідящого і проковтнув його, то в житті настане розлад. Можливі втрати, негативні переживання. Уплывающий кіт, повернувшийся до вас хвостом, – це символ втрачених можливостей і грошових втрат. Слід негайно сконцентруватися, щоб не втратити щось важливе.

Якщо сновидящий плаває поруч з китами, це дуже добре. Наяву йому вдасться знайти вигідну рішення і зробити правильний вибір. Слід покластися на інтуїцію: вона не підведе. Сидіти верхи на киті – передвісник радісних швидких новин.