До чого сниться кит: тлумачення снів

До чого сниться кит: тлумачення найпопулярніших сонників. До чого сниться кит: толкуем сон для різних знаків зодіаку

Кіт, побачений сновидящему, завжди позначає якесь важлива подія або переживання.

Які саме зміни відбудуться, залежить від обставин сну і тих почуттів, які залишилися після пробудження.

До чого сниться кит по сімейному соннику

Якщо сновидящий уві сні бачить, як до нього наближається кіт, то наяву він скоро отримає пропозицію прийняти участь в дуже вигідному проекті.

Спостерігати за китом у сні означає, що сновидець буде будувати великі плани на майбутнє. Від випробовуваних емоцій залежить, наскільки успішно можуть бути реалізовані ці плани.

Мертвий кит у сні означає, що надії сновідящого не виправдаються. Планам не судилося збутися.

До чого сниться кит по соннику Фройда

Згідно соннику Фрейда, для жінки сон про киті може означати очікування швидкого материнства. Для вагітної жінки сон обіцяє благополучні пологи і щастя.

До чого сниться кит чоловікові? До пошуку нового об’єкта для близькості. Крім того, сон означає, що чоловікові гостро не вистачає нових відчуттів в сексуальних відносинах.

Якщо сниться великий, повільно пливе кит, це означає, що сновидящий сильно сумнівається в кому-небудь або чим-небудь. Величезних розмірів ссавець – символ непосильною завдання, скрутного становища, неможливості вирішити якусь проблему.

Якщо кіт повільно і спокійно тримається на воді поруч з сновидящим, поводиться доброзичливо і спокійно, можна очікувати швидких змін в сексуальному житті і взагалі відносинах з партнером.

Кит-косатка, яка веде себе агресивно, напала на корабель і перевернула його, означає неприємності і плітки.