До чого сниться прибирання: тлумачення сну про прибирання

До чого сниться прибирання? Основна трактування сновидіння: чого чекати, якщо приснилася прибирання, значення сну за різними сонникам

Сни приходять до людини не просто так. Вони несуть у собі прихований підтекст. Але який він і як зрозуміти сновидіння? Варто звернутися до тлумаченню снів, тоді відповіді на всі питання будуть отримані.

До чого сниться прибирання основні тлумачення

До чого сниться прибирання? Пора навести порядок у своєму житті, розставити все по поличках, переглянути цінності, підкоригувати своє оточення. Психологи стверджують, що для того щоб в житті з’явилися нові люди і можливості – необхідно позбутися від усього старого, непотрібного. У тлумаченні сновидіння варто враховувати всі нюанси і поведінку персонажів, предмети, які в ньому з’являються.

Прибирання власного житла

Якщо сниться, що ви забираєте у власному житлі – саме час навести лад і в справах серцевих. Варто налагодити стосунки з близькими людьми і перестати ображатися через дрібниці. Значить, прийшов час для саморозвитку і самовдосконалення.

Якщо уві сні з’явилася не просто прибирання, а генеральна – незабаром відбудуться приголомшливі події. Змітати павутину у сні – до поліпшення взаємин з друзями та колегами. Якщо чоловікові приснився сон, в якому він витирає пил у власному житлі – він незабаром одружується на непорядної жінці. Вона буде погана в господарстві і дуже скандальним. Цей шлюб буде недовговічним.

Якщо жінці приснилося що у неї в будинку жахливі, чорні підлоги – вона оклеветана незаслужено. Якщо вона не хоче їх мити – сили її вичерпалися, щоб доводити правоту. Прибирати у ванній кімнаті – до багатства, якщо жінка миє уві сні унітаз – наяву вона отримає прибуток з прихованих джерел.

Прибирання в чужому домі

Якщо сниться, що ви забираєте в чужому домі – наяву ви отримаєте неприємні звістки, які надовго змінять хід подій у вашому житті. Уникнути їх практично неможливо. Якщо в сновидінні ви подметаете чужий сміття – наяву ви надто переймаються чужими справами і через це ваша власна життя страждає.

Якщо сниться прибирання в чужому і старому будинку – вам не дають спокою гріхи і образи з минулого. Що з ними робити, як розірвати цю поруку – підкаже сновидіння. Якщо сниться, що ви прибираєте на робочому місці – незабаром роботу ви зміните. Витирання пилу та сметані павутини на робочому місці – до інтриг, пліток і капостям на роботі.

Прибирати на вулиці

Прибирання на вулиці обіцяє спроби налагодити стосунки з близькими людьми. Можливо, людина відчуває докори сумління. Тоді наяву він буде всіляко намагатися позбавити себе від них. Якщо людина в сновидінні спалює зібране сміття, старі речі – наяву він з легкістю розбереться з усіма труднощами і проблемами, які його очікують.

Якщо сниться прибирання на кладовищі – незабаром буде отримано спадщину, яке дозволить кардинально змінити життя. Можливо швидке судовий розгляд. Хтось може попросити про допомогу. Відмовляти в цьому – не варто. Якщо присниться сон про прибирання снігу – виникнуть проблеми, які доведеться терміново вирішувати.

Допомога у прибиранні

Якщо приснився сон, в якому доводиться спостерігати, як прибирають інші – наяву доведеться вдатися до маніпулювання людьми. Але варто маніпулювати з розумом, інакше згодом можуть відвернутися і друзі і колеги.

Якщо дівчині сниться, що вона робить прибирання разом з колишнім чоловіком, чоловіком – вона з легкістю звільниться від втрат минулого і зможе почати нове життя. Все старе відійде з її життя, і з’являться нові перспективи розвивати відносини.

До чого сниться прибирання – трактування Ю. Лонго

Ю. Лонго стверджує у своєму соннику, що прибирання сниться виключно тим людям, хто наяву дійсно втомився від рутини, у кого багато проблем і клопоту. Уві сні людина намагається відмити своє життя від накопиченого сміття. Такий сон підказує швидше взятися за справу і вирішувати всі свої проблеми. Якщо здається, що проблеми неможливо подолати – вам тільки здається!

Не варто спочатку хапатися за найважчий варіант, варто зважити всі за і проти і діяти мудро. Проблеми потрібно вирішувати одну за одною, поступово, як і прибирання відбувалася уві сні – поетапно. Милуватися результатом прибирання у сні – до закінчення трудових буднів і початку наполегливої роботи над собою.

Прибирати не самому, а вдатися до допомоги помічників – обіцяє необхідність звернутися за порадою. Можливо, ваші вірні друзі підставлять вам плече допомоги в складній ситуації.

Якщо ви будете терпляче дивитися, як інші люди прибирають – значить, і наяву працювати будете не ви – працювати на вас. І це дуже хороша перспектива, з урахуванням того, що подібні сновидіння обіцяють просування по службі та зміцнення фінансових позицій. Сонник також радить не лінуватися і сповна дякувати за допомогу тих людей, які завжди готові її надати. Це досить важливо. Щоб не втратити авторитет в очах колег – частину роботи варто зробити самостійно.

До чого сниться прибирання по соннику Міллера

Міллер у своєму соннику вказує, що прибирання завжди віщує позитивні зміни в житті. Якщо жінка бачить, як вона з радістю прибирає в своїй хаті – наяву її праці оцінять всі домочадці. Чоловік обов’язково стане ближче і рідніше, діти стануть цінувати. Вони стануть слухняними, а чоловік – поступливим. Головне – прийняти ці зміни без побоювання і сарказму, бо як можна нашкодити сімейної ідилії.

Відсутність бажання мити підлогу завжди говорить про те, що біда не за горами, і чоловік, якому сон приснився, передчуває катастрофу, але нічого кардинально міняти не хоче. Що робити в цьому випадку? Варто взяти до уваги попередження, яке посилає сон і активно діяти. Інакше можливий тривалий застій у справах як професійних, так і любовних.

Такий сон може передвіщати хвороби і втрати. Організм сам подає сигнали, що з ним щось не так. Що він брудний зсередини і якщо вже зараз не почати робити активні дії, то легке нездужання може обернутися хронічною хворобою.

До чого сниться прибирання за езотеричного сонником, соннику Фройда

В езотеричному соннику наводиться дещо інше трактування, до чого сниться прибирання:

• Мити вікна відкрити очі на складну ситуацію;

• Мити вікна в чужій квартирі – відкрити іншій людині очі на проблему;

• Мити підлогу – відкривати дорогу, прибирати негатив, який заважає руху до мети;

• Помсти віником бруд – відбиватися від злих язиків;

• Якщо вода від миття підлоги весь час чорна, значить на людину дуже багато негативу;

• Прибирати на роботі – загрузнути в професійних проблем;

• Мити стіни – шукати захисту і заступництва.

Якщо вагітній жінці сниться, що вона займається прибиранням і при цьому їй дуже важко як фізично, так і морально – вона залишиться виховувати дитину одна. Якщо ж прибирання йде легко і невимушено – батько дитини покладе основні зобов’язання на себе.

Прибирати в інших людей і отримувати за це гроші – можливий варіант працевлаштування з хорошою заробітною платою. Якщо прибирання – це робота, а не побутова необхідність, тоді варто знайти час на себе і відправитися у відпустку. Якщо чоловікові приснилося, як він миє підлогу за своєю жінкою – вона подумує про розрив відносин.

Якщо в квартирі багато пилу і доводиться прати зі всіх поверхонь – занадто довго чоловік виношував образи, і вони призвели до негативних наслідків для здоров’я. Якщо прибирання уві сні проходить радісно, то й наяву, проблем не повинно бути, ні як в особистій сфері, ні у професійній.

Якщо наснилося що доводиться прибирати на квартирі, де людина вже не проживає – його згадують родичі. Варто нагадати живим родичам про себе і поставити покійним свічки за упокій. Тоді і буде спати спокійно, і всі справи будуть вирішуватися набагато швидше.

Фрейд пояснює сни про прибирання тим, що організм людини потребує очищення, тому можливі хвороби. Швидше за все, вони будуть пов’язані зі статевою системою. Якщо жінці сниться, що вона перебирає старі речі – вона не вважає себе привабливою. Якщо прибирання приносить задоволення і партнер приносить радість і щастя. Якщо результатами прибирання жінка незадоволена, то і в особистому житті у неї почнуться конфлікти. Сексуальність у трактуванні Фрейда відіграє провідну роль.

Для того щоб зробити повноцінну трактування сну – варто враховувати всі дрібниці і нюанси. Варто пам’ятати, що сни попереджають про можливі розвитку подій. Завдяки таким підказок можна уникнути проблем і примножити радість. Головне – не панікувати, а очікувати на позитивний результат.