До чого сниться кінець світу: тлумачення сну

До чого сниться кінець світу: що кажуть про це Ванга, Фрейд, Лофф. Основні тлумачення сну про кінець світу – чого чекати?

Сни – це відображення нашого внутрішнього, душевного стану. Найчастіше вони пророкують різні зміни в житті людини. До них варто прислухатися, щоб вчасно передбачати радісні події та попередити трагічні. До чого сниться кінець світу? Варто розібратися.

До чого сниться кінець світу – основні тлумачення

Для багатьох кінець світу пов’язаний зі страшними подіями, які можуть зруйнувати життя на цілій планеті. Побачити такий сон – не з приємних видовищ, але завжди такі сни обіцяють щось жахливе? Варто розібратися.

Не варто лякатися подібних снів, вони зовсім не віщують жахливих подій, навпаки – вони часто говорять про те, що людина сама створює у своєму житті катастрофу. Такі сни вказують на проблеми людини, які постійно його мучать. Що може означати сон про кінець світу:

• Новий етап у житті;

• Можливості, які людина не хоче приймати;

• Трагедії наяву;

• Самотність.

Часто такі сни є людині, який повний негативних емоцій, тривог, побоювань. Його життя в прямому сенсі слова сповнена невдач і негараздів і він метається, не знаючи, як вийти із замкнутого кола непередбачених подій і катастроф.

До чого сниться кінець світу? До побоювань людини допустити фатальну помилку. Це може стосуватися ситуацій в любовній сфері, фінансової. Часто такі сни приходять до молодим мамам, які з усіх сил намагаються дати своїй дитині все, але їм весь час здається, що вони десь не дотягують до стандартів. Сон про кінець світу обіцяє їм надалі клопоти, які не мають вагомих причин. Також такі сновидіння можуть вказувати на різке погіршення стану здоров’я.

До чого сниться кінець світу по соннику Міллера

У соннику Міллера наведено величезна кількість варіацій тлумачень до чого сниться кінець світу. Так, він вважає, що бачити катастрофу з боку вказує на те, що людина після тривалих праць нарешті зможе відпочити. Всі негаразди обійдуть його стороною, а він буде просто спостерігати за подіями.

Побачити в сні свою смерть в результаті катаклізму – поганий знак. Навіть якщо присниться, що ви просто отримали травми в результаті подій – такий сон обіцяє:

• втрати фінансового плану;

• загострення хронічних захворювань;

• інші неприємності.

Побачити в сні кінець світу в результаті тотального повені – до отримання величезних прибутків. Прозора вода, що затопила все навкруги – можливість стерти негатив минулого і почати життя нову, яскраву.

Якщо ж вода каламутна і наводнює все навколо стрімко, зносячи будинки і дерева – такий сон обіцяє втрати в діловій сфері, застій у справах, можливі непередбачені витрати або кредитна кабала.

Якщо ви з боку спостерігаєте, як вирує водна стихія – ви отримаєте хороші вести здалеку. У ваше життя увірветься потік грошей, який буде дуже складно зупинити. Якщо у людини є нереалізовані проекти – саме час їх реалізувати. Також такий сон може вказувати на емоційний сплеск у житті людини. Приємні події, доленосні. Але емоції варто навчитися стримувати, інакше можна нашкодити не тільки собі, але й оточуючим.

Якщо приснився сон, в якому кінець світу настає в результаті вибуху – то наяву, людина буде жорстоко обдурять. Він буде розчарований, і поведінку оточуючих його буде страшенно дратувати.

Якщо присниться, що полум’я пече вас, знищує – чутки нищитимуть вашу ділову репутацію. Серед ваших друзів затесався брехун. Якщо уві сні кінець світу настає в результаті падіння на Землю космічного тіла – такий сон обіцяє приємні новини і події. Можливе налагодження нових зв’язків і зав’язування нових знайомств. Можливий пристрасний роман, який в підсумку може перерости і в чудові відносини, але швидше за все він буде скороминущим, залишити враження на все життя.

Якщо уві сні прийде кінець світу в результаті надактивної діяльності Сонця – людина надто піклується про своє здоров’я, хоча для цього немає особливих причин. Варто переглянути своє ставлення до подій. Один життєвий етап повинен завершитися, інший повинен початися.

Також яскраве полум’я у сні жінці може обіцяти вагітність і легке дітонародження. Чоловікові ж такий сон обіцяє втрати фінансового плану. Хоч і справи будуть йти гладко, але уникнути невдач саме у фінансових розрахунках – навряд чи вдасться.

До чого сниться кінець світу по соннику Ванги

Ванга неодноразово передрікала кінець світу. У своїх пророцтвах вона змогла передбачити величезну кількість катаклізмів. Вона вважала, що якщо людині сниться кінець світу, то він близький і сам до катастрофи. Варто замислитися над тим, а чи правильно людина живе, можливо, він когось образив і це не дає йому спокою.

Ванга також вказує на те, що потрібно шукати нестандартні методи розв’язання проблем та конфліктів. Чому це важливо? Людина вичерпав свої резерви, йому потрібні альтернативні методи вирішення проблем. Якщо сниться, що палахкотить полум’я – варто прискоритися і блискавично приймати рішення. Якщо приснилося, що все довкола поринуло у воду – необхідно придивитися до обставин. Уповільнити хід подій.

До чого сниться кінець світу по соннику Фройда

Фрейд у своєму соннику вказував, що катастрофи в сновидіннях, як і сам кінець світу – це не що інше, як захисний механізм людини. Його витоки лежать в підсвідомості. Приміром, якщо у людини погано йдуть справи у бізнесі, він буде задушили під час сну, або йому буде важко дихати. Як зашморг боргів тисне його в реальному житті, так і уві сні.

Якщо проблема в особистому житті – присниться море, океан, бурхливий потік, який накриє і знесе все навколо в безодню. Іноді приходять сни, в яких все затоплює прозора тепла вода і людина ходить по ній босий. Такий сон означає, що почуття глибокі і заповнюють людину повністю. Не варто їх боятися.

Фрейд також вказував, що варто бути уважним до подібних сновидінь, так як якщо вони несли негативну інформацію, то людина після цього сну може впасти в депресію, меланхолію. У нього може змінюватися тиск, йому може бути настільки погано, що він не знайде собі місця.

До чого сниться кінець світу за іншим сонникам

Лофф вказує у своєму соннику що людина, яка уві сні бачить кінець світу – наяву відчуває величезні докори сумління. Йому здається, що навколо нього всесвітній змова, і він весь час себе в чомусь звинувачує. Лофф дає підказку – дозвіл проблемної ситуації лежить у зверненні до когось більш могутнього, більш мудрому.

Феломен вказує, що подібні сни обіцяють трагічні і сумні події в житті людини. Але ці події дозволять людині переосмислити свій життєвий шлях, переосмислити своє призначення. Також варто бути особливо обережним з фінансами, так як можна допустити плевую помилку і залишитися ні з чим.

Квіток у своєму соннику наполягає на тому, що подібні сни обіцяють сварки і розбіжності з коханою людиною. Але ця суперечка не просто так – прийшов час змінити старе на нове. Сожалениям не повинно бути місця в цій ситуації. Попереду нові відносини, які наповнять життя любов’ю.

Хассе ж говорить про те, що катастрофи і природні катаклізми підказують людині, що пора б узятися за розум і вести себе пристойно. Своїми діями він викликає тільки відвертий сміх і здивування в оточуючих. Варто до життя ставитися серйозніше.

В сонник мандрівника вказується, що кінець світу обіцяє розірвання минулих зв’язків, які віджили себе, але цей розрив буде болісним і тривалим. Якщо у людини свій бізнес – такий сон обіцяє йому втрати фінансового плану. І, в той же час, такий сон може вказувати на необхідність підготуватися до зустрічі з друзями. Ця зустріч буде довгоочікуваної і принесе масу позитиву і задоволення.

Так до чого сниться кінець світу? Варто уважно вивчити всі сновидіння, всі знаки, присутні в ньому, всі підказки. Сам настрій сновидіння. Якщо людину після нього охоплює жах і страх – значить і наяву, він буде побоюватися за своє життя, любов, фінанси. Якщо, незважаючи на катастрофу, настрій у людини радісне, значить, злидні оминуть стороною. Панікувати точно не варто. Варто обдумати всі підказки, які дав сон. Найчастіше вони дійсно важливі і допомагають людині налагодити життя, взаємини, фінансову сферу. Варто також згадати минулі події, які могли позначитися уві сні.