До чого сниться злий собака: тлумачення снів

До чого сниться злий собака: що кажуть популярні сонники. Чого чекати, якщо сниться злий собака

За загальним тлумачення снів, собака в сновидінні символізує одного (поганого або хорошого), а також є символом любові і вірності. Але сон про злий, нападниці, кусающей собаці трактується інакше.

До чого сниться злий собака по сімейному соннику

Якщо сновидящий уві сні бачить собаку великої породи (наприклад, дога), то вона є символом великого і розумного одного. Але якщо пес вишкірив зуби – стережіться! У реальному житті за дружньою личиною ховається підступний ворог.

Зла гонча або собака мисливської породи – це корисливий чоловік, який не посоромиться заробити на сновидце гроші, а також з задоволення обдурить його заради особистої вигоди.

До чого сниться зла собака, переслідує сновідящого? Сон попереджає про пастках, розставлених підступними ворогами.

Якщо собака гавкає, огризається, гарчить, нападає, вона вважається передвісником сварок, скандалів і образ. Якщо вона вкусить сновідящого, то йому не варто позичати гроші друзям. Якщо зробити це, то сварка із-за грошей у майбутньому неминуча.

Злий собака в сновидінні – це безсумнівний ворог. Придивіться до оточення, якщо хтось затаїв на вас образу, або будьте дуже обережні, якщо знаєте, від кого можна очікувати ненависті. Якщо собака уві сні приснилася скажена, то це лютий ворог. Часто сон про злий, скаженій собаці віщує приниження і ганьба, які доведеться пережити і які будуть викликані необґрунтованими звинуваченнями.

Навпаки, якщо собака уві сні захистила сновідящого, то у реальному житті він завжди може розраховувати на допомогу вірного друга.