До чого сниться мити голову: тлумачення сну про миття голови

До чого сниться мити голову: що нам кажуть сонники Міллера, Ванги, Фрейда та інших. Тлумачення снів про миття голови: собі або кому-то, милом або шампунем

Процес миття голови в житті символізує процес звільнення від негативу, того, що людині зовсім не потрібно. З водою як би витікають всі труднощі і проблеми, що долають нас щодня, які весь час накопичуються і ускладнюють наше життя. У зв’язку з цим на питання: до чого сниться мити голову, сонники переважно дають позитивні відповіді.

На що варто звернути увагу у сні?

Більшість сонників асоціативно визначає подібне сновидіння з процесом очищення людини від проблем. Голова уві сні – це символ розуму, раціональності в самій людині, а її миття здебільшого визначається як позбавлення від негативу.

Таким чином, сонники трактують такий сон як символ, успішності, кмітливості, вміння швидко і раціонально підходить до вирішення завдань, як у діловій сфері, так і в особистому житті. Якщо ж процес миття у сні викликає негативні відчуття – то це ознака того, що видалити з голови нехороші думки і занепокоєння буде досить складно.

Для більш точної інтерпретації сну важливо врахувати деякі деталі сновидіння, такі як вода і відчуття під час самого процесу миття, оскільки, якщо ви відчуваєте себе некомфортно в сні – значить, і в реальному житті ваше життя буде наповнене проблемами і поганими емоціями.

Щоб максимально точно розтлумачити подібний сон, зверніть увагу на наступні моменти:

1) кому ви мили голову: собі, дитині або взагалі іншій людині;

2) яка була температура і чистота води;

3) яке мило або шампунь ви використовували в сновидінні: ароматна, духмяна або грубе, з неприємним запахом;

4) як ви себе почували під час процес миття, які емоції відчували.

За допомогою кожної з цих деталей можна відновити повну картину того, що відбувається і розібратися, чого подібного сновидіння варто очікувати в реальному житті.

Якщо сниться мити голову?

Більшість сонників пропонують кілька трактувань такого сну.

1. Якщо ви миєте голову приємним і запашним милом, а під час самого процес виникає безліч піни і мильних бульбашок – це дуже хороший знак, що віщує безтурботне, захоплюючу життя, поліпшення матеріального стану та вірних друзів, котрим завжди можна довіряти.

Також цікаве:  До чого сниться цілуватися в губи: тлумачення снів про поцілунки

2. Якщо дівчині сниться, як вона миє голову і розчісує волосся – це сигнал до того, що хтось із близьких їй людей буде дуже потребу в турботі й увазі. Такий сон також зазначає мир і достаток в сім’ї, які не залишаться непоміченими: всі домашні будуть проявляти підтримку та взаємоповагу один до одного, а сусіди будуть тихенько заздрити.

3. Якщо ви уві сні збираєтеся помити голову шампунем – це ознака того, що вам набридла нудна, одноманітна життя. Ви хочете хоча б тимчасово відмовитися від набридливої побутової рутини і поміняти обстановку. Є велика ймовірність того, що скоро ви будете цікаве, незабутню подорож.

4. Сонники попереджають, що якщо ваш День народження припадає на лютий-березень, тоді подібний сон може означати те, що вас хтось хоче обдурити, або ж ви самі заплуталися у своїх мріях. Також подібне сновидіння може означати приємну, несподівану зустріч, сюрприз, швидке підвищення по службі, похвали від начальника, фінансове благополуччя.

5. Якщо ви уві сні миєте голову з допомогою господарського мила – це ознака того, що вам доведеться зіткнутися з безліччю труднощів на шляху до своєї мети, але якщо ви хочете досягти її, вам доведеться їх долати.

Якщо ви миєте голову в сні іншій людині?

Якщо ви в сновидінні миєте голову не собі, а іншій людині – це не дуже хороший знак, на відміну від безлічі інших варіант такого сюжету. Подібний сон – це попередження того, що ви влипните в якісь брудні справи, причому не по своїй волі, позбутися від яких потім буде дуже складно.

Зовсім інше значення має сон, де ви миєте голову дитині, особливо, якщо він веде себе смирно і кричить, а навіть сам охоче йде назустріч вашим рукам. Таке сновидіння означає не що інше, як безліч маленьких сімейних радостей, які незмінно будуть пов’язані з дітьми.

Також цікаве:  До чого сниться ковдра: тлумачення сну

Якщо ж у реальному житті у вас немає своєї дитини, сонник передбачає приємні клопоти, пов’язані з кимось з ваших молодших братів чи сестер, або з племінниками.

Полоскання під краном

Щоб максимально точно розтлумачити сон з миттям голови, слід звернути увагу на деякі деталі, від яких і залежатиме трактування сновидіння, такі як:

 • якщо ви здійснюєте процедуру в тепленькій, кришталево чистій воді – чекайте позитивних звісток і подій;
 • якщо ж процес відбувається в забрудненій воді – це означає, навпаки, попереду вас очікують складнощі і проблеми;
 • стікає струмінь у такому сні символізує складності, від яких в реальному житті незабаром вам вдасться позбавитися;
 • чистота – це символ нового життя з чистого аркуша;
 • якщо ви спостерігаєте за собою зі сторони в процес миття голови – чекайте наяву захоплюючої подорожі.

Процес миття голови уві сні – це символ бажання втекти від побутової рутини і зануритися в нові, незабутні відчуття. Тому, якщо ви побачили подібний сон – це явна ознака того, що вам пора змінити обстановку наяву.

До чого сниться мити голову по соннику Міллера

Як вважає Міллер, миття голови у сні говорить про вашої винахідливості і раціональності, які вам дуже скоро знадобляться в реальному житті. Таке сновидіння віщує ситуацію, в якій вам потрібно включити свою кмітливість і знайти з неї вихід. Можете не переживати, проблему ви вирішите блискуче.

В цілому ж, на думку Міллера, подібний сон має неоднозначне значення. Він обіцяє вам незабутнє і яскраве подорож, проте воно відбудеться лише в тому випадку, якщо про ваші наміри кудись їхати ніхто не буде знати. Також є ймовірність того, що за вчинок, який ви зробите, будете себе картати.

До чого сниться мити голову по соннику Ванги

Знаменита болгарська ясновидиця трактує такий сон наступним чином:

 • якщо ви купуєте шампунь в сновидінні – це ознака того, що скоро ваші справи підуть на поправку, а свої невеликі витівки ви зможете приховати завдяки спритності та кмітливості;
 • якщо ж ви отримали в подарунок шампунь – це означає, що наяву ви дуже скоро будете змушені брати участь у якийсь неприємний заході. Ви будете намагатися прийти до мети різними шляхами, іноді дуже різкими або навіть принизливими методами;
 • якщо вам під час миття голови не сподобався запах шампуню – це значить, що в реальному житті у вас можуть бути проблеми з волоссям, тому оцініть їх стан і прийміть заходи, якщо це виявилося правдою.
Також цікаве:  До чого сниться бійка - до чого це: тлумачення сну

До чого сниться мити голову по соннику Фройда

Сонник Фрейда вважає, що якщо ви під час процесу миття голови використовуєте шампунь – це до довгоочікуваного побачення. Тобто, якщо ви давно хотіли зустрітися із старим приятелем чи близьким вам людиною, то зустріч після такого сну дуже ймовірна.

До чого сниться мити голову по соннику Хассе

 • Якщо ви миєте голову в сновидінні – це ознака далекої дороги, причому подорожувати вам доведеться одному;
 • якщо ви миєте голову іншій людині – вас очікує сварка з цією людиною в реальному житті, можливий навіть повний розрив відносин.

Тлумачення сну про миття голови з Цвєткову

Євген Цвєтков вважає, що миття голови шампунем – недобрий знак, що символізує сімейні проблеми, велика ймовірність стати банкрутом або пограбованим.

Сучасний сонник

 • Якщо ви миєте голову у чистій, прозорій воді – це означає, що вас чекає світле майбутнє і багато приємних подій, забрудненої – чекайте труднощів на своєму шляху;
 • якщо ви миєте голову шампунем – будьте пильні, хтось намагається втягнути вас у погана справа;
 • якщо ж вам не подобається запах шампуню – ви передчуваєте, ставитеся до таких справах з побоюванням, і це небезпідставно. Спроби позбутися від цих проблем можуть нести за собою серйозні наслідки, можливі приниження або фінансові збитки.
 • якщо ви уві сні миєте голову, не знімаючи при цьому одягу – це дуже нехороший знак, який свідчить про те, що скоро у вашому житті настане чорна смуга, що несе з собою безліч складнощів і проблем;
 • якщо дивіться на те, як хтось миє вам голову – готуйтеся, дуже скоро ви поїдете в захоплюючу подорож.