До чого сняться танці: тлумачення сну про повільні і швидкі танці

До чого сняться танці: одиночні, парні, групові. До чого сниться повільний танець – основні трактування різними сонниками

Часом серед сірих буднів з’являється чудова можливість подорожувати по казковому простору – простору снів. Сновидіння забирають людині в зовсім іншу реальність. До чого сняться танці, повільний танець? Що означають такі сни?

До чого сняться танці по соннику Лоффа

Мистецтвом танцю володіють далеко не всі люди. Але це тільки наяву. Уві сні будь-яка людина здатна танцювати. Танець – це мистецтво залицяння, мистецтво зваблювання. Він наповнений енергією любові і енергією пристрасті. До чого сняться танці?

Лофф у своєму соннику вказує, що завдяки танцям людина отримує психологічну розрядку, емоційний відпочинок. Танець – це своєрідний акт злягання з природою, чудовий антидепресант. З енергією космосу танець пов’язували навіть наші предки. У кожного народу він мав свої особливості, вироблені сторіччями і це не просто так. У деяких стародавніх культурах танці прирівнювалися до священного зверненням до Богів.

Танцювати уві сні ритуальні танці – волати до духовності, звертатися до представників свого роду, просити у них підтримки і допомоги. Кожен танець має свою специфіку і якщо приснилося, що ви танцюєте ритуальний танець і покладаєте дари до ніг окультної скульптури – цей сон може вказувати на вашу релігійну приналежність у минулому житті до цього культу.

Хіба таке може бути? Пам’ять людини унікальна і в підсвідомості зберігається інформація про всіх попередніх втіленнях людини. Тому, немає нічого дивного в тому, що можуть наснитися ритуальні танці.

Танцювати уві сні поодинці – отримувати в житті заряд космічної енергії. Танець з партнерами як ритуальний, так і класичний може мати двояке трактування. З одного боку він може вказувати на відсутність комплексів у людини, з іншого боку – на можливі життєві обмеження. Варто надавати особливе значення дрібницям і прихованим символів уві сні. Потрібно придивитися а реально ви прислухаєтеся до свого внутрішнього голосу і прямуєте за його настановами.

Водити хороводи в танці – мати міцні зв’язки з оточенням. Мати міцну підтримку від близьких і рідних. Мати можливість налагоджувати нові знайомства, інтимні зв’язки. Танцювати відвертий танець зі своєю половинкою – пора відновити сексуальне життя. Відносини так і просять чогось нового, позаземного.

Також цікаве:  До чого сняться вампіри: тлумачення сну про вампірів

Коли для вас танцюють інші – це означає що або вас незабаром чекає керівна посада, або ваші підлеглі почнуть ще більше вам довіряти. До чого сниться повільний танець? Він сниться в основному для того, щоб вказати людині що він плавно і надійно рухається по життю, але чи правильно так себе вести в даний момент часу або потрібно прискорити процеси? Можливо, присутня зайва повільність у поведінці людини.

До чого сниться повільний танець на самоті – ви будете вважати, що інші люди не визнають вашого авторитету і не віддають вам належного. Танцювати без музики – такий сон обіцяє самокапание, докори сумління, відторгнення чужого думки. Якщо музика під час танцю весь час переривається і збивається – варто переглянути правильність прийнятих рішень. Деякі з них потрібно було відкласти. Не варто йти на поводу у інших людей – потрібно мати свою думку.

До чого сняться танці по соннику Гришиній

За сонником Гришиній танці можуть снитися в різних ситуаціях і з різної точки зору:

• Танцювати на самоті – варто використовувати свою гнучкість мислення і здатність пристосовуватися; можливо, неконтрольоване бажання близькості з задуманим людиною;

• Вальсувати – мати складні стосунки з близькою людиною;

• Танцювати занадто швидко – маятися наяву;

• Танцювати в сні – бути невловимим і впевненим у вирішенні складних питань;

• Водити уві сні хоровод – варто уважно придивитися, хто бере участь у водінні хороводу, з цими людьми відбудеться важлива розмова, можлива любовна авантюра;

• Крутитися в танці – закривати очі на небезпеку, на перешкоди, бути одержимим злими думками;

• Танцювати на линві – совість не дасть вам спокою, але ви вчините наперекір їй;

• Хотіти зупинити танець, але не зуміти передбачити біду, але не мати можливості її запобігти;

• Підвернути ногу, отримати травму в танці – завдати шкоди іншій людині, бути в небезпеці;

Також цікаве:  До чого сниться пальто: тлумачення сну

• Відчуття що ви стоїте, як укопаний, а музика грає – відчувати почуття уразливості, повільність;

• Бачити, як партнер крутить вас навколо себе – забудькуватість, небезпека втрат у фінансах;

• Бачити, як партнер підкидає вас в повітря – розраховувати на вигідний союз;

• Танцювати повільний танець з невідомим партнером – бути з людиною проти волі;

• Бачити, як люди танцюють навколо вас – до п’янки, пристрастям;

• Танцювати новий, невідомий танець – метушитися, не встигати;

• Танцювати ритуальний старовинний танець – спостерігати за чужими взаєминами, заздрити їм;

• Бачити, як чоловіки танцюють повільний танець без жінок – до небезпеки, яку неможливо уникнути.

Варто трактувати сон повністю, не упускаючи жодної деталі і дрібниці, тоді відкриється повна картина того, що відбувається.

До чого сняться танці по соннику Міллера

Міллер також дає різноманітне трактування того, до чого сняться танці:

• Танець джигу уві сні танцювати – веселиться наяву, отримувати масу задоволень від життя;

• Бачити кохану жінку, танцюючу на самоті – хтось на роботі отримає підвищення по службі, але не ви;

• Бачити, як уві сні, як дівчата танцюють балет – не мати смаку до життя, розмінюватися на дрібниці.

Якщо приснилося, що навколо вас танцюють маленькі діти – наяву вас чекає успіх в любові. Від шанувальників не буде відбою. Для заміжніх жінок це означає, що незабаром у родині настане мир і лад. Можливе поповнення в родині. Якщо діти вже є – варто приділити їм особливу увагу.

Бачити, як навколо танцюють літні люди – мати успіх на роботі, мати можливість почати свою справу. До чого сниться повільний танець? До можливості приймати зважені, розумні рішення. До підтримки від сильного і мудрого покровителя.

До чого сняться танці з іншим сонникам

За идиоматическому соннику танці сняться до загрози, до можливості стати жертвою насильства. Цих негативних явищ буде складно уникнути, доведеться навіть ховатися. Якщо присниться, що ви кружляєте в танці – наяву ви закружите голову коханій людині. Танцювати до упаду – бути наяву надмірно активним, лізти не в свою справу. За це доведеться поплатитися, але вкажуть інші знаки і символи в сновидінні.

Також цікаве:  До чого сниться чорний кіт: тлумачення сну про чорного кота

По жіночому соннику потрапити на танцювальний вечір – купатися в променях слави і успіху. Бачити, як навколо вас молодята танцюють – мрії про заміжжя варто відкласти. Поки не час будувати такі плани – варто зміцнити наявні позиції в особистій сфері. Якщо молодята побачать себе танцюючими уві сні – справи підуть до успіху і принесуть величезну прибуток, варто подумати про те, щоб організувати свій бізнес. Танцюють в хороводі діти – до додатковим, але приємних клопотів.

По сімейному соннику танцювати на самоті – отримати бажаний результат незабаром. Танцювати на руках з дитиною – до поповнення в сім’ї. Замовляти танець – мати хороші перспективи у майбутньому.

У старовинному англійському соннику сказано, що танці у сні вказують на наближення удачу, повагу, визнання на роботі. В родині все буде гладко, подружжя будуть синхронно рухатися по життю. Чоловіку такий сон говорить, що серце коханої йому таки дістанеться. Танцювати повільний танець – незабаром звільнитися від вантажу турбот, і непорозумінь.

По італійському соннику Роберти танець означає гостру необхідність бути в інтимній близькості з обраної особливою. Такі сни можуть стати результатом суворого виховання хлопчиків. Їх сексуальна енергія не знаходить іншого виходу, крім як у сновидіннях. Для того щоб реалізувати їм свої мети – доведеться довго працює.

У будь-якому випадку – не варто повністю покладатися на трактування сновидінь. Людина сама створюють власну реальність. Якщо ви отримали у сні попередження про те, що незабаром вас очікують неприємності – не варто сумувати – варто думати над тим, як поліпшити ситуацію і уникнути непередбачених небезпек. Якщо ж сон говорить про те, що незабаром вас очікують радісні події – варто з вдячністю приймати подарунки долі, значить, ви їх дійсно заслужили. Беріть від життя все.