До чого сняться танці: тлумачення сну про повільні і швидкі танці

До чого сняться танці: одиночні, парні, групові. До чого сниться повільний танець – основні трактування різними сонниками

Часом серед сірих буднів з’являється чудова можливість подорожувати по казковому простору – простору снів. Сновидіння забирають людині в зовсім іншу реальність. До чого сняться танці, повільний танець? Що означають такі сни?

До чого сняться танці по соннику Лоффа

Мистецтвом танцю володіють далеко не всі люди. Але це тільки наяву. Уві сні будь-яка людина здатна танцювати. Танець – це мистецтво залицяння, мистецтво зваблювання. Він наповнений енергією любові і енергією пристрасті. До чого сняться танці?

Лофф у своєму соннику вказує, що завдяки танцям людина отримує психологічну розрядку, емоційний відпочинок. Танець – це своєрідний акт злягання з природою, чудовий антидепресант. З енергією космосу танець пов’язували навіть наші предки. У кожного народу він мав свої особливості, вироблені сторіччями і це не просто так. У деяких стародавніх культурах танці прирівнювалися до священного зверненням до Богів.

Танцювати уві сні ритуальні танці – волати до духовності, звертатися до представників свого роду, просити у них підтримки і допомоги. Кожен танець має свою специфіку і якщо приснилося, що ви танцюєте ритуальний танець і покладаєте дари до ніг окультної скульптури – цей сон може вказувати на вашу релігійну приналежність у минулому житті до цього культу.

Хіба таке може бути? Пам’ять людини унікальна і в підсвідомості зберігається інформація про всіх попередніх втіленнях людини. Тому, немає нічого дивного в тому, що можуть наснитися ритуальні танці.

Танцювати уві сні поодинці – отримувати в житті заряд космічної енергії. Танець з партнерами як ритуальний, так і класичний може мати двояке трактування. З одного боку він може вказувати на відсутність комплексів у людини, з іншого боку – на можливі життєві обмеження. Варто надавати особливе значення дрібницям і прихованим символів уві сні. Потрібно придивитися а реально ви прислухаєтеся до свого внутрішнього голосу і прямуєте за його настановами.

Водити хороводи в танці – мати міцні зв’язки з оточенням. Мати міцну підтримку від близьких і рідних. Мати можливість налагоджувати нові знайомства, інтимні зв’язки. Танцювати відвертий танець зі своєю половинкою – пора відновити сексуальне життя. Відносини так і просять чогось нового, позаземного.

Коли для вас танцюють інші – це означає що або вас незабаром чекає керівна посада, або ваші підлеглі почнуть ще більше вам довіряти. До чого сниться повільний танець? Він сниться в основному для того, щоб вказати людині що він плавно і надійно рухається по життю, але чи правильно так себе вести в даний момент часу або потрібно прискорити процеси? Можливо, присутня зайва повільність у поведінці людини.

До чого сниться повільний танець на самоті – ви будете вважати, що інші люди не визнають вашого авторитету і не віддають вам належного. Танцювати без музики – такий сон обіцяє самокапание, докори сумління, відторгнення чужого думки. Якщо музика під час танцю весь час переривається і збивається – варто переглянути правильність прийнятих рішень. Деякі з них потрібно було відкласти. Не варто йти на поводу у інших людей – потрібно мати свою думку.