До чого сняться білі троянди: тлумачення сну

До чого сняться білі троянди: про що нам говорять сонники Міллера, Ванги, Фрейда та інші. Тлумачення снів про білі троянди

Білий колір – це символ чистоти й цнотливості.

Тому і сон, в якому вам приснилися білі троянди, у більшості своїй є позитивним. Сьогодні ми поговоримо про те, до чого сняться білі троянди більш докладно.

Що віщують?

Якщо вам приснилися ці чудові квіти, це означає, що вас очікує щастя в реальному житті, труднощі будуть обходити вас стороною, і ви будете жити в радості й достатку. Самотній людині, побачив подібний сон, можна сподіватися на те, що дуже скоро він зустріне другу половинку і буде щасливий.

Побачили в сні, як вам хтось дарує великий букет білих троянд, і ви відчуваєте їх стоншена аромат? Це ознака того, що в реальному житті можна розраховувати на те, що ви отримати маленький, але приємний презент, зустріч зі старими друзями або гарна звістка здалеку.

Побачили в сновидінні нещодавно розпустилася кущ? Це передвісник того, що наяву вас очікує фінансове благополуччя, з’являться нові можливості для отримання додаткового прибутку. Крім цього можна розраховувати на швидке підвищення по службі, що і збільшить дохідну відомість.

Якщо ж у сні ви побачили кущ, який засох – це поганий знак, що не обіцяє сновидінню нічого, крім витрат, розчарувань і бід. Крім цього є висока ймовірність при такому сні того, що у вас або когось із близьких вам людей очікуються серйозні проблеми зі здоров’ям.

Сновидіння, в якому ви бачите ці квіти в букеті – це свого роду проекція вашого емоційного стану. Букет з приємними пахощами уві сні – це символ душевного спокою і гармонії. Якщо ви вкололися шипами від букета в сновидінні – це ознака того, що вас чекає неприємна пригода з вини вашої другої половинки.

Побачили уві сні білі або червоні троянди? Такого роду сон більшістю сонників трактується як очікування швидкої зустрічі, яка може назавжди змінити ваше життя. Йдеться про появу у вашому житті людину, з якою ви, можливо, проживете все життя. Втім, навіть якщо вас щільно вкрити почуття і пристрасть, завжди потрібно зберігати тверезий розум, адже дуже багато чого буде залежати від ваших дій.