До чого сниться чорний кіт: тлумачення сну про чорного кота

До чого сниться чорний кіт: чекати біди? Основні тлумачення – до чого сниться чорний кіт: домашній або дворовий

Вчені не рекомендують трактувати сни буквально.

Не варто також трактувати кожен символ і подія сновидіння окремо варто створити повноцінну картину можливих подій майбутнього.

До чого сниться чорний кіт?

Що означає такий сон – варто розібратися.

До чого сниться чорний кіт – основне тлумачення

Здавна коти вважалися священними тваринами. Вони несли в собі мудрість, слухняність. Скривдив кота – жорстоко карався. У середньовіччі людей стали долати забобони і вони стали побоюватися чорних котів. Їх появи в житті людини стали приписувати різні негативні події. Так до чого сниться чорний кіт?

У соннику сказано, що чорний кіт – посланець з поганими вістями. Варто стримати свій запал і не вступати в конфлікти і сварки зі своєю другою половинкою. Також можливі з’ясування стосунків з рукоприкладством, в особливості на це вказує сон, у якому ви пинаете нещасну тварину.

Якщо ж наяву у вас живе чорний кіт, то в появі його в вашому сновидінні немає нічого дивного, просто ви вдень думали про тварину, і ось воно з’явилося у ваших сновидіннях. Важливо згадати, як він себе вів у сні. Що він хотів робити? Якщо він хотів грати з вами – приділіть йому час і пограйте.

Якщо уві сні кіт вам переходить дорогу, йде на зустріч, перегороджує шлях – наяву вам належить зустрітися з негідником, який націлений на те, щоб обдурити вас, не дати вам прийняти вірне та виважене рішення. Ви навіть можете дізнатися про цю людину в обличчя. Якщо тварина голосно нявкає у вашому сновидінні – ваша друга половинка бреше вам. Ви не настільки потрібні їй, щоб стати єдиним чоловіком або жінкою в її житті. Про взаємність у цих відносинах мови не йде. Якщо ж ви просто чуєте, як тварина нявкає, але при цьому не бачите її – вам варто побоюватися обману.

Також важливо звернути увагу на зовнішній вигляд тварини. Це важливо, тому що сни – це проекція життя людини, це те, з чим варто працювати наяву, ті проблеми та перспективи, що людина випускає з уваги. Якщо тварина уві сні має здоровий і доглянутий вигляд – значить, ворог сильніше вас і його підступи не змусять себе довго чекати.

Якщо тварина має досить великі розміри – то вас очікують неприємності з чиновниками. Для бізнесменів такий сон обіцяє колосальні проблеми і застій у справах. Важливо вже сьогодні планувати додаткові витрати і резерви засобів, звідки ви їх будете черпати в скрутну хвилину.

Якщо ви раптово на тваринний виявите біла пляма – ви потрапите в ситуацію з важким вибором – варто довіритися інтуїції і не витрачати час на скептицизм. Для молодої дівчини побачити на чорному коті кілька білих плям – це символ того, що ворог стане прихильним до неї.

Якщо ж тварина поранено і спливає кров’ю – такий сон говорить про перемогу людей над своїми страхами й упередженнями. Нічого поганого цей сон їм не обіцяє. Якщо чоловік побачить у сні кота мокрим – він отримає перевагу над своїм супротивником жінкою. Вона просто не зможе йому протистояти. У нього проти неї знайдеться надійний компромат. Мертве ж тварина у сні говорить про те, що всі неприємності цілком можуть обійти людини стороною. Головне вчасно вжити заходів. Також заміжній жінці варто особливо придивитися до своєї другої половинки після сну про чорного кота. Такий сон обіцяє зраду обранця.

Якщо кіт у сні ласкавий і треться вам про ноги – ви не хочете помічати підлість і лукавство свого друга, ви хочете довіряти йому і робите колосальну помилку. Якщо кіт у сні напав на вас – варто згадати сновидіння цілком. Вам вдалося відбити атаку тварини, або ж він продовжив свій напад на вас, і ви отримали травми. Якщо вам вдалося відбити напад – ви здолаєте недоброзичливців. Якщо ж це виявилося вам не під силу – ви ще довго будете доводити їм свою правоту і право на власну думку.

Якщо бізнесмену присниться, як він вбиває уві сні чорного кота – він здолає наяву конкурентів. Молодій дівчині такий сон обіцяє перемогу над суперницею, яка довго дошкуляв її і її молодої людини. Якщо ж після такого сну дівчину будуть дошкуляти жаль і розчарування – їй варто серйозно задуматися, а чи потрібен їй обранець, або ж вона просто відчуває себе рядом з ним як за кам’яною стіною і не хоче з егоїстичних мотивів віддавати іншій жінці.

Якщо жінці присниться, як вона тримає тварину на руках – близькі люди плетуть за її спиною інтриги. Їй варто бути готовою до зрадництва, яке вона ну ніяк не очікувала. Також такий сон може вказувати на чутки, які дійсно псують репутацію жінки. Якщо чоловікові присниться шиплячий кіт, при цьому чоловік гладив перед цим тварина – йому не варто вести бізнес зі своїми друзями – це загрожує скандалами і нерозумінням. Якщо такий сон присниться жінці – їй варто придивитися до подруг, швидше всього що одна з них поклала око на її обранця.

Якщо вас вкусила тварина уві сні – варто особливу увагу надати тому, в якому місці був проведений укус:

• Якщо вас вкусили за руку – ви познайомитеся з поганим людиною;

• Якщо вас вкусили за ногу – вас дезінформують;

• За живіт – вас очікує непорозуміння з близькими людьми;

• За спину – вас зрадить один;

• За шию – ваша кохана людина вас зрадить.

Не варто сумувати, якщо вам наснився сон з яскравим негативним значенням. Це лише підказка життя, що необхідно багато чого в ній змінити і себе в тому числі. Потрібно дякувати життя за можливості уникнути неприємності, інакше вона більше не буде їх давати і ви не зможете завчасно підготуватися як до гарних, так і до поганих ситуацій.