До чого сниться похоронний вінок: тлумачення снів

До чого сниться вінок: що кажуть сонники Ванги, Нострадамуса, Міллера та інших. Тлумачення снів про похоронний вінок і дії з ним

Після сну, в якому людина побачив похоронної вінок, навряд чи люди прокидаються з хорошими думками.

Напевно багато хто тут же починають переживати і боятися за власне здоров’я, а також своїх близьких.

Втім, лякатися зовсім нема чого, оскільки сни, в яких присутні похоронні атрибути, частенько є так званими снами-перевертнями, тобто зовні похмурий сон може на саме справі означати позитивні зміни в реальності і навпаки.

Отже, давайте розберемося, що до чого сниться похоронний вінок, і що він може означати для сновидця.

Якщо приснився похоронний вінок?

Подібне сновидіння є досить неоднозначним і може мати безліч трактувань залежно від сюжету самого сну, емоційною його складової.

Розберемо найбільш часто зустрічаються сни з вінком.

1. Побачити похоронний вінок у сновидінні – ознака того, що вам, ймовірно, доведеться не сама радісна доля – перебувати на чиїхось похороні, або стати мимовільним свідком події з летальним результатом.

2. Якщо ви уві сні купуєте цей поховальний атрибут – це дуже нехороший знак, який свідчить про те, що вам потрібно кріпитися, так як дуже ймовірна смерть когось із рідних вам людей.

3. Якщо ж ви бачите, як інша людина набуває такий вінок – це знак-попередження про те, що вам потрібно бути дуже пильним, оскільки над вами нависла смертельна небезпека. Сонник рекомендує цуратися підозрілих людей і уважніше поставитися до власного здоров’я. В даному випадку дуже важливий день, в який приснилося дане сновидіння. Якщо це сталося в ніч на п’ятницю – дуже ймовірна швидка смерть когось із близьких вам людей, у вівторок – навпаки, смерть трапиться, але дуже нескоро.

4. Якщо ви бачите сон з вінком, який призначається саме вам – це сон-перевертиш, хороший знак, що віщує вам міцне здоров’я, довголіття і життя, повне радості і щастя.

5. Якщо ж ви в сновидінні займаєтеся покупкою вінка – це до серйозних матеріальних труднощів.

6. Бачити уві сні вінок з хвойних гілок – поганий знак, що віщує вам знаходження в жалобі в найближчі 6 місяців. Втім, якщо такий сон з’явився в понеділок – то він, найімовірніше не здійсниться.

Також цікаве:  До чого сниться руде кошеня: тлумачення сну про рудого кошеня

7. Якщо вам передав вінок інша людина – це означає, що його чекає складний період в житті, повний хвороб і нервових потрясінь.

8. Також варто звертати увагу, який саме вінок ви побачили уві сні. Якщо він був пліток з свіжих квітів – це значить, що незабаром ваші негаразди залишаться позаду, настане фінансове благополуччя. Якщо ж квіти зів’ялі – вам доведеться боротися за згасаюче любов, людям, у яких немає пари, варто всерйоз потурбуватися про власне здоров’я.

9. Якщо ви побачили вінок на дівчині – це ознака чуток і домислів, які стосуються безпосередньо вас. Якщо ж такий вінок був знятий з голови іншої людини – вам вдасться визначити пліткаря і помститися йому за зіпсовану життя.

10. Якщо ви рвете вінок уві сні – це також означає, що вам вдасться позбавитися від наскучивших вам неправдивих пліток.

11. Якщо ж вам передав такий вінок інша людина – це попередження про те, що потрібно бути пильним, адже хтось бажає використовувати вас у своїх нечестивих справах.

12. Якщо ви бачите себе в сні, плете вінок – це значить, що наяву ваші недоброзичливці бажають вас скомпрометувати в очах інших людей.

До чого сниться похоронний вінок по соннику Ванги

Відома болгарська ясновидица Ванга вважає, що бачити уві сні похорон, поминки і різні похоронні атрибути – це поганий знак.

Ванга трактує сни з похоронним вінком так:

• якщо ви купуєте в сновидінні вінок на чужих похоронах – це ознака того, що з кимось з ваших родичів трапиться нещастя;

• якщо ви бачите, як похоронний вінок придбав інша людина (наприклад, хтось із ваших знайомих) – це поганий знак, який свідчить про те, що в реальному житті вам загрожує справжня небезпека (смертельна хвороба, нещасний випадок і так далі);

• якщо ви в сні самі для себе купуєте похоронний вінок – це провісник великих складнощів у сні. Можливі труднощі в особистому житті, матеріальні проблеми, звільнення з роботи, скандали у будинку і так далі.

Також цікаве:  До чого сниться малина: тлумачення сну за різними сонниками

До чого сниться вінок по соннику Нострадамуса

• Споглядати вінок, який був призначений для себе самого – хороший сон, на думку Нострадамуса, віщує довголіття, міцне здоров’я і життя, повне радісних подій;

• бачити сновидіння з хвойним вінком нічого не значить, це сон-пустушка;

• якщо ж сон з вінком з’явився в ніч на п’ятницю – це поганий знак, що віщує смерть когось із ваших близьких або друзів. Якщо ж такий сон з’явився в ніч на вівторок – нічого страшного не відбудеться, і всі будуть живі і здорові.

До чого сниться похоронний вінок по соннику Міллера

Американський психолог Міллер трактує такий сон однозначно як поганий знак, що віщує загибель ваш або ваших родичів. Якщо ж сон стався у ніч на п’ятницю – дуже скоро хтось з ваших близьких чи знайомих помре. Такий сон на вівторок означає смерть, але не швидку, бути може, від якоїсь серйозної хвороби.

До чого сниться вінок по соннику Цвєткова

Євген Квіток має своє трактування такого сновидіння. Поява вінка у сні – чекайте якогось неприємного події в реальності. Можливо, ви будете перебувати на чиїхось похоронах, станете свідком якоїсь події з летальним результатом і так далі.

Втім, сон з вінком може мати і позитивне трактування. Приміром, вам вдасться знайти примирення з людиною, з яким ви довго ворогували. Також вінок може бути символом пошани з боку інших людей, так що не поспішайте засмучуватися після такого сновидіння.

Тлумачення снів про вінках по Хассе

• Побачити в сновидінні похоронні вінки на могилі – поганий знак, що обіцяють тривожні вісті, пов’язані з загибеллю когось із близьких чи знайомих вам людей;

• бачити уві сні вінок з живих квітка – сприятливий знак, що обіцяє вам достаток і радість;

• якщо ж вінок був зроблений з штучних квітів до проблем у вас або ваших рідних.

Якщо присниться вінок по соннику Адаскина

• Якщо ви плетете вінок, надягаєте його на голову або носите – це хороший знак, що віщує вам шану і повагу інших людей. Також такий сон може означати майбутнє весілля;

Також цікаве:  До чого сниться букет троянд: тлумачення сну

• бачити вінок зів’ялих квітів – до зради або хвороби другої половинки;

• вінок, що складається з штучних квітів, символізує смерть когось із близьких вам людей;

• якщо ви купуєте в сновидінні такий вінок – це до похорону рідної чи близької особи;

• споглядати вінок на нареченій – значить, вам скоро вдасться вибратися зі складної ситуації;

• вінок із свіжих квітів – символ щастя і достатку в майбутньому;

• якщо хто-то надягає вам на голову вінок з лаврового листя – хороший знак, що означає ваше визнання і пошану в суспільстві.

Сучасний сонник

Даний сонник говорить, що похоронний вінок сниться до поганих подій, які будуть мати місце у вашому житті. Це може бути серйозна хвороба або смерть когось із близьких вам людей, тому будьте готові до будь-яких подій.

• Набувати похоронний вінок для самого себе уві сні – ознака серйозної хвороби, велика ймовірність смерті;

• продавати такий вінок в сні – гарний знак, що означає, що ви дуже скоро знайдете вихід зі складної ситуації;

• якщо ви займаєтеся плетінням похоронного вінка уві сні – це ознака ситуації, з якої буде дуже складно знайти вихід. Цілком імовірно, що ви ненавмисно зробите поганий вчинок, з-за чого ваш приятель потрапить в неприємну ситуацію. Згодом будете дуже шкодувати про скоєне;

• бачити велику кількість таких вінків на кладовищі – це знак-попередження. Постарайтеся в цей непростий час максимально віддалитися від будь-яких ризикованих дій, велика ймовірність отримання травми або банкрутства;

• якщо дівчина перед своїм одруженням побачила вінок – це означає, що союз буде невдалим, і краще взагалі відмовитися від церемонії, а згодом, і від самого нареченого. Такий шлюб буде дуже важким, і дуже скоро все одно зруйнуватися, тому кілька разів подумайте, перш ніж приймати таке важливе рішення;

• якщо ви подарували одному з близьких вам людей вінок – виходить, у реальному житті ви з ним сильно посваритеся.