До чого сниться похоронний вінок: тлумачення снів

До чого сниться вінок: що кажуть сонники Ванги, Нострадамуса, Міллера та інших. Тлумачення снів про похоронний вінок і дії з ним

Після сну, в якому людина побачив похоронної вінок, навряд чи люди прокидаються з хорошими думками.

Напевно багато хто тут же починають переживати і боятися за власне здоров’я, а також своїх близьких.

Втім, лякатися зовсім нема чого, оскільки сни, в яких присутні похоронні атрибути, частенько є так званими снами-перевертнями, тобто зовні похмурий сон може на саме справі означати позитивні зміни в реальності і навпаки.

Отже, давайте розберемося, що до чого сниться похоронний вінок, і що він може означати для сновидця.

Якщо приснився похоронний вінок?

Подібне сновидіння є досить неоднозначним і може мати безліч трактувань залежно від сюжету самого сну, емоційною його складової.

Розберемо найбільш часто зустрічаються сни з вінком.

1. Побачити похоронний вінок у сновидінні – ознака того, що вам, ймовірно, доведеться не сама радісна доля – перебувати на чиїхось похороні, або стати мимовільним свідком події з летальним результатом.

2. Якщо ви уві сні купуєте цей поховальний атрибут – це дуже нехороший знак, який свідчить про те, що вам потрібно кріпитися, так як дуже ймовірна смерть когось із рідних вам людей.

3. Якщо ж ви бачите, як інша людина набуває такий вінок – це знак-попередження про те, що вам потрібно бути дуже пильним, оскільки над вами нависла смертельна небезпека. Сонник рекомендує цуратися підозрілих людей і уважніше поставитися до власного здоров’я. В даному випадку дуже важливий день, в який приснилося дане сновидіння. Якщо це сталося в ніч на п’ятницю – дуже ймовірна швидка смерть когось із близьких вам людей, у вівторок – навпаки, смерть трапиться, але дуже нескоро.

4. Якщо ви бачите сон з вінком, який призначається саме вам – це сон-перевертиш, хороший знак, що віщує вам міцне здоров’я, довголіття і життя, повне радості і щастя.

5. Якщо ж ви в сновидінні займаєтеся покупкою вінка – це до серйозних матеріальних труднощів.

6. Бачити уві сні вінок з хвойних гілок – поганий знак, що віщує вам знаходження в жалобі в найближчі 6 місяців. Втім, якщо такий сон з’явився в понеділок – то він, найімовірніше не здійсниться.

7. Якщо вам передав вінок інша людина – це означає, що його чекає складний період в житті, повний хвороб і нервових потрясінь.

8. Також варто звертати увагу, який саме вінок ви побачили уві сні. Якщо він був пліток з свіжих квітів – це значить, що незабаром ваші негаразди залишаться позаду, настане фінансове благополуччя. Якщо ж квіти зів’ялі – вам доведеться боротися за згасаюче любов, людям, у яких немає пари, варто всерйоз потурбуватися про власне здоров’я.

9. Якщо ви побачили вінок на дівчині – це ознака чуток і домислів, які стосуються безпосередньо вас. Якщо ж такий вінок був знятий з голови іншої людини – вам вдасться визначити пліткаря і помститися йому за зіпсовану життя.

10. Якщо ви рвете вінок уві сні – це також означає, що вам вдасться позбавитися від наскучивших вам неправдивих пліток.

11. Якщо ж вам передав такий вінок інша людина – це попередження про те, що потрібно бути пильним, адже хтось бажає використовувати вас у своїх нечестивих справах.

12. Якщо ви бачите себе в сні, плете вінок – це значить, що наяву ваші недоброзичливці бажають вас скомпрометувати в очах інших людей.