До чого сниться нове плаття: тлумачення сну про нову сукню

До чого сниться нове плаття? Чого чекати, якщо сниться нове плаття: красиве, чисте чи брудне

Все нове в житті приносить радість, особливо це стосується оновлення гардеробу.

До чого сниться нове плаття? Що віщує такий сон і варто надавати йому значення?

До чого сниться нове плаття – основні тлумачення

Нові речі уві сні завжди обіцяють швидкі зміни. Але які, і до кращого або до гіршого – треба розібратися. Все залежить від того, як річ потрапила до власника, принесла вона йому радість, і як він її буде далі використовувати уві сні.
Що стосується нового плаття, то навіть його колір, не кажучи вже про фасон – має значення для тлумачення.

Одягати нове плаття

Так, вважається, що надягати в сні нове плаття – до швидких значних змін в кращу сторону. Такий сон обіцяє успіхи, яких дівчина доб’ється самостійно. Якщо на новій сукні будуть виявлені плями, то радість перемоги, успіх і сприятливі плани будуть затьмарені. Чим саме – підкаже тлумачення інших символів в сновидінні.

Також сон про нову сукню можна трактувати як знак наближається знайомства з поступливим і порядним хлопцем. Це знайомство принесе багато позитивних моментів в життя дівчини. Можлива навіть зустріч зі своєю долею і швидке заміжжя. Якщо дівчина бажає налагодити стосунки з певною молодою людиною – такий сон говорить про те, що незабаром у них відбудеться побачення.

Якщо ж сукню порвано, і дуже забруднене – значить, в оточення затесався ворог, який приховує свої злі наміри. Не варто також довіряти словам і обіцянкам – треба покладатися на себе, тому як велика імовірність обману.

Приміряти сукню

Якщо дівчині приснилася примірки нового сукні, навіть якщо сон пофарбований у радісні тони, він все одно обіцяє неприємності, які варто чекати від суперниці, про яку дівчина дізнається раптово.

Якщо уві сні примірка вдалося не з першого разу, а для цього знадобилося схуднути – дівчина буде боротися за любов обранця і в результаті отримає перемогу. Суперниця з ганьбою залишить їх відносини.

Красиве, карколомне плаття, яке міряє дівчина – до веселощів і великої радості. Якщо наряд відвертий і надмірно пафосний, але дівчина відчуває себе в ньому впевнено і добре – вона потрапить у вир подій, можливий швидкий свято.

Також цікаве:  До чого сняться ножиці: тлумачення сну про ножиці

Якщо дівчина в сні приміряє старовинне плаття – наяву вона отримає визнання на професійному терені. Можливе підвищення добробуту і моральне задоволення від власної роботи.

Подарувати, купити або зшити

Якщо дівчині приснилося, що близька їй людина подарував сукню – вона отримає його розташування, довіра і навіть любов. Купувати собі гарне плаття – до швидкого перемир’я, новим знайомствам, налагодженню особистого життя. Варто придивитися до якості тканини, фасону і кольору – це важливі нюанси, які можуть змінити тлумачення сну.

Якщо дівчині приснилося, що сукню для себе вона шиє самостійно – чекають її важку працю і складності в інших сферах життя. Її допомога може знадобитися рідним і близьким людям. Але не варто кидати всі сили на вирішення цих труднощів, все вирішиться само собою.

Якщо дівчині приснилося, що вона одягає сукню, яке сама собі пошила – у неї з’явиться суперниця, яка добряче зіпсує їй життя. Суперниця може з’явитися як в особистих відносинах, так і в професійних.

Якщо дівчина пошила собі сукню, але воно на неї мало – вона буде довго намагатися вибратися зі скрутної ситуації. А все тому, що спочатку вона прийняла неправильне рішення.

Колір сукні

Дуже важливо в тлумаченні сновидіння зрадити особливе значення кольору вбрання. Від нього багато залежить у майбутньому, яке мінливе. Якщо мова йде про синьому платті – дівчина віддана якійсь людині. Якщо вона надягає:

• Синє плаття – вона буде тужити, втратить власний авторитет і сили.

• Блакитне плаття символізує творчий початок його власниці. Також воно може вказувати на зміну місця проживання, подорож.

• Червоне плаття – до пристрасті та кохання. Але якщо в житті дівчина не віддає перевагу цей колір, такий сон говорить про те, що вона самостійно відмовляється від своєї сексуальності.

• Малинове плаття – до перемоги і солодкого життя.

• Чорне плаття – до смутку, яка швидко розвіється.

• Біле весільне плаття – розчарування, втрати, можливі сумнівні знайомства і зустрічі.

Також цікаве:  До чого сняться дрова: тлумачення сну

Крім загального тлумачення варто звернути увагу на тлумачення сну в популярних сонники. Кожен, з яких представить своє бачення сну про нову сукню.

До чого сниться нове плаття по соннику Міллера

Вишукане, витончене плаття – до захоплення оточуючих, яке дівчина викличе своєю поведінкою і способом мислення. Якщо плаття порвано – навколишні засуджують вчинки дівчини, вона робила багато проступків і помилок, незабаром їй доведеться за це заплатити.

Приміряти нову сукню – взяти на себе нові обов’язки. Якщо дівчина приміряє чуже плаття – у неї з’явиться суперниця в любові. Якщо вона приміряє чуже нове весільне плаття – то суперницею стане вона сама. Якщо своє – незабаром її чекають позитивні зміни в особистому житті.

До чого сниться нове плаття по соннику Ванги

Сонник Ванги дає різноманітні тлумачення снів про новому платті:

• Багато нових суконь в гардеробі – цілі будуть досягнуті, в житті відбудеться багато нових і хороших подій;

• Сучасне нове плаття – до схвалення від тих, хто старше;

• Якщо нове плаття шикарне і з бантами – дівчина занадто себе критикує;

• Шити плаття для дитини – до вагітності;

• Сукня, усипана камінням – до втрати грошей і до злиднів;

• Біле плаття – до радості;

• Чорне – до втрат;

• Червоне – до процвітання, довголіття;

• Різнобарвне плаття – до негараздів.

До чого сниться нове плаття – тлумачення інших сонників

Фрэйд вказував, що в сновидіннях плаття символізує тіло дівчини. Якщо новий наряд їй прекрасно підійшов – вона задоволена собою і наяву. Якщо дівчині уві сні здається, що сукня їй не підходить – у неї є комплекси щодо сексуальності. Якщо дівчина приміряє нове, але чуже плаття – вона занадто зациклена на стереотипах.

Нострадамус пропонує наступні трактування снів про новому платті:

• Купувати нову сукню – отримати запрошення на веселий захід, до швидких змін на краще;

• Нове паперове плаття – до доходу;

• Вінчальну – до успіху;

• Дороге плаття надягати – до заздрості;

• Брудне – до ганьби;

Також цікаве:  До чого сниться лисий чоловік, лиса жінка: тлумачення сну про лисих

• Вигоріле – втратити друга.

Лофф трактує, до чого сниться нове плаття по-своєму. Він наполягає на тому, що важливі емоції, які супроводжують сновидіння. Якщо вони позитивні – в життя увійдуть зміни на краще. Якщо сон супроводжують емоції негативного характеру – дівчині пора навести порядок у думках і вчинках, збагатити свій внутрішній світ.

В сонник Цвєткова представлені наступні трактування сновидіння про новому платті:

• Носити шикарне плаття – до багатства, просуванню по службі;

• Купувати нову сукню – помиритися з одним;

• Брудне і порване плаття – чекайте біди;

• Весільне плаття – символ пристрасті, яка швидко спалахне і тут же погасне. Якщо дівчина заміжня – до сварок в сім’ї.

Хассе звертає увагу на те, що нові сукні уві сні темних, приглушених тонів обіцяють депресію, нудьгу. Яскраві кольори, строкаті сукні – до нових звершень у житті, до свят. Біле плаття обіцяє романтичну зустріч.

Менегетті вказує у своєму соннику, що якщо дівчині не подобається нову сукню – вона буде незадоволена і своїм життям наяву. Якщо вона випадково порвала плаття – такий сон обіцяє хвороби. Якщо уві сні дівчина зашиває порване плаття – незабаром її загостряться хронічні хвороби.

Лонго вказує, що якщо дівчині сниться, як вона ріже одяг на шматки – у реальному житті її чекають докори і невдоволення. Якщо в ніч з четверга на п’ятницю дівчині сниться сон, в якому вона приміряє нове вечірнє плаття – наяву вона зустріне своїх старих друзів.

Варто відзначити, що найчастіше примірка і покупка нового плаття сняться на тлі інших подій сновидіння. Тому їх варто тлумачити комплексно. В принципі, як і в житті, у сновидінні придбання нового наряду дарує радість і задоволення. Але ось одягати брудне і порване плаття і наяву неприємно. Не дивно, що такий сон обіцяє неприємності і катастрофи. Прислухатися до сновидіння, чи ні – кожен вирішує сам. Але, краще бути попередженим як про хороші події, так і не дуже. У будь-якому випадку – сон закінчиться, як і неприємності. Сни з яскравим емоційним забарвленням, часто обіцяють щастя.