До чого сниться нове плаття: тлумачення сну про нову сукню

До чого сниться нове плаття? Чого чекати, якщо сниться нове плаття: красиве, чисте чи брудне

Все нове в житті приносить радість, особливо це стосується оновлення гардеробу.

До чого сниться нове плаття? Що віщує такий сон і варто надавати йому значення?

До чого сниться нове плаття – основні тлумачення

Нові речі уві сні завжди обіцяють швидкі зміни. Але які, і до кращого або до гіршого – треба розібратися. Все залежить від того, як річ потрапила до власника, принесла вона йому радість, і як він її буде далі використовувати уві сні.
Що стосується нового плаття, то навіть його колір, не кажучи вже про фасон – має значення для тлумачення.

Одягати нове плаття

Так, вважається, що надягати в сні нове плаття – до швидких значних змін в кращу сторону. Такий сон обіцяє успіхи, яких дівчина доб’ється самостійно. Якщо на новій сукні будуть виявлені плями, то радість перемоги, успіх і сприятливі плани будуть затьмарені. Чим саме – підкаже тлумачення інших символів в сновидінні.

Також сон про нову сукню можна трактувати як знак наближається знайомства з поступливим і порядним хлопцем. Це знайомство принесе багато позитивних моментів в життя дівчини. Можлива навіть зустріч зі своєю долею і швидке заміжжя. Якщо дівчина бажає налагодити стосунки з певною молодою людиною – такий сон говорить про те, що незабаром у них відбудеться побачення.

Якщо ж сукню порвано, і дуже забруднене – значить, в оточення затесався ворог, який приховує свої злі наміри. Не варто також довіряти словам і обіцянкам – треба покладатися на себе, тому як велика імовірність обману.

Приміряти сукню

Якщо дівчині приснилася примірки нового сукні, навіть якщо сон пофарбований у радісні тони, він все одно обіцяє неприємності, які варто чекати від суперниці, про яку дівчина дізнається раптово.

Якщо уві сні примірка вдалося не з першого разу, а для цього знадобилося схуднути – дівчина буде боротися за любов обранця і в результаті отримає перемогу. Суперниця з ганьбою залишить їх відносини.

Красиве, карколомне плаття, яке міряє дівчина – до веселощів і великої радості. Якщо наряд відвертий і надмірно пафосний, але дівчина відчуває себе в ньому впевнено і добре – вона потрапить у вир подій, можливий швидкий свято.

Якщо дівчина в сні приміряє старовинне плаття – наяву вона отримає визнання на професійному терені. Можливе підвищення добробуту і моральне задоволення від власної роботи.

Подарувати, купити або зшити

Якщо дівчині приснилося, що близька їй людина подарував сукню – вона отримає його розташування, довіра і навіть любов. Купувати собі гарне плаття – до швидкого перемир’я, новим знайомствам, налагодженню особистого життя. Варто придивитися до якості тканини, фасону і кольору – це важливі нюанси, які можуть змінити тлумачення сну.

Якщо дівчині приснилося, що сукню для себе вона шиє самостійно – чекають її важку працю і складності в інших сферах життя. Її допомога може знадобитися рідним і близьким людям. Але не варто кидати всі сили на вирішення цих труднощів, все вирішиться само собою.

Якщо дівчині приснилося, що вона одягає сукню, яке сама собі пошила – у неї з’явиться суперниця, яка добряче зіпсує їй життя. Суперниця може з’явитися як в особистих відносинах, так і в професійних.

Якщо дівчина пошила собі сукню, але воно на неї мало – вона буде довго намагатися вибратися зі скрутної ситуації. А все тому, що спочатку вона прийняла неправильне рішення.

Колір сукні

Дуже важливо в тлумаченні сновидіння зрадити особливе значення кольору вбрання. Від нього багато залежить у майбутньому, яке мінливе. Якщо мова йде про синьому платті – дівчина віддана якійсь людині. Якщо вона надягає:

• Синє плаття – вона буде тужити, втратить власний авторитет і сили.

• Блакитне плаття символізує творчий початок його власниці. Також воно може вказувати на зміну місця проживання, подорож.

• Червоне плаття – до пристрасті та кохання. Але якщо в житті дівчина не віддає перевагу цей колір, такий сон говорить про те, що вона самостійно відмовляється від своєї сексуальності.

• Малинове плаття – до перемоги і солодкого життя.

• Чорне плаття – до смутку, яка швидко розвіється.

• Біле весільне плаття – розчарування, втрати, можливі сумнівні знайомства і зустрічі.

Крім загального тлумачення варто звернути увагу на тлумачення сну в популярних сонники. Кожен, з яких представить своє бачення сну про нову сукню.