До чого сниться килим: тлумачення сну про килими

До чого сниться килим? Основні тлумачення: до чого сниться килим і дії з ним (вишивати, купувати, прибирати)

Сни – особливий світ, в який ми занурюємося кожну ніч.

Але далеко не завжди ми можемо пригадати, що ж нам стало уві сні.

Якщо ж сон був барвистим і незабутнім – варто дізнатися його тлумачення.

До чого сниться килим – основне тлумачення

Будь-яке придбання у сні, чи то подарунок, чи купівля – обіцяють придбання і позитивні події наяву. Навіть якщо уві сні покупка не принесла належної радості – не варто засмучуватися, наяву ви все-таки отримаєте вигоду в будь-якому випадку, навіть якщо вам здаватиметься, що все втрачено і все пропало – наяву ви в результаті отримаєте все необхідне.

Так як килим – це частина домашнього вжитку, то доглядати за ним уві сні, або купувати новий – обов’язково говорить про те, що наяву ви займетеся облаштуванням свого побуту. Не варто витрачати час на дрібні клопоти і турботи. Варто всю енергію направити на великі справи, на благоустрій життя.

Якщо ви уві сні своїми руками вишиваєте килим, і візерунок вам дуже подобається – все куплене вами зараз знадобиться. Всі ваші домовленості реалізуються. Але не варто відсиджуватися на одному місці – якщо ви не робите ніяких дій – позитивні зміни у ваше життя не увійдуть.

Варто відзначити, що будь-яка прибирання трактується сонником як глобальні зміни. Якщо уві сні вам приснилося як килим ви чистите і у вас довго це не виходить, наяву ви будете ретельно намагатися приховати свої гріхи. Ваші проблеми не дадуть вам спокою. Ви в буквальному сенсі слова і ваші вчинки будете виставлені на огляд.

Ретельно стежте за всім вами сказаним, за тим, як ви оцінюєте оточуючих вас людей і відбуваються в житті події. Якщо ви старанно когось обговорюєте самі – припиніть це робити. Просто займіться своїм будинком і вирішенням своїх питань, інакше сон, у якому ви очищуєте свій килим – перетвориться на ваше тотальне викриття.

Якщо килим у сні переливається гарними фарбами, то і ваше життя наяву також буде яскравою і барвистою. Не варто витрачати час на зневіри і навіть якщо зараз у вас у житті не все ладиться – незабаром все нормалізується, ви станете простіше ставитися до тих речей, які вас раніше так сильно турбували.

Також цікаве:  До чого сниться власна смерть: тлумачення сну про свою смерть

Застеляти підлогу пухнастим килимом і дбайливо ступати по ньому – до необхідності мати ґрунт під ногами, до необхідності захисту, до бажання обзавестися своїм будинком. Варто подумати, чого в житті ви не дополучаете. Ласки, турботи, уваги?

Можливо, вам не вистачає власного простору в будинку, де ви живете і вам у сні стало, як ви упорядковуєте власне житло, застилаючи в ньому підлогу килимом? Потрібно розібратися у ситуації, що склалася, потрібно щось змінити в житті, щоб отримати бажане. Що змінити – також про це скаже сновидіння.

Важливо розтлумачити всі його символи і приховані підказки. Якщо уві сні ви даруєте килим зі свого будинку сторонній людині – значить, ви довірите таємниці не тим людям. Вам варто більше уваги приділити таємним знанням, прихованого сенсу своїх вчинків. Не варто усім підряд розповідати про те, що у вас в житті відбувається. Більшість не зрозуміє, а то ще й засудить. Якщо ж килим ви даруєте одному або найріднішій людині – значить, йому потрібна допомога. Задумайтеся над тим, чим ви можете допомогти йому? Запитайте у людини безпосередньо. Якщо вам дарують величезний пухнастий килим – готуйтеся зустрічати гостей. Зустріч буде теплою, і готуватися до неї слід заздалегідь, так як будинок буде дійсно повний людей.

До чого сниться килим по соннику Фройда

До чого сниться килим? В сонник Фрейда сказано, що килим у сні символізує домашній вогнище і спільне життя. Якщо він м’який і пухнастий і ви бачите, як ви разом зі своєю другою половинкою ступаєте по килиму уві сні – наяву ви будите багато чого вирішувати спільно.

Якщо молодій дівчині присниться як вона відтирає килим від бруду і у неї це не виходить – її партнер не вірить їй, не вірить в їх відносини. Незабаром можливий розрив будь-яких зв’язків. Варто серйозно задуматися над тим, чого не вистачає відносин, про що партнер її весь час просить, а вона не виконує цього. Можливо, варто зараз поступитися і зробити так, як просить коханий, ніж потім пожинати плоди своєї гордині.

Також цікаве:  До чого сниться пам'ятник: тлумачення сну

До чого сниться килим по соннику Гришиній

У соннику Гришиній сказано, що килим сниться як символ довгого і щасливого сімейного життя. Якщо незадовго до сну людям здавалося що все у них втрачено, що щастя їм більше не бачити – то такий сон обіцяє налагодження відносин. Вони наяву стануть разом на шлях примирення. Варто також враховувати ті дії, які відбуваються з килимом уві сні. Вони часто повторюються і наяву.

Якщо вам присниться, як хтось краде у вас килим з дому – наяву ви втратите своє сімейне щастя. Виною цьому стане втручання третьої сторони. Не обов’язково, що чоловік заведе собі коханку, такий сон може говорити про те, що жінка також може завести собі коханця. У такому випадку варто уважно придивитися до сюжету сновидіння, можливо в ній ви знайдете поради, як уникнути розриву відносин, як зберегти сім’ю.

Якщо уві сні вам присниться як брудний килим різко і раптово стає чистим – наяву і відносини оновляться, ваші відносини стануть чистими від сварок і розбіжностей, вони просто засяють чистотою і душевною красою. Але цей момент варто відчути і не упустити, бо якщо ви допустите слабинку і в період оновлення відносин згадайте старі сварки і образи – ви більше можете і не отримати такого чудового шансу налагодити відносини.

Якщо ви раптом виявляєте уві сні в передпокої килим у ваше життя прийде свято і цього буде радісний привід.

• Якщо на килимі зображений візерунок у вигляді квітів, цілого саду – значить, в будинку запанують процвітання, успіх, щастя;

• Якщо ж на килимі зображені різні фігури людей і дітей – можливо незабаром ви обзаведетеся потомством;

• Якщо на килимі досить багато овочів і фруктів – у домі буде достаток, повні засіки багатства.

Якщо малюнок на килимі затертий, то значить варто щось ретельно приховувати. Варто уважно ставитися до вимог близьких людей і не травмувати їх поганими новинами, краще самому вирішити всі проблеми і не втягувати в це близьких людей.

Також в соннику сказано, що килим повинен снитися до достатку, до великого прибутку. Значить, у вас з’являться щедрі друзі, які упорядкують ваше життя, допоможуть багато в ній змінити. Якщо вам сниться, як ви гуляєте по м’якому килиму – наяву ваша дорога в житті також стане приємною, і ви легко будете все на ній долати.

Також цікаве:  До чого сниться розбите скло: тлумачення сну

Також в соннику сказано, що купівля килима може вказувати на придбання заступництва. Якщо ви уві сні навпаки продаєте килим – наяву ви вирушите у далеку подорож. Молодій дівчині бачити уві сні килим – до придбання власного житла.

До чого сниться килим по іншим сонникам

У циганському соннику сказано, що гарно вишитий і багатий килим сниться до шикарного життя в достатку, але старий і потертий килим – до бідності й біді. Якщо уві сні килим у вас на очах перетворюється – ваше життя також зміниться.

Якщо ж килим ви не стеліть на підлогу уві сні, а вішаєте його на стіну – наяву вам варто зміцнити позиції в бізнесі, тому як вони можуть похитнутися. У китайському соннику сказано, що сам процес настилання килима уві сні наяву обіцяє зміцнення домашнього благополуччя.

У східному жіночому соннику сказано, що килим однозначно обіцяє прибуток. Отримати додатковий дохід допоможуть саме друзі з достатком.

• Якщо уві сні ви ступаєте по килиму – наяву ви стане успішним і багатим людиною;

• Якщо ви купуєте відразу кілька килимів – ви отримаєте хороший прибуток;

• Якщо молода жінка побачила уві сні килими, які важать на вулиці – їй варто остерігатися пліток і чуток і не виносити сміття з хати;

• Якщо ви торгуєтеся за килим уві сні, значить, щастя не буде отримано вами одразу, вам доведеться за нього поборотися.

В сонник Цвєткова сказано, що купівля килима уві сні обіцяє гроші наяву. Якщо ви вільно ступаєте по килиму – наяву вас чекає слава. Для того щоб вона висвітлювала ваш життєвий шлях довго – вам варто вже зараз подбати про свою репутацію.

Варто відзначити, що будь-сон про килимі говорить людині, що йому потрібно насправді зайнятися благоустроєм свого житла, переглядом своїх пріоритетів. Якщо сон носить явно негативний характер – причини цього також варто шукати всередині себе. Можливо, ви неправильно поводилися з близькими людьми або не цінували що мали – пора це змінити, поки не стало зовсім пізно.