До чого сниться землетрус: тлумачення снів про землетрус

До чого сниться землетрус – чому і навіщо приходять сни-катастрофи. Основні тлумачення: до чого сниться землетрус

Завжди приємно бачити яскраві кольорові сни.

Але що робити, якщо уві сні з’явилася катастрофа, землетрус – варто розібратися в тлумаченні подібних сновидінь. І тільки потім – бити на сполох.

До чого сниться землетрус – основне тлумачення

Будь-які катаклізми та стихійні лиха, які з’являються у снах – наштовхують людину на думки про темне й сумне майбутнє. Але не все так погано. Найчастіше це просто тимчасові явища, які не варто сприймати всерйоз. Як правильно трактувати сни про те, що трапилося землетрус?

Спочатку варто ретельно вивчити всі його деталі, можливо у них з’являться підказки і приховані знаки, які варто трактувати окремо від загального сновидіння. У деяких випадках такий сон може вказувати на підсвідомий страх змін.

Також варто враховувати, що в деяких сонники такі сни обіцяють отримання нового звання і посади. Вчені не рекомендують після сну неодмінно чекати неприємностей. Саме очікування може викликати негативні явища в житті, тому варто пошукати позитивні моменти в сновидінні і не дати надії на зміни до кращого – згаснути.

До чого сниться землетрус по соннику Міллера

У соннику Міллера представлена своєрідна трактовка до чого сниться землетрус. Будь-який катаклізм, який з’явився людині уві сні, він розглядає, як реальну можливість багато чого в житті змінити. З чого саме варто почати зміни – підкаже сновидіння. Безумовно, ці зміни повинні носити систематичний характер, а не відбуватися тільки тоді, коли присниться страшний сон.

Багато тлумачі сновидінь стверджують, що якщо людина не прислухається до підказок сну – він принесе багато шкоди. Він навряд чи потім зможе відновити своє життя, яка неабияк постраждає від його недбалості.

Якщо уві сні землетрус відбувається без жертв і практично нічого не руйнується – варто чекати несподіваних сумних новин, які сильно не вплинуть на життя людини. Новини ці можуть стосуватися будь-якій із сфер його життя.

Якщо уві сні людина бачить численні жертви катастрофи, і він не може допомогти постраждалим – наяву він також не зможе надати допомогу тим, хто дійсно буде її потребувати. Намагатися врятувати кого-то з-під завалів – дати другий шанс людині наяву. Це може бути шанс відновити відносини, шанс колезі заслужити свою довіру.

Також цікаве:  До чого сниться дитяча коляска: тлумачення сну

Якщо дівчині, яка нещодавно вийшла заміж, присниться сон про землетрус – їй варто побоюватися пліток і зрад. Можливо, вона неправильно вибрала супутника життя і тепер сумніви і коливання дошкуляють її.

Якщо матері присниться, як вона рятує своє дитя від землетрусу – наяву її чадо може сильно занедужати. Хвороба почнеться стрімко і раптово і від того, наскільки швидко дитині буде надано допомогу – залежить його подальша доля.

В таких ситуаціях не варто зволікати. Потрібно обов’язково прислухатися до підказок сновидіння. Якщо молодому чоловікові присниться, як він рятує від катаклізму свою сім’ю – йому доведеться пережити період затяжних сварок і конфліктів. Але вирішальне слово залишиться за ним.

До чого сниться землетрус по соннику Фройда

До чого сниться землетрус? Як такий сон трактується в сонник Фрейда? Все сновидіння людини Фрейд пов’язує з сексуальністю індивіда. Якщо дівчині сниться, що вона потрапляє під вплив землетрусу – вона не відчуває задоволення від свого партнера. Їй варто задуматися над тим, чи правильно вона зробила свій вибір.

Якщо молодому чоловікові присниться, як він бачить катастрофу з боку – він буде втягнутий в любовний трикутник. Йому не варто розраховувати на теплі і ніжні почуття, просто його будуть використовувати. Після таких подій серце чоловіка буде розбито. Тому не варто розкриватися всім підряд. Тим більше, якщо про негативні наслідки попереджає сновидіння. Потрібно з обережністю поставитися до нових зустрічей і знайомств.

До чого сниться землетрус з іншим сонникам

Землетруси завжди символізують зміни. Якщо їх боятися, тоді вони в будь-якому випадку стануть негативними. У соннику Деніз Лінн зазначено, що вони можуть також спровокувати новий поштовх у житті людини, коли все нові і нові позитивні зміни будуть в неї входити.

Також цікаве:  До чого сниться руде кошеня: тлумачення сну про рудого кошеня

Але якщо людина не готова і до позитивних змін, про що тоді мріяти і до чого прагнути? Також в деяких випадках землетрусу у сні і в реальному житті обіцяють землетрусу. Вчені неодноразово помічали таку закономірність.

У соннику Майя вказано що для того, щоб зміни в житті стали позитивними – варто тиждень спати саме на підлозі. Якщо уві сні ви побачили негативні наслідки катаклізму – наяву не розслабляйтеся. І тут вас будуть чекати втрати і перипетії долі. Якщо в результаті землетрусу зруйновані багато будинків – вас очікують скандали, і проблеми в сімейному житті. Ви не зможете знайти спільну мову з людьми.

Потрібно відзначити, що якщо людині сниться не сам катаклізм, а тільки його відлуння – варто чекати зрадництва і зради з боку близьких людей. У соннику Шереминской сказано, що таке знамення у сні є символом можливих психічних відхилень, з якими людина не зможе самостійно впоратися.

У соннику Шувалової сказано, що сни про землетрус вказують на підвищену тривожність людини на його підсвідоме очікування негативних змін у житті. Варто або відкинути такі думки, або змиритися з ними.

Коли людині є уві сні землетрус – це може говорити про його підвищеної агресивності і опору позитивним змінам у житті. Можливо, він боїться бути покараним за скоєні раніше вчинки. Варто уважно придивитися до обставин катастрофи, можливо за ними ховається непереборне бажання сексуальних утіх.

У старовинному англійському соннику сказано:

• Землетрус обіцяє неприємності, втрати фінансового плану руйнування сім’ї та відносин, кінець щасливого смуги;

• Це символ проблем не тільки в житті однієї конкретної людини, але і країни в цілому;

• З’явилося у сні землетрус обіцяє відмирання почуттів у серці людини.

Наскільки серйозними будуть руйнування уві сні, настільки серйозними будуть втрати людини і в житті. У соннику Шивананды сказано, до чого сниться землетрус. До розставання і тривалих перипетій у життя. У бізнесі людину чекають невдачі і зрада колег, компаньйонів.

Також цікаве:  До чого сниться пам'ятник: тлумачення сну

Бачити уві сні безліч смертей – до смерті наяву. Якщо людині присниться, як він сам гине в результаті катаклізмів – можливо серйозне і тривале захворювання. Лікарі довгий час не зможуть встановити діагноз.

Бачити сон, у якому з легкістю вдається врятуватися від катаклізму – наяву всі проблеми будуть так само легко подолані. Не варто загострювати увагу на негативних подіях – варто шукати позитивні моменти у всьому.

Еротичний сонник вказує на прихований інтимний підтекст сну. Якщо партнерів в парі стало таке сновидіння – варто задуматися над тим, чи влаштовують вони один одного. Можливо, партнери неабияк набридли один одному. Тоді не варто продовжувати стосунки, які псують життя, краще почати нові здорові відносини.

Можливо, один партнер просто незадоволений поведінкою іншого, або жінка не прислухається до побажань чоловіки в сексі. Така ситуація швидше за все призведе до розриву відносин. Для того щоб його не сталося – потрібно багато чого змінювати. В першу чергу – ставлення до життя.

Трапляється так що сон про землетрус відвідує людину знову і знову – це може вказувати на те, що він не готовий змінити своє життя заради того, щоб бути щасливим, успішним. У нього немає гнучкості мислення, бажання з усіма знайти спільну мову. Таким чином, він сам закриває перед собою варіанти покращення життя, а сни з ночі в ніч намагаються переконати його це робити.

Вчені стверджують, що варто радіти сновидінь, якими б вони не були. Вони означають, що людині дано шанс змінити своє життя, але чи скористається він ним чи ні – вирішить він сам. Багато хто боїться навіть найменших змін, але подібні сновидіння стимулюють людину до того, щоб рухатися далі. Такі сни стимулюють руйнувати стереотипи і рамки поведінки. Сни про землетрус дозволять зрозуміти, в якій саме сфері життя людина допускає більшу кількість помилок і оперативно виправити їх.