До чого сниться власна смерть: тлумачення сну про свою смерть

До чого сниться власна смерть: кримінальна, від хвороби чи від старості? Основні тлумачення: до чого сниться власна смерть

Яскраві сновидіння приносять задоволення всім, кому довелося їх побачити.

Але якщо уві сні з’явилися далеко не радісні картини майбутнього?

Що тоді? До чого сниться власна смерть? Варто розібратися.

До чого сниться власна смерть – основне тлумачення

Смерть – це не кінець шляху людини, це тимчасовий перехід душі в нове втілення – так вважають мешканці Сходу. Європейці ж в основному схильні вважати, що душа людини після його смерті набуває життя на небесах. І в тому і в іншому випадку нічого жахливого смерть людині не приносить, крім відсутності можливості фізично існувати.

Ті, хто відноситься до смерті філософськи, побачивши себе померлим у сні – розтлумачать такий сон як можливість переродження й оновлення наяву. І будуть праві. Що ж може бути поганого в переродженні? Це ж всього лише новий етап в житті. Новий шлях.

Але мало хто з людей безболісно приймають всі зміни в житті. Виною тому виховання, упередження, приховані страхи втратити те, до чого людина прив’язаний. У будь-якому випадку, сонники не рекомендую тлумачити сон про власну смерть буквально.

Таке сновидіння скоріше говорить про необхідність кардинальних змін. Людина не повинна стояти на одному місці, йому варто постійно вдосконалювати свої почуття і думки, своє ставлення до людей. Якщо вам присниться, що ви померли, ще будучи дитиною – ви виношуєте комплекси і страхи минулого – звільнитеся від них і ваше життя стане набагато краще.

До чого сниться власна смерть по соннику Міллера

У соннику Міллера же зазначено, що смерть людини уві сні може говорити про його коливаннях наяву. Швидше за все, ви сумніваєтеся у своїй правоті і в тому, що саме потрібно робити далі, щоб отримати бажаний результат.

Варто уважно придивитися до своїх вчинків. По вірному шляху ви йдете, або ж вас веде брехлива ідея, яка зашкодить вам і вашим принципам? Якщо людину мучить під час сновидіння паніка і туга – значить він боїться того, що згрішив, він визнає свою провину перед іншими і буде намагатися наяву цю ситуацію виправити.

Також цікаве:  До чого сниться кукурудза: тлумачення сну про кукурудзу

Якщо ж у сні людини долають радість і щастя наяву він також стане щасливим, єдине що варто йому зробити – переглянути свої моральні і духовні цінності. Де-то він допускає помилку. Якщо уві сні він помер, і над ним схилились його родичі і друзі – варто попросити у них ради.

До чого сниться власна смерть по соннику Фройда

В сонник Фрейда сказано, що власна смерть сниться тим, хто боїться втратити незалежність наяву. Людина боїться потрапити в пастку відносин і втратити в них свою індивідуальність. Якщо такий сон присниться незаміжньою дівчині – вона боїться отримати в чоловіки негідного чоловіка.

Якщо ж дівчина заміжня – вона втомилася від відносин і прагне змінити партнера. Якщо чоловікові сниться смерть його партнерки – він бажає обірвати з нею порочний зв’язок, вона вже давно обтяжує його. Але якщо чоловікові присниться власна смерть і його кохана, що стоїть над його бездиханним тілом – він боїться зрад і втратити кохану.

Якщо вам присниться, що ви померли ще в дитячому, або дитячому віці – ви не готові до вступу у відносини, шлюб. Вам не вистачає витримки і терпіння, і тільки затримка часу, смерть уві сні можуть вам допомогти.

До чого сниться власна смерть за іншим сонникам

У міфологічному сонникдо чого сниться власна смерть – розтлумачується як переродження. Сонник засновує своє тлумачення на міфологічних даних багатьох народів. Нічого фатального в такому сні сонник не вбачає. Просто з людиною станеться неминуче оновлення, переродження. Цей процес навіть доставить йому масу задоволення.

У соннику Велеса сказано, що власна смерть сниться сон перевертиш. Тобто сон з явно негативним на перший погляд значенням означає щось позитивне і те, що повинно підштовхувати людину до просування вперед. У соннику Велеса подібне сновидіння тлумачиться як невимовне щастя, яким людина буде наділений. Це щастя осяє всю його життя, зробить його існування яскравим і незабутнім.

Також в соннику сказано, що якщо ви побачили себе в могилі, але дивіться на себе мертвого зверху – ви скоро видужаєте. Якщо ж у вас зі здоров’ям все в порядку – воно зміцніє, і ви отримаєте бадьорість і активність.

Також цікаве:  До чого сниться пограбування: тлумачення сну про пограбування

У соннику квітів подібне сновидіння також має позитивне тлумачення. Так, для дівчини, яка побачила уві сні свою смерть – це може стати знаком, що незабаром вона завагітніє, або познайомиться з приємним кавалером, який стане її супутником життя. Також їй варто очікувати приємних звісток і приємних зустрічей з друзями.

Якщо такий сон приснився вагітній жінці – вона отримає звістку про те, що з її не народженим малям все в порядку, навіть якщо раніше вона побоювалася за його здоров’я. Їй пора урізноманітнити свій відпочинок і своє життя, бо для неї починається новий етап, відкриваються нові перспективи.

В українському соннику сказано, що якщо вам оголосили про вашої смерті, поставили перед фактом – то вам варто прислухатися до кожного слова того, хто вам про це повідав:

• Якщо про свою смерть ви дізналися від баби – вас чекає довге і щасливе життя;

• Якщо вам про неї повідав незнайомець – вас чекають приємні зустрічі;

• Якщо ворожка сказала вам про вашу смерті – ваша доля визначена не вами, вас долає зло від близької людини.

Якщо вам у сні чітко вказали, скільки вам залишилося жити – не варто засмучуватися, це всього лише той термін, протягом якого ваше життя кардинально зміниться на краще, чим менше ви проживете у сні, тим краще будете жити наяву. Так говорить сонник.

У сучасному соннику сказано, що якщо вам присниться ваша смерть – то це означає ваше просування по кар’єрних сходах. Варто уважно придивитися до деталей сну. Ті люди, які супроводжують вас у сні – наяву відіграють величезну роль у вашому фінансовому тріумф.

У соннику Юнга власна смерть розтлумачується як сигнал організму про можливі захворювання. Якщо ви багато працюєте і нервуєте – вам пора відпочити. Не варто більше працювати на знос і постійно з’ясовувати стосунки з близькими людьми, навпаки – варто прислухатися до їх прохання і до порад своїх друзів. Не варто так багато нервувати через дрібниці, інакше замість переродження людина може заробити реальну хворобу.

Також цікаве:  До чого сниться біла собака: тлумачення сну про білих собак

Також Юнг закликає переглянути свої внутрішні мотиви поведінки. Бути може, людина дійсно прагне змін і своїми страхами і комплексами не дозволяє їм відбуватися. Потрібно реалізовувати всі свої бажання та плани. Інакше психологічний стан незадоволеності перейде на фізичний план.

У французькому соннику сказано, що своя смерть людині сниться до серйозного захворювання. Йому варто звернутися до лікаря, якщо хвороба вже проявилася – швидше за все, діагноз був поставлений неправильно. Якщо ж про захворювання ще нічого невідомо – варто обстежити організм. Якщо людина знає про хронічної хвороби – варто чекати її загострення.

Тлумачення сонника Федорівської сказано, що подібне сновидіння вказує на знаменна подія в житті людини. Це може бути навіть одруження. Не має значення стать того, хто бачить сон. Але, для дівчат такий сон більшою мірою передрікає успіхи саме в любові, ніж в професійній сфері і в праці.

Дівчина наяву перероджується в дружину і тим самим змінює своє життя повністю. Чоловікові ж, швидше за все таке сновидіння обіцяє успіх в його хобі і в професійних справах. Навіть якщо в сні вас долав моторошний страх – не варто зраджувати цьому величезне значення. Швидше за все – нове життя принесе вам масу емоцій, і ви не зможете з ними впоратися відразу. Емоції ці будуть дуже позитивні.

Що варто очікувати від сновидіння, в якому ви побачили власну смерть – варто радіти, як би дивно це не звучало. Якщо незабаром вас чекає зустріч з незнайомцем – придивіться до нього, він змінить вашу долю. Якщо ж після сновидіння вам запропонують реалізувати якийсь проект, вам варто зайнятися цим серйозно. Так як це реальна можливість якісно поліпшити своє життя. Такий сон повинен підштовхувати до роздумів про зміну пріоритетів. Звичайно ж, краще продумувати всі свої кроки, але в будь-якому випадку – удача буде вам супроводжувати.