До чого сниться власна смерть: тлумачення сну про свою смерть

До чого сниться власна смерть: кримінальна, від хвороби чи від старості? Основні тлумачення: до чого сниться власна смерть

Яскраві сновидіння приносять задоволення всім, кому довелося їх побачити.

Але якщо уві сні з’явилися далеко не радісні картини майбутнього?

Що тоді? До чого сниться власна смерть? Варто розібратися.

До чого сниться власна смерть – основне тлумачення

Смерть – це не кінець шляху людини, це тимчасовий перехід душі в нове втілення – так вважають мешканці Сходу. Європейці ж в основному схильні вважати, що душа людини після його смерті набуває життя на небесах. І в тому і в іншому випадку нічого жахливого смерть людині не приносить, крім відсутності можливості фізично існувати.

Ті, хто відноситься до смерті філософськи, побачивши себе померлим у сні – розтлумачать такий сон як можливість переродження й оновлення наяву. І будуть праві. Що ж може бути поганого в переродженні? Це ж всього лише новий етап в житті. Новий шлях.

Але мало хто з людей безболісно приймають всі зміни в житті. Виною тому виховання, упередження, приховані страхи втратити те, до чого людина прив’язаний. У будь-якому випадку, сонники не рекомендую тлумачити сон про власну смерть буквально.

Таке сновидіння скоріше говорить про необхідність кардинальних змін. Людина не повинна стояти на одному місці, йому варто постійно вдосконалювати свої почуття і думки, своє ставлення до людей. Якщо вам присниться, що ви померли, ще будучи дитиною – ви виношуєте комплекси і страхи минулого – звільнитеся від них і ваше життя стане набагато краще.