До чого сниться колишній коханець: тлумачення сну

До чого сниться колишній коханець: про що говорять сонники Міллера, Ванги, Фрейда та інші. Тлумачення снів про колишнього коханця

Поява коханця в сновидінні є відображенням бажання сновидця прикрасити своє життя новими яскравими емоціями і поліпшити відносини в родині.

Однак багато чого буде залежати від деталей самого сновидіння.

Давайте ж розберемося, що до чого сниться колишній коханець у сні?

Що віщує?

Частенько коханець уві сні може означати себе самого, однак, це не завжди так. Іноді у снах коханці – це символи і віддзеркалень певних емоцій, таємниць жінки, її нездійснених бажань.

Але не треба трактувати подібні сновидіння безпосередньо, у них можуть бути досить алегоричні значення, або служити дороговказом чого-небудь скритного – про це ви дуже скоро дізнаєтеся.

1. Якщо вам прийшов у сні колишній коханець, але вам зовсім не подобається його поведінку, він проганяє вас і кричить – це означає, що і в реальному житті цей чоловік може вас засмутити або доставити неприємності. Не варто переживати, але будьте готові до того, що ваші відносини зміняться, щоб не розчаруватися, коли це станеться.

2. Якщо ви уві сні виявили незнайомця в своєму ліжку – це може бути сигналом організму до того, що ви сексуально незадоволені. Бути може, ваш молодий чоловік не задовольняє ваші еротичні бажання сповна, але не потрібно йому про це говорити прямо. Цілком допустимо, що він про це навіть не знає, тому потрібно йому м’яко натякнути, що ж потрібно робити, щоб ваші фантазії реалізувалися.

3. Якщо уві сні до вас приходить коханець, але наяву його немає – це сигнал до того, що вам варто серйозно задуматися щодо відносин зі своєю другою половинкою. Які у вас існують проблеми, недомовки, щось турбує, можливо, є якісь претензії одне до одного, які здатні створювати серйозне напруження. Потрібно вирішити існуючі проблеми вже зараз, щоб потім вони не переросли в серйозний конфлікт.

4. Якщо вам у сні сниться, що ви прекрасно проводите час з коханцем – це значить, що пора чітко розставити для себе пріоритети в житті, в іншому випадку вам доведеться розпрощатися з усім, що у вас вже є.

5. Сниться, що вас кинув коханець? Це не дуже добрий знак, який свідчить про те, що у вас є страхи перед стосунками з протилежною статтю. Дані страхи роблять вас скованими, і не дають ні на секунду розслабитися. Подібна боязнь може стати наслідком невдалих відносин.

6. Якщо вам приснився дивний сон, в якому ваші чоловік і коханець добре спілкуються і дружать – це ознака того, що ви чогось боїтеся, або просто заплуталися в своїх відносинах. Пора впорядкувати свої думки в голові і задатися питанням: що ж вам потрібно насправді?

7. Якщо уві сні прийшла дружина вашого коханця – це означає, що вам варто серйозно задуматися про власне особисте життя, вчинках і поведінці.

8. Якщо ви уві сні посварилися зі своїм коханцем – це знак того, що в сім’ї зростає приховане невдоволення між подружжям. Вирішити проблему буде дуже складно, тому потрібно починати вже зараз, бо потім може бути вже занадто пізно. Займіться сім’єю, встановите з нею цілком довірчі відносини.

9. Поява в сні колишнього коханця може означати, що варто очікувати якоїсь несподіванки, при цьому вона може бути зовсім не пов’язаної з цим чоловіком, вона може прийти звідки завгодно.

10. Якщо ви уві сні знайшли собі коханця – це означає, що вас в найближчому майбутньому чекає життя, повне пригод.

11. Якщо ж ви зібрали уві сні навколо себе відразу кілька коханців – це ознака того, що ви маєте потребу в нових, гострих відчуттях. Можливо, вам набридла рутина, і без нових відчуттів ви ніби увядаете. Тому можна урізноманітнити своє життя, але не забувайте про наслідки!