До чого сняться абрикоси: тлумачення сну

До чого сняться абрикоси: зовнішній вигляд фруктів, дії з ними. До чого сняться абрикоси згідно з різним сонникам

Абрикоси уві сні можуть бути предвестьем як хороших, так і поганих подій у житті. До чого сняться абрикоси, залежить від того, в якому вигляді постануть плоди, що сновидящий буде з ними робити і які почуття при цьому відчувати.

До чого сняться абрикоси: зовнішній вигляд фруктів

Бачити багато стиглих абрикосів, відчувати їх приємний аромат і відчувати при цьому радість – до добрих вістей і благополучного завершення якогось важливого починання.

Гнилі, зіпсовані фрукти віщують смуток і великі неприємності. Потрібно приготуватися до тривалого періоду невдач, краху надій та провалу планів. Таке ж значення має сон, в якому ви спробували фрукти і відчули їх кислий, гіркий або просто неприємний, неприродний смак.

До чого сняться абрикоси сушені або в’ялені? Це передвісник страждань і розпачу. Можливо наближення хвороби або драматичного події, яка відіб’ється на зовнішності.

Зверніть увагу на пору року, коли приснився сон про абрикосах. Якщо це сезон, коли ці ароматні фрукти дійсно дозрівають, то все прекрасно: сон про абрикосах в період їх збирання дуже сприятливий, обіцяє радість і прибуток. До чого сняться абрикоси не в сезон? Якщо сновидіння прийшло в холодну пору року, коли в реальності плоди не збирають, все не так райдужно. Потрібно приготуватися до того, що навіть добре почалися справи закінчаться провалом, а цілком реальні плани чекає крах. Людини, який бачить абрикоси не в сезон, чекають горе і сльози, неприємності і втрати, прикрі зволікання і втрати.

Бачити квітучі абрикосові дерева означає присутність у житті сновідящого небезпідставних надій на світле майбутнє. Особливо сприятливий цей сон для людей, які переживають період тривалого застою, смугу невдач. Сон передвіщає, що всі неприємності скоро опиняться в минулому, і на горизонті зійде нове сонце удачі і довгоочікуваного щастя. Якщо сновидящий планує переїзд, він завершиться благополучно.

Якщо на абрикосовому дереві ви побачите безліч стиглих, гарних плодів, то успіх в задуманому або вже реалізується підприємстві гарантований. Якщо починання або плани пов’язані з фінансами, то вони обов’язково принесуть великий прибуток, яка виправдає очікування і навіть перевершить їх.

Самотнє абрикосове дерево без плодів може означати обман в надії на благополуччя і щастя, друк, тугу за несбывшемуся або швидке розставання з коханою людиною. Засохле дерево абрикоса обіцяє розрив відносин або смерть близької людини.