До чого сниться морква – трактування різних сонників

До чого сниться морква – народні прикмети. Якщо вам приснилася морква: що це значить, чого можна чекати, радіти чи засмучуватися?

Морква уві сні має кілька трактувань залежно від того, як саме виглядав плід, що з ним відбувалося, які почуття при цьому відчував сновидящий.

Тому не варто сліпо вірити всьому, що написано в різних сонники, адже саме ваша підсвідомість посилає те чи інше сновидіння.

Один людям морквина, побачена в сні, наяву приносить гроші, а іншим – проблеми з коханцем.

До чого сниться морква: зовнішній вигляд і смак

Міцна, яскрава морква – це символ достатку, доброго здоров’я та загального життєвого благополуччя. Людину чекає успіх у бізнесі або роботі, поява вдалих обставин, великий успіх у всіх справах, бадьорий і радісний стан духу. Все задумане обов’язково здійсниться, головне – не упустити свій шанс, активно діяти.

Дівчата можуть розраховувати на швидку появу в їх житті завидного нареченого, який виявиться людиною благородною, порядним. Можливо швидке поява дітей, причому пологи пройдуть благополучно.

До чого сниться морква молодій людині? До успіху в ділових питаннях і швидкому знайомству з юною незнайомкою. Чим яскравіше колір, тим красивіше виявиться дівчина і тим більше щастя чекає пару.

Дуже добре, якщо вдасться спробувати морквину на смак. Якщо плід солодкий, викликає приємні відчуття, то можна розраховувати на заслужене багатство і величезну несподівану радість.

До чого сниться моркву з неприємним, гірким смаком? До розчарувань, невдач, втрат і засмученням. Задумане не виповниться, час діяти втрачено.

Погано бачити гнилу моркву. Такий сон можна вважати застереженням: не варто ризикувати ні в бізнесі, ні в особистих питаннях. Краще перечекати якийсь час. Дівчатам зіпсута морквина сниться до сварки з коханим, розставання з ним. Жінка повинна остерігатися неприємного і навіть катастрофічного викриття, ганьби й осуду.

Іноді гнила морква – провісник дрібних грошових втрат, чвар, сварок з начальством або домочадцями, усіляких неприємностей і навіть хвороб. У деяких випадках такий сон передвіщає смерть дітей.

Брудна морква означає проблеми зі здоров’ям, важкі сумні часи, проблеми, неприємності і сварки на порожньому місці. Можуть докучати недоброзичливці і пліткарі. А ось млява морква, приснився жінці, може означати приховане невдоволення партнером, жіночу незадоволеність.

Важливо! Неприємний образ гнилої моркви може бути пов’язаний з втратою енергії – придивіться, чи немає поруч з вами енергетичного вампіра? Слід звернути увагу на своє здоров’я: сон може означати дебют небезпечного захворювання. Після такого сновидіння потрібно проаналізувати свій стан і звернутися до лікаря, якщо хоч щось здається незвичайним або викликає нездужання.

Також цікаве:  До чого сниться власна смерть: тлумачення сну про свою смерть

До чого сниться морква: дії

Велике значення для трактування сновидіння мають дії, які ми здійснюємо уві сні, пасивне або активне стан сновідящого або самого об’єкта сновидіння.

Садити моркву рівними, красивими рядками, бачити пишне зелене бадилля і міцні підстави – до великого прибутку, упорядкування справ, виправленню помилок і складних, а часом і небезпечних ситуацій. Час діяти, адже допомога вищих сил зараз на вашому боці.

До чого сниться морква, яку сновидящий купує? До прибутку, абсолютно несподіваною і тому подвійно приємною, а також допомоги союзників. Може бути, як сніг на голову звалиться вапна про велику спадщину, з’явиться багатий покровитель, таємний благодійник. У будь-якому випадку, справи істотно поправляться. Пощастить у грі, удача повернеться обличчям, образи забудуться.

Бачити грядку з морквою – знак швидкого досягнення задуманого, наближення часу збору плодів своєї праці. Дивіться за станом моркви: якщо видніються великі, гарні плоди, а бадилля чиста, правильна, результати порадують. Тим, хто планує велике починання, не потрібно боятися невдачі: все вийде, відкриються великі можливості, надії не будуть марними.

Якщо сниться процес викопування моркви, то це може означати одержання спадщини. Воно дістанеться, швидше за все, від далекого родича і не заподіє великої прикрості. Може бути, незабаром сновидящий отримає довгоочікувані результати своєї праці, які будуть радісними.

Збір моркви означає отримання великих грошей або цінних предметів. Це матеріальний знак, який гарантує швидку прибуток. Її розмір залежить від величини плодів і відчуттів, які відчуває сновидящий. Якщо маленька морквина, некрасива, а відчуття уві сні неприємні (розчарування, здивування, обурення), то наяву прибуток виявиться значно менше очікуваного і викличе негативні емоції.

Якщо сон про збір моркви сниться бездітній жінці, їй може, нарешті, повезти в особистому: з’явиться на світ довгоочікуваний малюк.

Чистити моркву – до швидкого позбавлення від тривог, проблем для сімейних чоловіків. А ось якщо такий сон бачить заміжня жінка, їй варто придивитися до поведінки чоловіка: не з’явилася у нього зв’язок на стороні? Символічне очищення від проблем і стрімке просування до наміченої мети – значення сну для бізнесмена, хоча сподіватися на більший прибуток не доводиться. Поганий сон для юнака: якщо він чистити морква, його чекають клопоти або невеликі гроші.

До чого сниться морква, яку ріжуть? Чоловікам – до перемоги над суперником, щасливого позбавлення від пліткарів і недоброзичливців. Жінці варто остерігатися порожніх витрат і безглуздих покупок, зроблених під впливом емоцій.

Терти моркву – до безлічі дрібних грошових клопоту. Чоловіку такий сон принесе успіх у ризикованій справі, прибуток, на яку він і не розраховував, несподівано вигідну ділову пропозицію. Якщо сновидящий бачить багато натертої моркви, його чекають дрібні гроші. Дівчина ж, яка побачила терту моркву, може дуже найближчим часом завагітніти.

Також цікаве:  До чого сниться прибирання: тлумачення сну про прибирання

До чого сниться морква: трактування різних сонників

Укладачі сонників часом зовсім по-різному трактують поява в наших снах моркви.

Сімейний сонник

Сон про моркви віщує хвилювання з приводу власного здоров’я. Зібрати яскраві великі плоди – до вигідного справі та отримання гарного прибутку. Якщо вас хтось пригостив в сновидінні морквиною, то найближчим часом надійде вигідна пропозиція. Воно неодмінно принесе задоволення і радість, якщо сновидящий наяву прийме цю пропозицію.

Штучна морквина – це знак обману, дивною несподіваної втрати.

Сонник Міллера

Дівчина або молода жінка, угощающаяся уві сні морквою, скоро вийде заміж і стане матір’ю чудових дітлахів. Всім іншим сон про моркви обіцяє процвітання, здоров’я, вдалі події.

Сонник міс Хассе

Всім без винятку морквина уві сні обіцяє благо, успіх, радість, більший прибуток. А дівчатам – сприятливий щасливе заміжжя і материнство.

Сучасний сонник

До чого сниться морква згідно сучасному соннику? Образ означає хороший стабільний заробіток, професійну і особисту успішність, відмінне здоров’я. Юна дівчина може швидко і вдало вийти заміж, стати щасливою багатодітною мамою і жити в повній гармонії з собою.

Сонник Зиґмунда Фройда

До чого сниться морква по Фрейду? Морква з точки зору австрійського сексопатолога – явний фалічний символ. На відміну від звичайних тлумачів снів Фрейд рідко бачив в цьому образі щось хороше, пов’язуючи швидше з подавляемыми емоціями і бажаннями.

• Якщо чоловік ретельно вибирає морква, наяву він дуже прискіпливий до сексуальним партнерам, гордий, схильний перебільшувати значення свого дітородного органу. Жінка, що вибирає моркву побільше, схильна до самозадоволення.

• Купувати морквину значить бути надто стурбованим своїм інтимним життям.

• Натирати моркву для чоловіка – знак постійного придушення свого темпераменту, звичка до стримування. Для жінки це ознака заперечення чоловіків, негативне ставлення до сексу з представниками протилежної статі.

• До чого сниться морква по Фрейду без прив’язки до сексу? Є її означає в буквальному сенсі вживання духовної їжі, отримання нового досвіду і знань. Бачити – відсутність активності, здорового ініціативності, лінь і непрощенну повільність.

• До чого сниться морква, приготована у вигляді якоїсь страви? Такий сон означає, що людина виносив ідею і готовий її реалізації. Переварена свідчить про зацикленості на чомусь або вказує на присутність у житті сновідящого зжили себе відносин.

Також цікаве:  До чого сниться пограбування: тлумачення сну про пограбування

• Якщо сниться гнила, зіпсута морква, настають сімейні проблеми, неприємності, що близько до неприємного завершення.

До чого сниться морква – народні прикмети

На Русі завжди вірили прикметами і дуже обережно ставилися до снів. Часто сновидіння трактувалися як пряму вказівку до дії. Сон про моркви, наприклад, дуже багато значила в житті наших предків. Знаючи, до чого сниться морква, можна планувати своє життя і виправляти ті ситуації, які викликають негативні емоції.

Якщо приснилася бадьора, рівна, красива морквина, то можна сміливо братися за справу, яку давно відкладали. Воно обов’язково виявиться вигідним і успішним, принесе прибуток і достаток у родину.

Якщо сновидящий садив морква, йому потрібно негайно взятися на пошуки нової роботи. Якщо не упустити свій шанс, можна отримати дуже вигідну пропозицію і змінити долю.

До чого сниться моркву у вигляді страви, приготованої з неї? Гряде невелике, але неприємне нездужання, хвороба. Якщо смак моркви був солодким, потрібно остерігатися харчового отруєння і відмовитися від вживання спиртного. Присмак гнилі мовою означає важку хворобу і великі витрати, пов’язані з нею. Краще не зволікати з візитом до лікаря.

Є морква – до сорому і ганьби. Так що потрібно остерігатися компрометуючих вчинків і відносин.

Копати моркву – ознака чвар і неприємностей, пов’язаних з грошима. Слід відмовитися від усіх сумнівних справ і зберігати спокій. Сім’я дорожче!

Велика (дуже велика) морква – нехороший знак. Після такого сну слід чекати сорому і ганьби, тому якщо вам нема чого соромитися, будьте дуже обачні. Якщо протягом найближчих днів вам запропонують щось непристойне, авантюрне, непристойне – як би не було це щось заманливо, відмовтеся. Жалкувати доведеться до кінця днів своїх.

Якщо все погане вже сталося, потрібно чекати сильної негативної віддачі, але прийняти її з гідністю. Так, наслідки будуть серйозними, переживати те, що трапилося, доведеться важко. Але якщо підготуватися до іспитів заздалегідь, можна спробувати виправити ситуацію. Така можливість скоро представитися. Не пропустіть!

Всі дії, пов’язані з обробкою і подрібненням помаранчевого овоча (нарізування, чистка, миття) знаменують витрати, яких можна уникнути. Після такого сну гаманець потрібно прибрати подалі і не піддаватися на авантюри.

До чого сниться морква по п’ятницях? До пліток і сварок. Тому всіх кумушек треба спровадити подалі, не говорити при сторонніх ні про що важливе, так і про поганому теж. З великою часткою ймовірності всі ваші слова будуть спотворені, що викличе скандали і сварки з близькими людьми.