До чого сниться морква – трактування різних сонників

До чого сниться морква – народні прикмети. Якщо вам приснилася морква: що це значить, чого можна чекати, радіти чи засмучуватися?

Морква уві сні має кілька трактувань залежно від того, як саме виглядав плід, що з ним відбувалося, які почуття при цьому відчував сновидящий.

Тому не варто сліпо вірити всьому, що написано в різних сонники, адже саме ваша підсвідомість посилає те чи інше сновидіння.

Один людям морквина, побачена в сні, наяву приносить гроші, а іншим – проблеми з коханцем.

До чого сниться морква: зовнішній вигляд і смак

Міцна, яскрава морква – це символ достатку, доброго здоров’я та загального життєвого благополуччя. Людину чекає успіх у бізнесі або роботі, поява вдалих обставин, великий успіх у всіх справах, бадьорий і радісний стан духу. Все задумане обов’язково здійсниться, головне – не упустити свій шанс, активно діяти.

Дівчата можуть розраховувати на швидку появу в їх житті завидного нареченого, який виявиться людиною благородною, порядним. Можливо швидке поява дітей, причому пологи пройдуть благополучно.

До чого сниться морква молодій людині? До успіху в ділових питаннях і швидкому знайомству з юною незнайомкою. Чим яскравіше колір, тим красивіше виявиться дівчина і тим більше щастя чекає пару.

Дуже добре, якщо вдасться спробувати морквину на смак. Якщо плід солодкий, викликає приємні відчуття, то можна розраховувати на заслужене багатство і величезну несподівану радість.

До чого сниться моркву з неприємним, гірким смаком? До розчарувань, невдач, втрат і засмученням. Задумане не виповниться, час діяти втрачено.

Погано бачити гнилу моркву. Такий сон можна вважати застереженням: не варто ризикувати ні в бізнесі, ні в особистих питаннях. Краще перечекати якийсь час. Дівчатам зіпсута морквина сниться до сварки з коханим, розставання з ним. Жінка повинна остерігатися неприємного і навіть катастрофічного викриття, ганьби й осуду.

Іноді гнила морква – провісник дрібних грошових втрат, чвар, сварок з начальством або домочадцями, усіляких неприємностей і навіть хвороб. У деяких випадках такий сон передвіщає смерть дітей.

Брудна морква означає проблеми зі здоров’ям, важкі сумні часи, проблеми, неприємності і сварки на порожньому місці. Можуть докучати недоброзичливці і пліткарі. А ось млява морква, приснився жінці, може означати приховане невдоволення партнером, жіночу незадоволеність.

Важливо! Неприємний образ гнилої моркви може бути пов’язаний з втратою енергії – придивіться, чи немає поруч з вами енергетичного вампіра? Слід звернути увагу на своє здоров’я: сон може означати дебют небезпечного захворювання. Після такого сновидіння потрібно проаналізувати свій стан і звернутися до лікаря, якщо хоч щось здається незвичайним або викликає нездужання.