До чого сниться цунамі: тлумачення сну про раптові цунамі

До чого сниться цунамі? Основні тлумачення: до чого сниться цунамі в якому ви постраждали або залишилися живі і неушкоджені

Природа іноді нещадна до людей і не прощає їм навіть дрібних слабкостей, посилаючи випробування у вигляді стихійних лих. Навіть уві сні побачити цунамі – дуже неприємно. Такий сон може викликати паніку. Так до чого сниться цунамі – пора розібратися.

До чого сниться цунамі – основне тлумачення

Людина занурюється у сон, несучи з собою вантаж подій, які він пережив у недавньому минулому, тому психологи настійно рекомендують перед сном не думати ні про що серйозне і такому, що може викликати негативні думки і емоції.

Не варто налаштовувати себе на неприємності, бо як негативні думки можуть відобразитися у сюжеті сновидіння. І тоді людина ще більше засмутиться своїм втрат наяву, бо отримає підтвердження ним уві сні.

Якщо у людини в недавньому часі була велика сварка наяву, уві сні може приснитися стихійне лихо. Такий сон буде означати не тільки його минулі проблеми, але і його потреба в захисті, в реальних змінах, які повинні увійти в його життя.

Якщо крім усього іншого такий сон заснований на стихії води та її руйнівних діях – можна говорити що життя людини повністю зміниться. У яку сторону – скажуть сюжети решті частини сновидіння, скажуть емоції, які відвідували людини уві сні.

Варто запам’ятати, що величезні хвилі уві сні, якими є цунамі, незалежно, наздогнали вони вас чи ні – означають величезні зміни. Не завжди людина запам’ятовує сновидіння цілком, іноді він пам’ятає тільки яскраві уривки і тоді тлумачити сон стає важко. Але варто згадати основні компоненти сну:

• З’явилося цунамі раптово або йому передували інші події;

• Де саме вас наздогнала висока хвиля;

• Наздогнало цунамі вас хто постраждав від стихійного лиха;

• Чи змогли ви в сні пережити стихійне лихо, чи ні.

Ці нюанси дуже важливі в правильному трактуванні сну. Якщо ви уві сні потрапили під вплив стихійного лиха не просто так, а цьому передував вибух або інше стихійне лихо, приміром, землетрус – наяву вас чекає не просто невдача, а їхні череда і остання з них накриє вас з головою. Ви ще довго будете приходити в себе після таких сумних подій.

Що варто зробити в цьому випадку – уважно придивитися до своїх вчинків наяву, можливо ви на багато свої проблеми закриваєте очі, і вони в один прекрасний момент величезним потоком впаде вам на голову.

  • Якщо ви в сні бачите, як цунамі накриває місто, але якимось чудодійним чином вас хвилею не зачепило – виходить, наяву ви зможете уникнути перевірок на роботі, претензій начальства, великих фінансових втрат, розриву відносин. Всі ці негативні ситуації наяву почнуть різко розвертатися і так само різко зійдуть нанівець. Після такого сновидіння варто бути особливо уважним до всіх життєвих подій і не варто при найменших проблемах панікувати. Все одно ситуація вирішиться на вашу користь, ви нічого не втратите, якщо просто не будете нервувати а тверезо поглянете правді в обличчя.
  • Якщо цунамі спіткало вас в гостях – вам варто бути уважним з друзями і зі знайомими, можливо, хтось із них вже давно незадоволений вашою поведінкою і ось зараз вирішить висловити своє обурення на вашу адресу. Для того щоб скандал не набирав обертів – варто прислухатися до свого внутрішнього голосу і бути поблажливим до себе і оточуючих.
  • Якщо уві сні цунамі наздогнало ваших рідних і близьких, і вони постраждали, але ви – ні. Значить, правда буде на вашому боці і якщо хтось почне шукати у вас недоліки – то нарветься на ваш справедливий гнів.
  • Бачити уві сні безліч потопельників в результаті цунамі – всі ваші плани та нововведення не увінчаються успіхом. Ви зазнаєте поразки, яке не дасть вам можливості просуватися вперед по життю. Ви надовго зав’язнете в проблемах, але якщо при цьому вода хвилі буде світла, прозора – вам варто шукати допомоги у друзів і колег.
  • Якщо ж темна вода та каламутна – варто особливу увагу звернути на те, які відчуття супроводжують все сновидіння. Темна вода сама по собі є недобрим знаком, але в поєднанні з цунамі – посилює можливі негативні наслідки.