До чого сниться цунамі: тлумачення сну про раптові цунамі

До чого сниться цунамі? Основні тлумачення: до чого сниться цунамі в якому ви постраждали або залишилися живі і неушкоджені

Природа іноді нещадна до людей і не прощає їм навіть дрібних слабкостей, посилаючи випробування у вигляді стихійних лих. Навіть уві сні побачити цунамі – дуже неприємно. Такий сон може викликати паніку. Так до чого сниться цунамі – пора розібратися.

До чого сниться цунамі – основне тлумачення

Людина занурюється у сон, несучи з собою вантаж подій, які він пережив у недавньому минулому, тому психологи настійно рекомендують перед сном не думати ні про що серйозне і такому, що може викликати негативні думки і емоції.

Не варто налаштовувати себе на неприємності, бо як негативні думки можуть відобразитися у сюжеті сновидіння. І тоді людина ще більше засмутиться своїм втрат наяву, бо отримає підтвердження ним уві сні.

Якщо у людини в недавньому часі була велика сварка наяву, уві сні може приснитися стихійне лихо. Такий сон буде означати не тільки його минулі проблеми, але і його потреба в захисті, в реальних змінах, які повинні увійти в його життя.

Якщо крім усього іншого такий сон заснований на стихії води та її руйнівних діях – можна говорити що життя людини повністю зміниться. У яку сторону – скажуть сюжети решті частини сновидіння, скажуть емоції, які відвідували людини уві сні.

Варто запам’ятати, що величезні хвилі уві сні, якими є цунамі, незалежно, наздогнали вони вас чи ні – означають величезні зміни. Не завжди людина запам’ятовує сновидіння цілком, іноді він пам’ятає тільки яскраві уривки і тоді тлумачити сон стає важко. Але варто згадати основні компоненти сну:

• З’явилося цунамі раптово або йому передували інші події;

• Де саме вас наздогнала висока хвиля;

• Наздогнало цунамі вас хто постраждав від стихійного лиха;

• Чи змогли ви в сні пережити стихійне лихо, чи ні.

Ці нюанси дуже важливі в правильному трактуванні сну. Якщо ви уві сні потрапили під вплив стихійного лиха не просто так, а цьому передував вибух або інше стихійне лихо, приміром, землетрус – наяву вас чекає не просто невдача, а їхні череда і остання з них накриє вас з головою. Ви ще довго будете приходити в себе після таких сумних подій.

Також цікаве:  До чого сняться волохаті ноги: тлумачення сну

Що варто зробити в цьому випадку – уважно придивитися до своїх вчинків наяву, можливо ви на багато свої проблеми закриваєте очі, і вони в один прекрасний момент величезним потоком впаде вам на голову.

  • Якщо ви в сні бачите, як цунамі накриває місто, але якимось чудодійним чином вас хвилею не зачепило – виходить, наяву ви зможете уникнути перевірок на роботі, претензій начальства, великих фінансових втрат, розриву відносин. Всі ці негативні ситуації наяву почнуть різко розвертатися і так само різко зійдуть нанівець. Після такого сновидіння варто бути особливо уважним до всіх життєвих подій і не варто при найменших проблемах панікувати. Все одно ситуація вирішиться на вашу користь, ви нічого не втратите, якщо просто не будете нервувати а тверезо поглянете правді в обличчя.
  • Якщо цунамі спіткало вас в гостях – вам варто бути уважним з друзями і зі знайомими, можливо, хтось із них вже давно незадоволений вашою поведінкою і ось зараз вирішить висловити своє обурення на вашу адресу. Для того щоб скандал не набирав обертів – варто прислухатися до свого внутрішнього голосу і бути поблажливим до себе і оточуючих.
  • Якщо уві сні цунамі наздогнало ваших рідних і близьких, і вони постраждали, але ви – ні. Значить, правда буде на вашому боці і якщо хтось почне шукати у вас недоліки – то нарветься на ваш справедливий гнів.
  • Бачити уві сні безліч потопельників в результаті цунамі – всі ваші плани та нововведення не увінчаються успіхом. Ви зазнаєте поразки, яке не дасть вам можливості просуватися вперед по життю. Ви надовго зав’язнете в проблемах, але якщо при цьому вода хвилі буде світла, прозора – вам варто шукати допомоги у друзів і колег.
  • Якщо ж темна вода та каламутна – варто особливу увагу звернути на те, які відчуття супроводжують все сновидіння. Темна вода сама по собі є недобрим знаком, але в поєднанні з цунамі – посилює можливі негативні наслідки.

До чого сниться цунамі по соннику Міллера

У соннику Міллера же зазначено, що цунамі сниться виключно до позитивних змін у житті людини, навіть якщо вони спочатку будуть здаватися вельми негативними, то в результаті перед вами відкриються нові можливості і нові горизонти. Не варто відмовляти собі в можливості просунутися вперед по життю, не варто відмовляти собі в перспективах зростання через страхів і упереджень.

Також цікаве:  До чого сняться гниди: тлумачення сну про гниди в голові

Такий сон може говорити про:

• Зміну місця проживання;

• Зміні роботи;

• Зміну сімейного статусу.

Міллер у своєму соннику вказує, що якщо хвиля уві сні не торкнулася самого бачить сон людини, а торкнулася тільки його родичів – то у них незабаром будуть неприємності, проблеми зі здоров’ям, але вони не торкнуться того, хто бачив сон. Вони не доставлять проблем і занепокоєння. Якщо людині присниться, як навколо нього хиляться від стихії дерева – його чекають конфлікти і неприємності, йому не вдасться їх уникнути.

До чого сниться цунамі по соннику Фройда

До чого сниться цунамі – у сонник Фрейда зазначено, що такий сон в першу чергу може говорити про проблеми людини у взаєминах з рідними і близькими людьми. Значить, незабаром в будинку вибухне грім недовіри і брехні і накриє всіх сльозами і образою. Якщо уві сні ви побачите, як хвиля руйнує будинки – тоді точно проблем у своєму домі ви не зможе уникнути.

Бачити одну хвилю цунамі за іншого – варто готуватися до низки розчарувань у любові, до матеріальних втрат. Що робити в цій ситуації в першу чергу – взяти себе в руки і взяти всю відповідальність за ситуацію, що відбувається вдома – на себе. Не варто розслаблятися і сподіватися на те, що все пройде само собою – варто проявити витримку і розуміння, варто пробачити кохану людину за його дрібні гріхи.

До чого сниться цунамі по іншим сонникам

В сонник Ванги сказано, що хвилюється море уві сні, його величезні хвилі – обіцяють хвилювання і занепокоєння наяву. Чим сильніше наслідки стихійного лиха для людини уві сні, тим більш серйозними наслідки будуть і наяву. Не варто розслаблятися і сподіватися, що біди обійдуть стороною.

Тільки якщо в сні ви побачили, як хвилі не доходять до вас, а розбиваються об берег – значить, вам вже нема чого побоюватися. Все в підсумку схаменеться. У якій сфері життя вам варто чекати потрясінь – про це скаже повне тлумачення сну.

Також цікаве:  До чого сниться біла собака: тлумачення сну про білих собак

В сонник Лоффа цунамі тлумачиться, як відсутність у людини можливості контролювати своє життя, відсутність можливості щось у ній змінити. Якщо при вигляді величезної хвилі у людини уві сні з’являється почуття тривоги, а радості – наяву він готовий до величезних змін і жадає їх, він просить долю змінити хід подій.

В сонник Цвєткова сказано, що цунамі уві сні можна трактувати так:

• Прозора вода говорить про перешкоди і неприємності;

• Якщо вода мутна і накриває людину з головою – він наяву потрапить в безглузду ситуацію;

• Якщо вода чиста і прозора і не накриває людину, а просто оточує – він наяву буде оточений радістю і щастям.

У соннику Лонго сказано, що якщо уві сні людині з’явиться, як їм опанувала стихія – наяву він легко пояснюємо, і не вміє відмовляти оточуючим, а це варто робити. Також такий сон може говорити про агресивність людини і про невміння контролювати свої емоції – йому варто негайно навчитися тримати себе в руках, інакше вона багато втратить.

Якщо уві сні людині присниться, що від величезної хвилі страждають оточуючі його люди, але він сам при цьому залишається живий і здоровий – наяву його чекають величезні зміни, йому відкриються вороги і його друзі. Він дізнається кожного в обличчя.

У будь-якому випадку сон про стихійне лихо мало кому принесе задоволення. Можливо, вас уві сні і відвідають радісні думки, що стихія вас не торкнулася, ви не загинули від її впливу, але в реальному житті повністю уникнути змін і неприємностей – вам не вдасться. Якщо ж у сні ви бачите, як стихія руйнує щось, що заважало вам жити спокійно – значить, це дійсно позитивний сон і наяву ви позбудетеся від всіх перешкод і упереджень.

У будь-якому випадку будь-яке життєве подія має супроводжуватися прийняттям змін, як хороших, так і поганих і якщо людина пручається – він тільки робить для себе гірше, він не дає долі реалізуватися.