До чого сниться солона риба жінці: тлумачення сну про солону рибу

До чого сниться солона риба по тлумаченню різних сонників. До чого сниться солона риба дівчині, жінці, чоловікові

Побачити рибу у сні – непогано. Загальне тлумачення снів про солоній рибі також сприятливо.

Як правило, сновидіння пророкує одержання прибутку, причому несподіваною. Проте в залежності від почуттів, відчуттів сновідящого і дій з рибою трактування снів може змінюватися.

До чого сниться солона риба по сучасному сімейному соннику

Солона їжа уві сні – сприятливий знак. Ласувати солоною рибою, наприклад, знак того, що в реальності сновідящого чекає благополучне вирішення якоїсь значимої ситуації. Пов’язано це подія буде з підвищення матеріального добробуту. Це може бути нове місце роботи з більш високою зарплатою або несподівана прибуток.

Аналогічне значення має сон, в якому сновидящий їсть в’ялену солону рибу. Причому для досягнення матеріального достатку не доведеться докладати жодних зусиль. Людина отримає спадщину, виграє велику суму грошей або просто знайде гаманець з грошима.

Тлумачення сну про солоної риби може бути іншим. Так, нерідко поява цього образу – попередження про якомусь таємному подію, яка ретельно ховається від сновідящого. Чим більше розмір риби, тим більше значення має таємниця для життя сновідящого. У деяких випадках розкритий секрет може кардинально змінити долю. Особливо важлива таємниця, якщо в солоній рибі містилася ікра. Наслідки її оприлюднення можуть торкнутися не тільки самого сновідящого, але і його сім’ю на кілька поколінь вперед.

Якщо спящему сниться солона риба, яку хтось продає на ринку, то наяву він незабаром отримає найважливішу інформацію. Якщо скористатися їй правильно і вчасно, прийде велика удача.

Бачити на лотках або столах багато солоної риби – до шумного та веселого застілля, вечірці, святкового заходу в суспільстві родичів і друзів.

До чого сниться солона риба, яка має поганий запах або явно зіпсована? Це поганий ознака. Сновідящого чекає втрата прибутку, безславне завершення справи, яке здавалося вигідним.

До чого сниться солона риба по соннику Фройда

Тлумачення сновидінь по соннику Фрейда пов’язане з сексуальністю і пригніченими бажаннями. Якщо сон про солоної риби приснився чоловікові, то він пов’язаний з дітородним органом і Инютиными відносинами.

Їсти солону рибу для чоловіка знак того, що він не надає ніякого значення бажанням партнерки в моменти близькості. Головне – задовольнити свій сексуальний апетит. Якщо риба подобається, то в інтимному житті все влаштовує.

А ось якщо чоловік зайнятий виловлювання солоної риби з води, то наяву він боїться фіаско в ліжку. Можливо, страх пов’язаний з попереднім невдалим досвідом. Якщо концентруватися на невдачах, можна довести ситуацію до імпотенції.

Взагалі, будь-яка риба в сновидінні символізує пеніс, а дії з нею статевий акт. Якщо солона риба мала приємний аромат і смак, то за фізичне і душевне здоров’я можна не турбуватися. Готувати страву з солоною рибою – знак уважного ставлення до партнера.

До чого сниться солона риба по соннику Міллера

Сни про солоної риби сонник тлумачить в цілому як сприятливі. Особливе значення вони мають для представниць прекрасної статі і безпосередньо пов’язані з віком і соціальним статусом.

Для зовсім юних дівчат сновидіння про солоній рибі може означати появу першого в житті коханого. Крім того, вона незабаром побуває на веселій вечірці в колі друзів.

Для незаміжньої дівчини солона риба у сні має не дуже хороше значення. Можливі сльози, туга, печаль. Не виключено, що вони будуть пов’язані з закоханістю.

До чого жінці сниться солона риба? До початку нового етапу у відносинах з чоловіком. Залежно від стану риби, її смаку і відчуттів, це може бути як сприятливий, так і несприятливий етап.

Чоловікам і жінкам, яких не цікавлять любовні переживання, сни про сушеної, солоної, в’яленої риби віщують збагачення, збільшення матеріального достатку, отримання солідної прибутку, відмінний урожай. Після пробудження настане тривалий період благоденства, душевного комфорту, благополуччя. Але потрібно пам’ятати, що все в світі нестабільно, і відкласти щось на чорний день або вкласти частину доходу у прибуткову справу.

Є смажену, солону рибу – до поїздки. Чим більше тушка, тим далі доведеться виїхати. Можливе навчання, курси, отримання другої освіти.

Якщо солона риба має поганий запах, то наяву сновідящого чекають погані новини. Крім того, сон може попереджати про наявність проблем зі шлунком. Варто відвідати лікаря і перевірити стан травної системи.

До чого сниться солона риба по соннику Ванги

Несприятливе значення має сон про солоної риби згідно соннику болгарської ясновидиці. Він передвіщає неприємності, поява в житті сновідящого непорядних людей, а також грошові втрати.

Після сну про солоної риби, яка має поганий запах, поганий товарний вигляд, неприємний смак, слід чекати неприємностей на роботі, зниження доходу. Наступити період матеріальних втрат і жорсткої економії на всьому.

Їсти солону рибу – сон-попередження. Після пробудження слід уважно придивитися до оточення і обчислити людини, який шкодить. Це може бути і близький родич, і колега або хороший знайомий.

Однак якщо сновидящий тримає в руках велику солону рибу з блискучою лускою і апетитним запахом, то у реальному житті він дуже скоро отримає прибуток. Це буде абсолютно несподіваний дохід від справи, про яку сплячий давно забув.

До чого сниться солона риба по соннику Феломена

Солона риба у сні – символ великих грошових надходжень. Це буде несподівана фінансова прибуток, причому з’явиться вона дуже вчасно і принесе велику радість.

Однак після сну про солоної риби людям, чия професія пов’язана з грошима (фінансисти, бухгалтери, матеріально відповідальні особи), потрібно приймати рішення тільки на основі достовірних, перевірених фактів. Це допоможе уникнути фатальних помилок.

До чого жінці сниться солона риба? До сліз і розчарувань. Вони будуть пов’язані з неприємним, а інколи й трагічною подією. Вплинути на нього жінка ніяк не може, тому доведеться набратися терпіння і пережити непростий час. Якщо приснився сон про солоної оселедця, чекайте грошових втрат. Доведеться неабияк попрацювати, щоб відновити фінансове благополуччя.

Аналогічний сон, побачений юній панянці, навпаки, тлумачить сприятливо. До чого сниться солона риба дівчині? До появи в її житті приємного молодого чоловіка. Спалахне запаморочливий роман, який принесе тільки приємні емоції.

Сон про солоної риби, побачений чоловікові, пророкує йому отримання солідної грошової прибутку. Джерело її виявиться абсолютно несподіваним.

Якщо сновидящий купує солону рибу, йому належить побувати на веселій вечірці або офіційному заході. Самому солити рибу у сні – до гармонії в сімейному житті. Якщо подружжя напередодні посварилися, їм легко буде примиритися і зажити душа в душу.

Насолоджуватися смаком солоної риби у сні – до приємної подорожі. Не виключено, що воно буде пов’язано з наукою чи навчанням. Чим більше буде рибка, тим далі доведеться виїхати. Подорож пройде успішно і завершиться благополучно. Якщо смак риби не подобається, можливі незначні труднощі, клопоти.

В’ялена рибка (сушена-солона) сниться до затримок у справах. Потрібно уважно стежити за розвитком ситуації, щоб не упустити сприятливий шанс.

Сон про солоної червоної риби несприятливий. Він передвіщає розчарування і жалю. Після сновидіння потрібно взяти себе в руки і постаратися своїми силами впоратися з підступає депресією.

До чого сниться солона риба по соннику Цвєткова

Чіпати руками солону рибу і відчувати при цьому неприємні відчуття або відразу – до хвороби.

Їсти солону рибу – знак занепокоєння, пов’язане з грошима. У сновідящого з’явиться багато нових турбот і обов’язків.

До чого сниться солона риба, розпадається на шматки, тухла? Як не дивно, сон передвіщає одержання несподіваного багатства, прибутку, доходу. Чим більше буде рибка, тим більша сума потрапить в руки сновідящого.

Виловити з води солону рибу – хороший знак для жінок. Замужній дамі він віщує зміну ставлення до неї з боку чоловіка (повернуться дні першої закоханості). Незаміжня дівчина після сновидіння може познайомитися з кандидатом у вигідні женихи.

До речі, теж до заміжжя сниться золото.