До чого сниться солона риба жінці: тлумачення сну про солону рибу

До чого сниться солона риба по тлумаченню різних сонників. До чого сниться солона риба дівчині, жінці, чоловікові

Побачити рибу у сні – непогано. Загальне тлумачення снів про солоній рибі також сприятливо.

Як правило, сновидіння пророкує одержання прибутку, причому несподіваною. Проте в залежності від почуттів, відчуттів сновідящого і дій з рибою трактування снів може змінюватися.

До чого сниться солона риба по сучасному сімейному соннику

Солона їжа уві сні – сприятливий знак. Ласувати солоною рибою, наприклад, знак того, що в реальності сновідящого чекає благополучне вирішення якоїсь значимої ситуації. Пов’язано це подія буде з підвищення матеріального добробуту. Це може бути нове місце роботи з більш високою зарплатою або несподівана прибуток.

Аналогічне значення має сон, в якому сновидящий їсть в’ялену солону рибу. Причому для досягнення матеріального достатку не доведеться докладати жодних зусиль. Людина отримає спадщину, виграє велику суму грошей або просто знайде гаманець з грошима.

Тлумачення сну про солоної риби може бути іншим. Так, нерідко поява цього образу – попередження про якомусь таємному подію, яка ретельно ховається від сновідящого. Чим більше розмір риби, тим більше значення має таємниця для життя сновідящого. У деяких випадках розкритий секрет може кардинально змінити долю. Особливо важлива таємниця, якщо в солоній рибі містилася ікра. Наслідки її оприлюднення можуть торкнутися не тільки самого сновідящого, але і його сім’ю на кілька поколінь вперед.

Якщо спящему сниться солона риба, яку хтось продає на ринку, то наяву він незабаром отримає найважливішу інформацію. Якщо скористатися їй правильно і вчасно, прийде велика удача.

Бачити на лотках або столах багато солоної риби – до шумного та веселого застілля, вечірці, святкового заходу в суспільстві родичів і друзів.

До чого сниться солона риба, яка має поганий запах або явно зіпсована? Це поганий ознака. Сновідящого чекає втрата прибутку, безславне завершення справи, яке здавалося вигідним.