До чого сниться дівчина, яка подобається: тлумачення сну

До чого сниться дівчина, яка подобається: що про це говорять сонники Міллера, Ванги, Фрейда та інших. Тлумачення снів про дівчину, яка подобається. Поява в сні дівчини, якій ви давно симпатизуєте, напевно викличе приємні асоціації та емоції. Але ось що віщує подібне сновидіння, знає далеко не кожен. Сьогодні спробуємо розібратися, до чого сниться дівчина, яка подобається.

Якщо сниться дівчина, яка подобається?

1. Якщо дівчина в сні вам посміхається і сміється, – це ознака того, що незабаром у вашому житті настануть позитивні зміни. Наприклад, у молодої людини може з’явитися дівчина, а після такого сновидіння відносини між ними почнуть розвиватися дуже добре.

2. Якщо ж ви бачите дівчину уві сні, яка сумує, виявляє якесь невдоволення або взагалі плаче – це означає, що ваші відносини з другою половинкою можуть дати тріщину, ви посваритеся і, можливо, навіть розлучитеся.

3. Іноді приходять сни, де ви бачите знайому вам дівчину, яка чимось налякана і намагається від кого-то втекти. Подібний сон є попередженням сновидінню про те, що вам варто бути дуже обережним і пильним, адже серед вашого оточення повно лицемірів і ошуканців.

4. Якщо ви молода людина і у сні намагаєтеся встигнути за дівчиною – це означає, що насправді в реальному житті вона також відчуває до вас такі ж почуття, що і ви, але боїться в них зізнатися, ретельно намагаючись їх приховати. Цей сон є ознакою того, що вам більше не варто баритися і сумніватися, настав час рішучих дій, адже потім може бути вже занадто пізно.

5. Якщо ж дівчині при цьому вдалося втекти від вас в сновидінні і ви, незважаючи на всі спроби, так і не змогли його наздогнати, – це ознака того, що ваші нинішні відносини зайшли в глухий кут, і прийшов час задуматися про нових, свіжих почуттях.

6. Якщо ж ви в сні бачите дівчину, яка лежала на ліжку – це поганий знак, що віщує вам серйозні проблеми зі здоров’ям у недалекому майбутньому, тому після такого сновидіння рекомендується нанести візит своєму лікуючому лікарю.

7. Якщо вам приснилася дівчина, яка вам подобається у весільній сукні, це зовсім не означає, що скоро гряде весілля і наяву. Навпаки, це дуже недобре сновидіння, яке свідчить про те, що вам з цією дівчиною не судилося бути разом ніколи.

8. Якщо ви побачили уві сні дівчину, облеченную в криваво-червоне плаття – це ознака народження дитини. Причому стать визначити його зовсім нескладно, він буде залежати від кольору волосся дівчини: якщо вони світлі – народиться хлопчик, темні – дівчинка. Якщо ж у дівчини в сновидінні волосся рудого кольору – це означає, що варто очікувати двійню або навіть трійню.