До чого сниться кобра: тлумачення снів про кобру

До чого сниться кобра нападниця, спокійна, не кусає, мертва. Тлумачення найпопулярніших сонників: до чого сниться кобра

Сон про кобрі – попередження про небезпеку.

Після такого сну потрібно бути особливо уважним до свого життя і намагатися всіляко уникати неприємностей.

До чого сниться кобра по сучасному соннику

Тлумачення снів про кобрі пов’язано з тим уявленням, що склалося про цю тварину в побуті. Заснула і приготувалася до нападу кобра уособлює сильного і безжального ворога, який довго чекав слушного часу і готовий напасти в будь-який момент. Слід якомога краще підготуватися до цього моменту, якщо ви знаєте, звідки можна чекати неприємностей.

Якщо кобра напала і вкусила сновідящого, то уникнути неприємностей не вдасться. Треба з гідністю пережити цей момент і надалі не давати ворогам шансу.

Якщо сновидящий зумів уві сні втекти від нападаючої змії і не отримав укусу, то йому вдасться уникнути неприємностей. Ще краще сон, в якому вдалося вбити змію. Це означає, що задуми ворогів не здійсняться.

До чого сниться кобра, яка нападає на інших, кусає їх? Сон означає, що саме сновидець заподіє одному неприємності і образить його. Таке ж значення має сон, в якому змія нападає зненацька.

Жінці сон про кобрі віщує проблеми з партнером чоловічої статі. Швидше за все, він зрадить або повністю підпорядкує своїй волі. Після такого сну жінці варто переглянути свої відносини з коханим і звільнитися від його негативного впливу.

Якщо мертва кобра несподівано ожила і вкусила сновидящую, їй варто підготуватися до страждань, які заподіє партнер. Справа може закінчитися зрадою. Щоб спробувати уникнути неприємностей, потрібно наповнити відносини новим змістом, більше часу приділяти коханій.

Якщо жінці сниться, що в образі кобри перед нею постав чоловік або партнер, то стосунки пари незабаром покращаться. Іноді сон означає, що в реальності жінку чекає період залицянь і компліментів.

Зловити кобру голими руками означає, що насправді впоратися з неприємностями вийде дуже нескоро і з великими труднощами. Належить період турбот, клопоту, неприємностей. Хороша новина в тому, що це все-таки закінчиться. Іноді сон про кобрі, яку сновидящий тримає в руках, пророкує йому далеку дорогу.

Зловити і вбити кобру – хороший знак. Це передвісник перемоги над ворогами. Якщо сновидящий тримає в руках мертву кобру, задуми ворогів виявляться нежиттєздатними. Сновидящий в будь-якому випадку впорається з ними, причому може діяти жорстко, але ефективно. Він вийде переможцем із самих складних і небезпечних ситуацій, які можуть з’явитися в його житті.

Якщо уві сні перед сновидцем клубок з кобр або просто дуже багато великих змій, то і в реальності велику кількість ворогів готує таємну змову проти нього. Кілька людей готові піти на все, щоб досадити сновидінню і знищити його життя, тому після такого сновидіння слід бути дуже обережним.

Такий сон говорить також про внутрішній напрузі і страху, які підсвідомо відчуває сновидець. Йому потрібно придивитися до свого оточення і обчислити недоброзичливців. Підлість і заздрість можуть зробити їх нерозсудливими, що дозволить зруйнувати підступи.

До чого сниться кобра, яка повзе повз і не завдає шкоди? Сон говорить про те, що неприємності й небезпеки будуть обходити вас стороною. І все ж не варто розслаблятися. Кобра в будь-якому випадку означає ворога. Тому потрібно зберігати спокій та вести себе вкрай обачно, щоб не дати йому шансу нашкодити.

Якщо кобра уві сні звивається в такт мелодії заклинателя, то лиходійські плани ворогів все ж реалізуються. Сновидящему доведеться непросто, його чекають важкі часи.

Якщо кобра пливе у воді, в оточенні сновидця дуже скоро з’явиться лицемірна людина.

Сон, у якому кобра звивається навколо сновидця, але не заподіює йому ніякої шкоди і не викликає страху, віщує сильну любов і швидкий шлюб.