До чого сниться кобра: тлумачення снів про кобру

До чого сниться кобра нападниця, спокійна, не кусає, мертва. Тлумачення найпопулярніших сонників: до чого сниться кобра

Сон про кобрі – попередження про небезпеку.

Після такого сну потрібно бути особливо уважним до свого життя і намагатися всіляко уникати неприємностей.

До чого сниться кобра по сучасному соннику

Тлумачення снів про кобрі пов’язано з тим уявленням, що склалося про цю тварину в побуті. Заснула і приготувалася до нападу кобра уособлює сильного і безжального ворога, який довго чекав слушного часу і готовий напасти в будь-який момент. Слід якомога краще підготуватися до цього моменту, якщо ви знаєте, звідки можна чекати неприємностей.

Якщо кобра напала і вкусила сновідящого, то уникнути неприємностей не вдасться. Треба з гідністю пережити цей момент і надалі не давати ворогам шансу.

Якщо сновидящий зумів уві сні втекти від нападаючої змії і не отримав укусу, то йому вдасться уникнути неприємностей. Ще краще сон, в якому вдалося вбити змію. Це означає, що задуми ворогів не здійсняться.

До чого сниться кобра, яка нападає на інших, кусає їх? Сон означає, що саме сновидець заподіє одному неприємності і образить його. Таке ж значення має сон, в якому змія нападає зненацька.

Жінці сон про кобрі віщує проблеми з партнером чоловічої статі. Швидше за все, він зрадить або повністю підпорядкує своїй волі. Після такого сну жінці варто переглянути свої відносини з коханим і звільнитися від його негативного впливу.

Якщо мертва кобра несподівано ожила і вкусила сновидящую, їй варто підготуватися до страждань, які заподіє партнер. Справа може закінчитися зрадою. Щоб спробувати уникнути неприємностей, потрібно наповнити відносини новим змістом, більше часу приділяти коханій.

Якщо жінці сниться, що в образі кобри перед нею постав чоловік або партнер, то стосунки пари незабаром покращаться. Іноді сон означає, що в реальності жінку чекає період залицянь і компліментів.

Зловити кобру голими руками означає, що насправді впоратися з неприємностями вийде дуже нескоро і з великими труднощами. Належить період турбот, клопоту, неприємностей. Хороша новина в тому, що це все-таки закінчиться. Іноді сон про кобрі, яку сновидящий тримає в руках, пророкує йому далеку дорогу.

Також цікаве:  До чого сниться болото: тлумачення сну про прогулянки по болоту

Зловити і вбити кобру – хороший знак. Це передвісник перемоги над ворогами. Якщо сновидящий тримає в руках мертву кобру, задуми ворогів виявляться нежиттєздатними. Сновидящий в будь-якому випадку впорається з ними, причому може діяти жорстко, але ефективно. Він вийде переможцем із самих складних і небезпечних ситуацій, які можуть з’явитися в його житті.

Якщо уві сні перед сновидцем клубок з кобр або просто дуже багато великих змій, то і в реальності велику кількість ворогів готує таємну змову проти нього. Кілька людей готові піти на все, щоб досадити сновидінню і знищити його життя, тому після такого сновидіння слід бути дуже обережним.

Такий сон говорить також про внутрішній напрузі і страху, які підсвідомо відчуває сновидець. Йому потрібно придивитися до свого оточення і обчислити недоброзичливців. Підлість і заздрість можуть зробити їх нерозсудливими, що дозволить зруйнувати підступи.

До чого сниться кобра, яка повзе повз і не завдає шкоди? Сон говорить про те, що неприємності й небезпеки будуть обходити вас стороною. І все ж не варто розслаблятися. Кобра в будь-якому випадку означає ворога. Тому потрібно зберігати спокій та вести себе вкрай обачно, щоб не дати йому шансу нашкодити.

Якщо кобра уві сні звивається в такт мелодії заклинателя, то лиходійські плани ворогів все ж реалізуються. Сновидящему доведеться непросто, його чекають важкі часи.

Якщо кобра пливе у воді, в оточенні сновидця дуже скоро з’явиться лицемірна людина.

Сон, у якому кобра звивається навколо сновидця, але не заподіює йому ніякої шкоди і не викликає страху, віщує сильну любов і швидкий шлюб.

До чого сниться кобра по соннику Ванги

Якщо сновидящий бачить кобру, яка повзе до сновидящему по землі, то в реальності його чекає сутичка з сильним та жорстоким ворогом. Він перестане тримати злість і почне відкриті активні дії, щоб погубити або, як мінімум, дошкулити сновидящему.

Кобра отруйна, тому втрати від сутички з ворогом будуть дуже важкими. Підступність і сила цього плазуна відомі, тому сновидінню потрібно підготуватися до періоду руйнування всіх планів і втрати благополуччя.

Дуже поганий сон, в якому з’являється клубок звиваються кобр. Це передвісник появи в житті сновидца декількох недоброзичливців і заздрісників, які будуть прагнути всіляко зіпсувати життя. Сон також може бути предвестьем руйнування кар’єри, величезного нещастя й навіть смерть самого сновідящого або когось з його родини. Після такого сну не можна вести себе різко, йти напролом і взагалі спокушати долю.

Також цікаве:  До чого сняться волохаті ноги: тлумачення сну

До чого сниться кобра, кусає сновідящого? Швидше за все, він у найближчому часі розчарується в близькому чи кохану людину. Саме він виявиться причиною невдач, руйнування планів, краху надій. Найприкріше, що це людині сновидящий довірять найбільше. Крім того, не виключено, що неприємності стали наслідком спеціально наведеної псування, чорної магії.

Якщо сниться кобра, згорнулася клубком, то наяву у житті сновідящого є затамувавши злобу людей. Він тільки і чекає можливості напасти. Якщо не звернути уваги на сновидіння, не підготуватися до неприємностей, вони застануть зненацька і заподіють багато бід і страждань. А ось якщо бути напоготові, можна уникнути нападу і запобігти неприємності.

До чого сниться кобра, яка душить сновідящого чи когось з інших персонажів сну? До болісної смерті або страшної хвороби, яка чекає близької людини. Після такого сну сновидящему доведеться зібрати всю свою мужність, щоб підтримати важко хворого чоловіка в останні дні його життя і передати трагічну звістку його родичам.

Якщо сниться кобра нереально великих розмірів, то світ чекає на якесь глобальне страшне потрясіння: війна, злидні, голод, мор, вбивства і страждання. Якщо людям вдасться об’єднатися і вбити гігантську змію, то завдяки божественної віри вони і в реальності зможуть пережити всі біди, вистояти і продовжити рід.

До чого сниться кобра по соннику Фройда

Символічний пеніс – ось що таке змія згідно з тлумаченням снів по Фрейду. Якщо кобра розляглася на камені і гріється в сонячних променях, то сексуальна сила сплячого чоловіка не втрачена, а потенції нічого не загрожує. Сновидящий в хорошому тонусі і готовий проявити своє чоловіче єство у повній мірі.

Якщо кобру побачить жінка, то наяву вона отримає шанс поліпшити свої відносини з партнером. Якщо ж сон сниться чоловікові, він може раптово відчути інтерес з осіб однієї з ним статі. Інше тлумачення застерігає сновідящого: він може піддатися гомосексуального насильства.

Також цікаве:  До чого сниться суниця: тлумачення сну за різними сонникам,

Якщо кобра вкусила уві сні сплячого чоловіка, швидше за все, його відносини з партнеркою будуть зруйновані. Причиною стане інший чоловік, до якого відчує раптовий інтерес подруга або дружина. Бачити, як змія кусає кого-то, значить вожделіють цієї людини.

Якщо сновидящий у сні намагається зловити кобру, женеться за нею, будує пастки, то в реальному житті йому потрібно різноманітність у сексуальні стосунки. Цій людині за душі і активна, яскрава сексуальна життя, а в рамках одного нудного і прісного шлюбу занадто тісно. Справа може як мінімум закінчитися подружньою зрадою.

Тікати від переслідує кобри – значить випробувати сором через своїх сексуальних потреб. Сновидящий заклопотаний якимись проблемами і боїться їх вирішення.

До чого сниться кобра, повзе повз сновідящого або прямо до нього? Сон передвіщає злягання, яке трапиться найближчим часом.

Якщо кілька змій напали і покусали уві сні, настають неприємні проблеми, пов’язані з родичами.

До чого сниться кобра по соннику Міллера

Дуже погано, якщо змія уві сні сприймається як загроза і викликає страх. Ці ж емоції дуже скоро доведеться випробувати наяву: сновідящого чекають випробування і неприємності.

Якщо кобра мирно повзе повз і не лякає, то в житті настане період спокою. Проте розслаблятися не можна: у будь-який момент ситуація може змінитися.

Кобра білого кольору уві сні має аналогічне значення. І все ж ворог в реальності може раптово напасти і стати причиною серйозних проблем. Щоб уникнути цього, не варто хвалитися своїми досягненнями.

Чорна кобра – це символ непримиренного, страшного, безжалісного ворога. Його не можна задобрити або переключити увагу на когось іншого. Він нападе раптово і без жодного приводу.

До чого сниться кобра зеленого кольору? До ворога, і цей ворог – сам сновидящий, вірніше, його шкідливі та навіть небезпечні для життя звички. Протягом найближчого місяця варто утриматися від прийому алкогольних напоїв та інших дурманних розум коштів.

Укус озлобленою кобри – передвісник нещастя, зради, важкої хвороби. Якщо змія вхопила пащею за руку і тримає, потрібно остерігатися зради з боку друзів і навіть друзів. Якщо кобра нападає, то сновидящему загрожує реальна небезпека.