До чого сниться знайома дівчина: тлумачення сну про знайомих дівчат

До чого сниться знайома дівчина: що кажуть сонники Міллера, Ванги, Фрейда та інші. Тлумачення снів про знайому дівчину

Поява знайомої вам дівчини уві сні – явище досить часте, оскільки ні для кого не секрет, що сни є відображенням подій і емоцій, що відбуваються з нами наяву.

Тобто, якщо ви зустрічаєте в сновидінні знайому вам панночку означає, що ви, ймовірно, думаєте про неї чи відчуваєте які-небудь емоції при спогаді про неї, часом навіть не усвідомлюючи цього.

Спробуємо розібратися, що може передвіщати таке сновидіння, до чого сниться знайома дівчина?

Якщо сниться знайома дівчина?

Образ знайомої вам дівчини в сновидінні образ позитивний, обіцяє сновидінню безліч приємних емоцій, успіх у справах і позитивні вести. Втім, існують і інші тлумачення такого сну, сигналізують про неприємності та проблеми, тому для більш точного трактування спробуйте пригадати якомога більше деталей цього самого сновидіння для відображення максимально точної картини вашого майбутнього.

Наприклад, велике значення буде мати колір одягу, в якому ви побачите свою знайому. Якщо вона буде в одязі світлих відтінків – це сприятливий знак, що сповіщає сновидця про те, що у всіх його починаннях йому буде вподобу удача. Якщо ж дівчина з’явилася в сновидінні в темних кольорах одягу – це також непоганий знак, що віщує сновидінню підтримку від потойбічних сил.

Також постарайтеся пригадати емоційну складову сну, тобто, які емоції ви відчували при зустрічі з цією дівчиною. Якщо ви зустрілися дуже тепло, вам було приємно побачити один одного та поспілкуватися – це позитивний знак, який свідчить про те, що ваші справи скоро підуть в гору. Однак якщо дана зустріч була вам в тягар – це ознака того, що хтось весь час намагається нашкодити вам, перешкодити здійсненню ваших планів.

Якщо ж знайома дівчина привиділася в сновидінні жінці – це передвісник того, що вони дуже скоро зустрінуться і в реальному житті. По тому, як дівчина зі сну буде себе вести, можна буде визначити, які новини вам варто очікувати після такої зустрічі. Якщо дівчина буде виглядати життєрадісною, здоровою і усміхненою – це ознака гарних звісток, якщо ж вона буде в сумі, сумною і змарнілим – це поганий знак, що віщує вам або комусь з ваших рідних великі проблеми або серйозні захворювання.