До чого сниться злодій: тлумачення снів

До чого сниться злодій: що кажуть сонники Міллера, Ванги, Фрейда та інші. Тлумачення снів про злодіїв, грабіжників, квартирних злодіїв та інших злочинців

Злодій в сновидінні – це уособлення розвитку відносин людей між собою і попередження про небезпеку.

Однак далеко не завжди подібний сон може нести негативний контекст, дуже часто він може нести і хороші вісті, все буде залежати від деталей сну, образів і емоційної складової самого сновидіння.

Спробуємо розібратися детальніше, до чого сниться злодій, і що може передвіщати людині таке сновидіння.

Якщо сниться злодій?

Як вже було згадано вище, поява злодія в сновидінні – не завжди негативне явище, більшість сонників трактує його як хороший знак, який допомагає сновидінню бути більш підготовленими до майбутніх труднощів і зайнятися вирішенням своїх проблем.

Для більш точного трактування постарайтеся пригадати місце, де ви зустріли таку особистість і як цей чоловік поводився. Також велике значення буде мати стать і вік сновидця.

1. Якщо молоденька дівчина бачить у сні, як злодії намагаються пробратися в її квартиру – це попередження про те, що їй треба бути уважнішою і поменше розповідати про своє особисте життя стороннім людям. В іншому випадку така зайва щирість може негативно позначитися на відносинах з коханим.

2. Якщо ж ви самі бачите себе в образі злодія – це ознака ваших негативних і нечестивих помислів щодо іншої людини. Такий сон попереджає, що вам слід переосмислити свої думки і дії, стати більш повільною, інакше наслідки можуть бути дуже неприємними.

3. Якщо ви помітили в сновидінні грабіжника, який намагається влізти до вас в будинок через вікно – це ознака того, що ваша репутація в реальності перебуває під серйозним ударом. Якщо ж злодіїв при цьому було кілька – чекайте проблем на роботі, можливо, серед ваших співробітників присутній негласна хитра домовленість, метою якої є компрометація вас в очах вашого боса.

4. Якщо молода людина бачить уві сні грабіжників, які намагаються влізти у вашу оселю – це ознака виникнення на вашому шляху конкурента, який буде всіма силами боротися за омріяну посаду. Також такий сон може означати аналогічну ситуацію в особистому житті, тобто у вашої дівчини може виникнути друг, який з усіх сил буде намагатися відбити у вас вашу другу половинку.

Також цікаве:  До чого сниться лупа: тлумачення сну

5. Якщо заміжня жінка побачила грабіжників у своїй квартирі – це сон-попередження про те, що їй варто було б уважніше придивитися до своїх подруг, який відвідують її оселі, можливо, деякі з них поширюють брудні чутки за її спиною. Будьте пильні, адже якщо ви проігноруєте цей знак, цілком можливо, що у вашому сімейному житті дуже скоро настануть серйозні труднощі.

6. Якщо ви зустріли у сні грабіжника, в якому ви впізнали когось з ваших знайомих – це ознака того, що вам варто було б уважніше придивитися до людей свого оточення, цілком можливо, що хтось із них видає себе не за того, ким насправді є. Якщо ж в образі злодій з’явився незнайомий вам людина – будьте більш уважним з незнайомцями в реальному житті.

7. Якщо ж ви побачили злодія в законі – це сон попереджає людей, що планують незабаром зайнятися відкриттям своєї справи. Цей сон сповіщає вас про те, що вам потрібно бути пильним і гарненько подумати, перш ніж приймати занадто вигідні пропозиції про співпрацю, які насправді можуть виявитися звичайним «розлученням».

8. Якщо жінка побачила уві сні, як кишеньковий злодій витягнув у неї гроші з сумки або кишені в громадському транспорті або в людному місці – це ознака того, що вона може незабаром втратити повагу в очах свого чоловіка. Щоб уникнути такого повороту подій їй потрібно поменше ділитися з оточуючими подробицями свого особистого життя.

Взаємодія з злодієм

Частенько людям є сни, в яких вони якимось чином контактують з злодіями. Розглянемо найбільш часті з них:

1) якщо ви спіймали грабіжника в сновидінні – це хороший знак, що віщує вам простий вихід зі складної життєвої ситуації. Для чоловіків такий сон може означати, що вам доведеться побачити зраду своєї другої половинки власними очима;

2) якщо ви в гонитві за грабіжником вхопили його за руку – це ознака того, що ваша боротьба з недоброзичливцями завершиться для вас успішно. Для дівчини, яку незаслужено образив її молодий чоловік, такий сон означає швидке примирення з коханим;

Також цікаве:  До чого сняться босоніжки: тлумачення сну про примірку, купівлю

3) якщо між вами та злодієм зав’язалася бійка і в ній ви дізналися в злодієві знайомого – це ознака того, що дуже скоро саме ця людина допоможе вирішити ваші проблеми;

4) якщо ж ви в запалі бійку з злодієм вбили його – це знак того, що в реальності вам вдасться завдати беззастережне поразки своїм недоброзичливцям і усунутися всі проблеми, які вас обтяжували все це час.

До чого сниться злодій по соннику Міллера

 • якщо ви бачите себе в образі злодія, і за вами женеться поліція – це ознака проблем в справах і погіршення взаємин з оточуючими;
 • якщо ж ви переслідуєте грабіжника і ловите його – наяву вам вдасться перемогти всіх своїх недоброзичливців;
 • якщо в сновидінні за вами женуться нічні злодії – це ознака натягнутих відносин з недоброзичливцями, такий сон рекомендує бути більш пильним у спілкуванні з ними.

До чого сниться злодій по соннику Ванги

 • Якщо ви спіймали у сні квартирного грабіжника – не варто надто довіряти стороннім людям наяву. Також подібне сновидіння нагадує вам, що не варто занадто багато уваги приділяти матеріальних благ, настав час подумати і про духовність;
 • якщо ви побачили злодія в процесі його роботи – це ознака вашого міцного характеру і непохитності духу, що стало причиною появи навколо вас великої кількості недоброзичливців. Але не варто сильно турбуватися про це, ці люди не здатні заподіяти вам шкоди, вони все лише потай заздрять вам, так як вам наказано стати справжнім лідером;
 • бачити себе в образі злодія – до розчарувань. Вам хочеться роздобути наяву те, чого ви насправді не заслуговуєте. Будьте добрішими і більше працюйте над собою;
 • якщо ви покарали грабіжника в сновидінні – це ознака того, що в реальності вам варто бути більш справедливим і не судити інших людей.

Кчему сниться злодій по соннику Фройда

Зигмунд Фрейд трактує подібне сновидіння як бажання сновидця інтимної близькості з подругою/дружиною свого приятеля або сусіда. Можливо, людина навіть сам цього не усвідомлює, але підсвідомість видає його приховані природні потягу.

Також цікаве:  До чого сниться мити голову: тлумачення сну про миття голови

Тлумачення сну по Хассе

Згідно соннику міс Хассе, злодій – не дуже хороший знак, що несе в собі проблеми, втрати і небезпеки. Тому будьте пильні, інакше можна потрапити в пастки недоброзичливців.

 • Якщо ви бачите себе в образі злодія – це ознака того, що наяву вас очікує смуток і великі матеріальні труднощі;
 • якщо ви виявили пропажу чого-небудь у сні – це ознака того, що вам варто більше спілкуватися зі своїми друзями, інакше вони можуть відвернутися від вас.

До чого сниться злодій по соннику Лонго

 • Бачити злодія, який крадеться у сні – ознака успіху в справах, що на вас зійде натхнення, і ви будете буквально згоряти на роботі. Також буде мати місце критичний момент на роботі, який вам доведеться пережити, але після нього настане просвітлення і успішне просування;
 • бачите самого себе в образі грабіжника – значить, настав час раз і назавжди позбутися від проблеми, яка вас гризе, скориставшись несподіваним порадою свого друга. Тому будете уважні і слухайте думки інших людей, можливо, саме від них ви дізнаєтеся, як вийти з тієї чи іншої ситуації;
 • якщо вам вдалося зловити грабіжника – намагайтеся не приймати поспішних рішень, адже вірними вони можуть здатися лише зовні, а насправді не принесуть вам ніякої користі. Цілком можливо, що деякі ситуації можуть вирішитися самі собою навіть без застосування вами активних дій;
 • якщо вам в сновидінні довелося допомагати злодієві, який намагається втекти – це ознака того, що ви володієте м’яким характером, і намагаєтеся побачити в будь-якій, навіть самої нещасливої ситуації тільки позитив. Таку вашу рису характеру можна назвати негативною, проте в деяких випадках вона може піти вам на шкоду, адже інші люди можуть запросто використовувати вашу м’якість у своїх цілях. Тому сонник рекомендує зняти «рожеві окуляри» і поглянути на світ більш реально.