До чого сниться злодій: тлумачення снів

До чого сниться злодій: що кажуть сонники Міллера, Ванги, Фрейда та інші. Тлумачення снів про злодіїв, грабіжників, квартирних злодіїв та інших злочинців

Злодій в сновидінні – це уособлення розвитку відносин людей між собою і попередження про небезпеку.

Однак далеко не завжди подібний сон може нести негативний контекст, дуже часто він може нести і хороші вісті, все буде залежати від деталей сну, образів і емоційної складової самого сновидіння.

Спробуємо розібратися детальніше, до чого сниться злодій, і що може передвіщати людині таке сновидіння.

Якщо сниться злодій?

Як вже було згадано вище, поява злодія в сновидінні – не завжди негативне явище, більшість сонників трактує його як хороший знак, який допомагає сновидінню бути більш підготовленими до майбутніх труднощів і зайнятися вирішенням своїх проблем.

Для більш точного трактування постарайтеся пригадати місце, де ви зустріли таку особистість і як цей чоловік поводився. Також велике значення буде мати стать і вік сновидця.

1. Якщо молоденька дівчина бачить у сні, як злодії намагаються пробратися в її квартиру – це попередження про те, що їй треба бути уважнішою і поменше розповідати про своє особисте життя стороннім людям. В іншому випадку така зайва щирість може негативно позначитися на відносинах з коханим.

2. Якщо ж ви самі бачите себе в образі злодія – це ознака ваших негативних і нечестивих помислів щодо іншої людини. Такий сон попереджає, що вам слід переосмислити свої думки і дії, стати більш повільною, інакше наслідки можуть бути дуже неприємними.

3. Якщо ви помітили в сновидінні грабіжника, який намагається влізти до вас в будинок через вікно – це ознака того, що ваша репутація в реальності перебуває під серйозним ударом. Якщо ж злодіїв при цьому було кілька – чекайте проблем на роботі, можливо, серед ваших співробітників присутній негласна хитра домовленість, метою якої є компрометація вас в очах вашого боса.

4. Якщо молода людина бачить уві сні грабіжників, які намагаються влізти у вашу оселю – це ознака виникнення на вашому шляху конкурента, який буде всіма силами боротися за омріяну посаду. Також такий сон може означати аналогічну ситуацію в особистому житті, тобто у вашої дівчини може виникнути друг, який з усіх сил буде намагатися відбити у вас вашу другу половинку.

5. Якщо заміжня жінка побачила грабіжників у своїй квартирі – це сон-попередження про те, що їй варто було б уважніше придивитися до своїх подруг, який відвідують її оселі, можливо, деякі з них поширюють брудні чутки за її спиною. Будьте пильні, адже якщо ви проігноруєте цей знак, цілком можливо, що у вашому сімейному житті дуже скоро настануть серйозні труднощі.

6. Якщо ви зустріли у сні грабіжника, в якому ви впізнали когось з ваших знайомих – це ознака того, що вам варто було б уважніше придивитися до людей свого оточення, цілком можливо, що хтось із них видає себе не за того, ким насправді є. Якщо ж в образі злодій з’явився незнайомий вам людина – будьте більш уважним з незнайомцями в реальному житті.

7. Якщо ж ви побачили злодія в законі – це сон попереджає людей, що планують незабаром зайнятися відкриттям своєї справи. Цей сон сповіщає вас про те, що вам потрібно бути пильним і гарненько подумати, перш ніж приймати занадто вигідні пропозиції про співпрацю, які насправді можуть виявитися звичайним «розлученням».

8. Якщо жінка побачила уві сні, як кишеньковий злодій витягнув у неї гроші з сумки або кишені в громадському транспорті або в людному місці – це ознака того, що вона може незабаром втратити повагу в очах свого чоловіка. Щоб уникнути такого повороту подій їй потрібно поменше ділитися з оточуючими подробицями свого особистого життя.