До чого сниться чорне кошеня: тлумачення сну

До чого сниться чорне кошеня? Основні тлумачення – до чого сниться чорне кошеня: будьте пильні!

У тлумаченні снів людині допомагають сонники.

Завдяки їм можна прочинити завісу майбутнього.

До чого сниться чорне кошеня? Віщує такий сон сумні події? Або навпаки – пророкує щастя і радість?

Варто розібратися.

До чого сниться чорне кошеня – основна трактування

З одного боку, сон, в якому з’являється кошеня, говорить про приємних клопотах і отриманні подарунка. Але якщо кошеня чорне – не варто чекати радісних подій. Можливо, їм не судилося збутися. Чорний маленький друг може вказувати на те, що в оточенні людей є ворог, який явно себе не проявляє, але постійно заздрить і будує підступи.

Потрібно згадати всі деталі сну, чим був зайнятий кошеня, як він і що робив. Приносило чи задоволення грати з ним, або, навпаки – він викликав страх і огиду. Емоційний стан під час сновидіння дуже важливо.

Якщо присниться, що кошеня сичить і кидається – можливі сварки й чвари і наяву. З маленького скандалу виросте справжня сварка, яку не вдасться зупинити і згладити гострі кути конфлікту. Сварка ця може розвинутися як між друзями, колегами, так і між коханими.

До чого сниться чорне кошеня по соннику Міллера

До чого сниться чорне кошеня – у соннику Міллера сказано, що такий сон говорить про те, що в житті людини раптово виникають неприємності, які заплутають всі його плани.

• Брудний, худий кошеня – говорить про те, що ви станете жертвою інтриг і підступів, які давно ведуться проти вас;

• Убити чорного кошеня у сні – всі прикрощі та біди припиняться;

• Побачити в сні, як величезна змія вбиває кошеняти – всі ворожі підступи будуть безрезультатні, їх зло їм же і воздасться;

• Якщо кошеня кидається на вас у сні – вашу репутацію зіпсують, вам жорстоко бажають горя і можливо смерті;

• Якщо вдасться відбитися від нападу кошеня – ви вийдете сухими з води, ніякі біди вам не будуть страшні.

До чого сниться чорне кошеня по соннику Фройда

В сонник Фрейда сказано, що чорне кошеня сниться до пристрастей і таємним бажанням. Якщо такий сон сниться молодій дівчині – вона не до кінця чесна зі своїм молодим чоловіком, а вона приховує симпатію до іншого. Цей супротивник готовий зруйнувати пару, але сімейні стосунки його не цікавлять – тільки пристрасть і ніяких зобов’язань.

Також цікаве:  До чого сниться бійка - до чого це: тлумачення сну

Якщо дівчині присниться, як вона грає з маленьким кошеням – наяву вона захоче пуститися в еротичне пригода. Якщо у неї наяву немає пари – незабаром з’явиться пристрасний шанувальник, який зачарує її і змінить все життя.

Чоловікові бачити в сні, як його улюблена грає з чорним кошеням – можлива зрада з її сторони з його другом. Це буде подвійну зраду, але чоловік стійко перенесе його і зможе налагодити своє особисте життя з іншою жінкою.

До чого сниться чорне кошеня за іншим сонникам

У французькому соннику сказано, що чорне кошеня у сні – до зради друга, коханої. Якщо уві сні чоловік побачив, як кілька кошенят б’ються між собою, значить, його можуть пограбувати вночі. Значить, йому не варто найближчим часом залишати свій будинок в темний час доби.

В езотеричному соннику сказано, що кошеня чорного кольору уособлює ніч, тіньову сторону душі людини. І якщо присниться, що чорне кошеня ліг біля ваших ніг – ви своїми діями спровокували ворогів бажати вам зла і перекривати шлях до нових звершень.

Якщо кошеня красивий та лагідний – значить, небезпека минула, але недоброзичливці можуть знову заподіяти вам шкоди. Бачити, як чорне кошеня дряпає обличчя вам – ви бачили недавно свого ворога, можливо, він був у вас в будинку і залишив вам неприємний сюрприз.

Бачити, як кошеня стрибає на вас і пролітає повз – не варто побоюватися нападу ворога, це часто порожні слова, не підкріплені ділом. Ворогові варто навчитися контролювати свої емоції. Інакше він сам потрапить в халепу.

Якщо у кошеняти очі різного кольору – значить, ви ніяк не можете визначитися, чи варто вам відповідати злом на зло, чи варто робити добрі справи. Цю ситуацію потрібно контролювати, тому як вона ризикована, в будь-який момент таємне може стати явним.

В сонник Хассе сказано, що чорне кошеня предзнаменует обман і брехня. Якщо ви уві сні гладите, годуйте, берете на руки тварина – ви зробите багато хорошого людині, і він вас не віддячить. Якщо ж кошеня вас ще і вкусить – значить, людина наведе на вас підозра в злочині. Якщо навколо вас уві сні бігають чорні кошенята – ваші друзі вам не друзі, це вигідний союз, але не для вас.

Також цікаве:  До чого сниться рій бджіл чи мух: тлумачення снів

В сонник Лоффа сказано, що кішка або кошеня уві сні говорять про розвиненій інтуїції людини, яку варто сприймати серйозно і прислухатися до неї. Лофф вказує, що чорний кіт завжди вважався містичним тваринам і якщо людині сниться сон про нього – значить, його душею заволоділи чорні думки, чорні сили.

Необхідно розібратися, можливо, вас дійсно приваблює містика і все потойбічне. Такий сон говорить про те, що не варто більше чинити опір, варто вибрати той шлях, який найбільше близький вам по духу.

В англійській соннику сказано, що чорне кошеня, з’явився у сні чоловікові – уособлює його таємну любов. Якщо кошеня просить погладити його і вигинає спину – дама серця пристрасна, але поступлива. Якщо кошеня шипить і норовить вкусити – жінка наповнена злістю і комплексами. За красивим зовнішнім виглядом в ній ховається жахлива таємниця, яка не дасть чоловікові спокою, поки він її не розгадає. І коли це станеться – відносини перестануть існувати.

Якщо дівчині присниться чорне кошеня – її обранець шахрай, він бреше їй. Ця брехня не завжди означає зраду, просто людина не звик говорити правду, йому простіше брехати. Не варто продовжувати відносини з таким чоловіком.

У сімейному соннику сказано, що чорне кошеня сниться до:

• Крадіжці;

• Лютим ворогам;

• Хвороби.

Необхідно уважно розглянути всі деталі сну. В них криється відповідь на питання, про яку хвороби може йти мова і хто став недоброзичливцем. Якщо уві сні людина затіває бійку з кошеням і перемагає його – наяву він зможе подолати труднощі і залишитися щасливим і здоровим. Якщо ж бійка призвела до подряпин і укусів – неприємності прийдуть у життя людини надовго. Їх неможливо буде зупинити.

Якщо присниться, як ви знімаєте з кошеня шкуру, їсте його – ви не праві, ви претендуєте на чуже. Можливо, йдеться навіть про чуже сімейне щастя. Деталі розповість сон. Якщо чоловікові приснився чорне кошеня – хтось спаплюжить його дружину.

Також цікаве:  До чого сниться малина: тлумачення сну за різними сонниками

Побачити, як б’ються кошеня та собака – допомогу прийде несподівано, але вона буде дуже потрібна. Якщо собака вб’є кошеня в бійці – ви постраждаєте від чужих проблем і негараздів, варто відстоювати лише свої інтереси і не лізти в чужу сім’ю.

В сонник Нострадамуса сказано, що кошеня уособлює будинок, сімейне вогнище і його чорний колір говорить про те, що зло прокрався в будинок. Якщо у кошенят криваві очі – то кров буде пролита і в житті. Якщо присниться що в місті величезна кількість кошенят чорного кольору – можливі природні катаклізми. Також в соннику вказується, що якщо людині присниться сон, в якому кошик, повну чорних кошенят передадуть у будинок уряду – до влади незабаром прийде тиран і деспот. Життя в країні стане набагато гірше.

У соннику Менегетті чорне кошеня обіцяє брехня. Так як кошенята за цим сонником уособлюють чоловіка – то їх чорний колір може вказувати, що чоловік буде нехтувати інтересами дружини і дітей. Чорні кошенята, які оточують людину уві сні – кажуть, що він підданий атаці енергетичних вампірів.

В ассирійському соннику сказано, що зловити кошеня – таємне бажання здійсниться. Може з’явитися новий друг, але не варто йому надмірно довіряти. Якщо кошеня мокрий, хворий – буде втрачена частина майна, друзі відвернуться від вас. Якщо кошеня вкусить вас у сні – варто шукати у своєму оточенні того, хто вас може зрадити. Якщо жінці присниться, як вона топить чорного кошеня, можливо, вона зважиться на аборт.

У будь-якому випадку сновидіння зникають, стираються з пам’яті, а життя залишається, залишаються приємні моменти в ній, які варто, безумовно, цінувати. Яким би жахливим не здавався прогноз сновидіння, від проблем вже не уникнути – можна мінімізувати їхні негативні наслідки. Для того щоб життя налагодилося потрібно просто почекати. Краще бути попередженим, ніж раптово дізнаватися про непередбачених обставин. Адже найчастіше сни рятують людину від бід а не провокує їх.