До чого сняться тістечка: тлумачення сну про поїдання, купівлю тістечок

До чого сняться тістечка: про що говорять сонники Міллера, Фрейда та інші. Приснилися тістечка: чекай змін в особистому житті !

Солодкий сон – як раз той самий випадок, коли зовсім не хочеться відкривати очі, щоб не злякати приємні враження.

Частенько такі сни стають віщими.

Сьогодні ми поговоримо про солодких снах, точніше, про солодощі, які нам можуть наснитися. Отже, до чого сняться тістечка?

Бачити тістечко уві сні

Цей чудовий десерт – це символ потреб людини, які не входять в перелік речей першої потреби. Справа в тому, що тістечко, як за шкалою матеріальних цінностей, так і задоволень є нічим іншим, як предметом розкоші. Сонники з приводу подібних сновидінь висловлюються досить цікаво.

Поява тістечка у сні – ознака надмірних запитів. Тому в реальному житті не потрібно вестись на привабливі пропозиції, найімовірніше, вас просто хочуть обдурити. Такий сон також обіцяє позитивні зміни в справах і підвищення по службовій драбині.

Досить непогано такий сон вплине і на особисте життя: якщо вам хотілося знайти забезпеченого і спокійного супутника життя, то ваш теперішній обранець чудово впорається з цією роллю.

Втім, далеко не всі сонники відгукуються про сновидіннях з тістечками виключно позитивно. Частина сонників вкрай негативно ставляться до подібного роду сновидінь і настійно радять не літати в хмарах і продовжувати якісно робити ту роботу, яка у вас найкраще виходить, а не витрачати час на пусті балачки і неробство. При такому підходу успіху довго чекати не доведеться.