До чого сниться багато яєць: тлумачення сну про яйця

До чого сниться багато яєць: сирих, варених, тухлих, розбитих, величезних? Основні тлумачення до чого сниться багато яєць

Згідно багатьом сонникам сни збуваються в певні дні. Сновидіння – це особливий світ, в якому кожен отримує не тільки відповіді на питання, але і багато нових загадок і таємниць.

Щоб розкрити їх варто розтлумачити сновидіння і зрозуміти, про що ж воно оповідає. До чого сниться багато яєць?

Варто розібратися.

До чого сниться багато яєць – основне тлумачення

Варто відзначити, що яйце – це символ давній, використовуваний ще нашими предками. Він означав зародження життя, початок. Для багатьох народів форма яйця асоціювалася з вищим духовним началом. Вершина його – це вищий розум, підстава – людина.

Саме тому в багатьох езотеричних течій зустрічається застосування предметів, що мають форму яйця в ритуалах. Так, якщо ви хочете отримати достаток у домі і благополуччя вам варто придбати нефритове яйце і розташувати його в східній частині будинку, тоді зі сходом сонця ваш достаток буде збільшуватися.

Якщо ж вам у сні присниться, як ви розбиваєте яйце – варто побоюватися фінансових втрат і сварок з близькими і рідними людьми. Якщо ж жінка вагітна і їй присниться, як вона розбиває багато яєць – то вона, швидше за все, втратить малюка, і надалі буде намагатися завагітніти знову, але марно.

Якщо ж жінці присниться, що вона знайшла багато яєць в козубі – вона наяву може незабаром стати мамою. Якщо вам присниться, що ви хочете перекласти яйця, але їх розбиваєте – також розіб’ються ваші надії на прибуток і достаток. Варто вже зараз проаналізувати, в чому ви були не праві і спробувати запобігти негативні наслідки прийняття неправильних рішень.

Якщо ж ви бачите тільки порожню шкаралупу від яєць, то ви на правильному шляху духовного зростання і оновлення. Все старе залишилося позаду, всі відмерло. Вам пора сміливо йти вперед і не боятися майбутнього. Ваше минуле більше не панує над вами, ви самі собі господар.

Якщо вам приснилися яйця сирі звичайного розміру – ви незабаром отримаєте щось дуже важливе для вас. Якщо ж яйця величезного розміру – такий сон говорить про те, що ви своєю долею не розпоряджаєтеся. Ви насправді відомі іншими людьми і залежите від їхньої думки.

Якщо вам присняться варені яйця – потай від вас плетуться інтриги і змови, вам варто бути більш уважними. Якщо ви бачите як яйця дуже довго варяться – вам варто також ретельно придивитися до свого оточення, так як ви довгий час не помічали того, що відбувалося на ваших очах.

Якщо ж вам присниться безліч варених яєць і всі вони шалено смачні – всі перешкоди на вашому шляху розвіються, вам варто лише захотіти цього. Якщо ж ви їсте яйця а вони гіркі – такими ж гіркими будуть ваші сльози із-за того що вас образив близька людина. Якщо ви бачите, як з яєць збираються вилуплюватися пташенята – вас чекає високий дохід і для жінок, які вагітні – легкі і хороші пологи.