До чого сниться цілуватися в губи: тлумачення снів про поцілунки

До чого сниться цілуватися в губи? Основні тлумачення: наснився сон, що цілуєшся в губи – чекай проблем і випробувань

Кожну ніч людина, закриваючи очі – поринає в свої підсвідомі думки і бажання. Вони з’являються у снах, які можуть відкрити двері майбутнього перед ним.

До чого сниться цілуватися в губи – варто розібратися.

До чого сниться цілуватися в губи – основні тлумачення

Кожна людина хоче любити і бути коханим. Іноді ця жага переноситься людиною підсвідомо на сновидіння. Тоді, закриваючи очі цілком реально побачити в сні пристрасні поцілунки і ніжні обійми.

Для багатьох досить важливі поцілунки саме в губи. Це прояв ніжності, любові та турботи. Саме такі поцілунки уві сні і хочеться бачити – поцілунки в губи. Але варто бути обережними зі своїми бажаннями. У багатьох сонники вказується, що подібні сновидіння не несуть в собі позитивних перспектив, навпаки – вони вказують на те, що людину можуть чекати випробування і проблеми. Якого роду проблеми – варто розібратися.

Поцілунки у сні варто трактувати, виходячи з того, з ким ви цілувалися:

• Цілуватися з співробітником, начальником – до конфліктів і непорозумінь на робочому місці, можлива втрата роботи;

• Цілуватися з коханою людиною – до зміцнення відносин;

• Цілуватися з родичем – вас чекає грандіозний скандал, сварка, варто бути напоготові;

• Якщо уві сні вам вдалося цілувати кількох людей – ви будете мати успіх у всіх починаннях, варто тільки захотіти.

Варто уважно поставитися до загального тлумачення сновидіння, не упустити дрібні нюанси, які можуть здатися незначними, але в подальшому вони відіграють величезну роль у вашому житті.

До чого сниться цілуватися в губи по соннику Міллера

Міллер схильний вважати що поцілунки, які є людині уві сні – вказують більше на аморальність його поведінки. І справа тут не в тому, що людина з самого початку знає, що зробить жахливий вчинок. Справа в тому, що його вже спочатку дошкуляють докори сумління. Дивлячись на них – він може і зрадити рідної, близької людини, і зрадити секрети колег.

Також цікаве:  До чого сняться дрова: тлумачення сну

Варто бути уважними до подібних сновидінь, вони кажуть, що не варто розраховувати на прощення негативних вчинків. З’явився у сні поцілунок з ворогом – до можливого перемир’я. Воно може наступити як з рідним, близьким людиною, так і з малознайомою людиною, з яким ви були у сварці.

Якщо людині, яка полягає в парі, сниться сон, як хтось цілує його дружину, дружина – такий сон говорить про те, що варто дорожити стосунками. З вашої сторони було допущено величезна кількість проступків, які варто компенсувати за рахунок ніжності і ласки. Якщо ви вирішите відстоювати свою позицію у відносинах – ви можете їх втратити.

Цілувати дитину в губи – жадати поповнення. Варто задовольнити потребу у дітонародженні, інакше можливі великі проблеми з репродуктивною функцією, тому варто задуматися над тим, що пора зробити рішучий крок у майбутньому. Бачити, як хтось інший цілує вашої дитини в губи – він знаходиться під чужим поганим впливом, яке ви не хочете бачити, що ви занадто зайняті собою, вам не вистачає витримки, кмітливості.

До чого сниться цілуватися в губи по соннику Фройда

За сонником Фрейда поцілунок – це завжди нереалізована сексуальна тяга до партнера. Для тих, у кого немає сформованих відносин – такий сон може говорити про те, що варто уважно ставитися до всіх оточуючих знаків. Варто надавати їм особливого значення.

Якщо уві сні вам присняться виключно поцілунки – вам не вистачає вербального контакту зі своєю другою половинкою. Якщо вам сниться, що поцілунки – це тільки прелюдія до подальшої любові – значить у вашому житті все гармонійно і поетапно – варто звернути особливу увагу на те, чи цінуєте ви свого партнера – зараз це дійсно важливо робити, бо, як відносини на межі розриву можуть виявитися зовсім раптово. Причиною тому стане відсутність уваги з вашого боку.

Якщо дорослій людині присниться, як його маленького цілує в губи мати – значить, у нього залишилися комплекси і страхи з минулого, що заважають його подальшому просуванню по життю. Варто задуматися над тим, що ви самі можете заважати свого особистого життя розвиватися, ви заважаєте подіям розвиватися плавно і виважено.

Також цікаве:  До чого сняться танці: тлумачення сну про повільні і швидкі танці

До чого сниться цілуватися в губи за різними сонникам

Сонник мандрівника вказує, що цілуватися в губи уві сні можна трактувати по виду поцілунку. Якщо поцілунок «французький» – такий сон обіцяє раптове тяжке захворювання, яке так само раптово закінчиться.

Якщо пристрасний поцілунок і тривалий – не варто сподіватися на допомогу з поза – варто сподіватися тільки на себе. Також такий поцілунок може обіцяти розставання і порушення планів. Ситуацію можна буде відновити, але втрати неминучі. Іноді візуальні картини сновидінь супроводжуються відчуттями на фізичному рівні.

Так, може після сновидіння відчуватися неприємний присмак у роті – вас будуть багато і старанно обговорювати, але плітки не зашкодять вам. Якщо у вас захворіла щелепу після поцілунку – не варто кидатися у вир з головою – досить просто прорахувати наперед всі кроки.

У психоаналітичному соннику такий сон обіцяє невдоволення і криза у відносинах. Значить, дівчина незадоволена своєю другою половинкою. Вона хоче мати набагато більше, ніж вона має. Можливо, чоловік просто допускає собі надмірну грубість і не приділяє належної уваги своїй другій половині. Дівчина у сні компенсує брак ласки з боку коханої людини ілюзорними поцілунками.

До чого сниться цілуватися в губи чоловікові – наяву його чекає низка любовних невдач і любовних перипетій. Якщо чоловік полягає в парі – його чекає охолодження відносин, які незабаром вдасться оживити, вдихнути в них нове життя.

В сонник Медеи зазначено, що якщо уві сні ви цілуєте мерця в губи – в майбутньому на вас чекає його доля – смерть може бути скоропостижна, негативні події захлиснуть вас.

Якщо уві сні ви цілуєте знаменитість – такий сон варто трактувати, як неусвідомлене рішення підвищити свій статус у суспільстві. Таке рішення буде прийнято абсолютно обгрунтовано. Незабаром дійсно положення людини в суспільстві різко покращиться.

Якщо уві сні присниться пристрасний поцілунок з чоловіком вашої мрії – варто спробувати налагодити стосунки – все можливо, можливо потрібно просто почекати. Чекати доведеться не довго, але варто бути готовим до різких змін в особистому житті.

Також цікаве:  До чого сниться розлучення: тлумачення сну про розлучення

Цілувати в сні чужу дружину в губи – приймати в житті негативні рішення, здійснювати підлі поступу. Вчинки ці будуть надиктовані вашим підсвідомістю, таємними страхами й бажаннями. Цілувати в сні колишню кохану – до раптових зустрічей і розмов. Якщо дівчині сниться, що вона цілує свого колишнього коханого – вона свідомо буде брехати близькій людині. Їй буде здаватися, що це єдине правильне рішення.

За сонником Феломена – поцілунки з вигаданим партнером – зміна умов життя, побуту. До цих змін буде складно звикнути не тільки тому, що вони необдуманими, не тільки тому, що вони несуть деструктивний характер – вони є результатом негативних вчинків у минулому, і людина це знає.

Небіжчик у сні, який вас цілує – до успіху і просування по кар’єрних сходах. Ви зможете укласти нові контракти, налагодити ділові контакти. Всі події будуть вельми несподіваними, але приємними. Цілувати в сні родичів в губи – до швидкої зустрічі з добре знайомою людиною, який буде вигідний у фінансових питаннях.

Якщо вам приснилося, як ви цілуєтеся в губи в людному місці – можливо, ви надмірно балакучі з оточуючими щодо ваших постійних відносин. Це досить необдумано. Варто зберігати їх у таємниці, берегти їх від сторонніх очей.

Психологи кажуть, що варто довіряти сновидінь, які несуть яскраве емоційне забарвлення. Так, якщо сон наповнений палкими почуттями – виходить, наяву вам також хочеться пристрасті і уваги з боку близьких людей.

Якщо під час поцілунку у вас виникли неприємні, відразливі відчуття – ви самі закриваєте своє щастя в особистому житті. Варто подумати кілька разів, перед тим як щось кардинально в особистому плані вирішувати. Не варто засуджувати людей, які приходять до вас в життя -вони всього лише відбиття вас самих. Придивіться до них уважно, прийшов час і вам змінитися. Приймайте всі підказки снів спокійно і обдумано. Тоді сновидіння будуть приносити лише задоволення.