До чого сниться аборт: тлумачення сну про аборт

До чого сниться аборт – до зачаття і пологів ? Основні тлумачення до чого сниться аборт: молодій дівчині, жінці, чоловікові

Занурюючись в сон – кожен бажає побачити безліч приємних подій, радісних подій. Але не завжди сновидіння несуть позитивний сенс, іноді вони оповідають про сумних, навіть трагічних подіях. До чого сниться аборт? Варто розібратися.

До чого сниться аборт – основне тлумачення

Якщо молодої незаміжньої дівчини приснився аборт – це символ того, що вона досить імпульсивно у прийнятті рішень, їй варто більш зважено ставиться до всіх своїх слів та вчинків. Не можна приймати необдуманих рішень, тому як їх наслідки досить складно передбачити.

Також аборт, побачений у сні – наяву може означати зовсім протилежне подія – зачаття і пологи. Не завжди сновидіння варто трактувати буквально. Безумовно, дівчина, яка побачила такий сон – буде стурбована і навіть налякана, але не варто панікувати.

Якщо подібний сон приснився чоловікові, хоча це і велика рідкість – він повинен підштовхнути його більше уваги приділяти своїй коханій жінці. Якщо такої немає – потрібно активно зайнятися пошуком. Якщо ж такий сон приснився одруженому чоловікові– йому варто бути уважним до своєї коханої, тому що їй загрожує небезпека. Яка небезпека підстерігає його другу половинку – розкажуть інші деталі сновидіння.

Також дівчина, якій наснився такий сон, може бути схильна до перебільшень катастроф, створення уявних негативних образів і проекцій. Як стверджують психологи – подібні проекції працюють як спусковий механізм для негативних програм.

Якщо ж подібне сновидіння присниться незайманій – це означає, що вона давно має ніжні почуття до молодого чоловіка, але їй поки не варто зізнаватися у своїх емоціях, тому що це може викликати скандал і відмова в подальшому спілкуванні з боку чоловіка.

Також, якщо сон супроводжувався надмірною тривожністю і занепокоєнням – людині варто обов’язково звернути увагу на своє здоров’я. Навіть варто пройти профілактичне обстеження всього організму. Якщо дівчина в сні побачить ускладнення після аборту – їй варто особливу увагу приділити своїм дітородним органам. Можливо, там зачаїлася образа, яка з’їдає дівчину зсередини.

Також цікаве:  До чого вагітній сниться хлопчик: тлумачення снів про немовля

Якщо після сну у жінки перепади настрою, напади паніки – не варто бити тривогу – просто вона зазнала у сні стрес, значить наяву вона дійсно боїться такої перспективи – перспективи зробити аборт.

Якщо ж аборт присниться медичному працівнику – йому варто уважно ставитися до своєї професійної діяльності. Також варто особливу увагу приділити такому сну тим жінкам, які наяву стоять перед важким вибором. Такий сон може їм радити робити по совісті, вибрати світлу сторону, обрати добро.

Також аборт може приснитися тим людям, які постійно перебувають у стресовому стані, у кого постійно негатив у житті і чорна смуга не закінчується. У деяких сонники можна зустріти наступні тлумачення до чого сниться аборт:

• До краху надій;

• Депресії та інших психічних відхилень;

• До безвиході справи.

Що ж сонники радять робити в таких випадках? Не варто опускати руки і ще більше йти в депресію. Варто переглянути своє ставлення до життя і не бути до себе настільки критичними. Можливо, людина не дає собі відпочинку і спокою і постійно сумнівається у своєму виборі. Варто переключитися з обмірковування своїх втрат на осмислення можливих варіантів позитивного розвитку подій.

Якщо ж вагітній жінці присниться аборт – їй варто уважно придивитися до сюжету сну. Бути може хтось з близьких чи рідних людей на ньому наполягає – цій людині не можна довіряти наяву, значить, він виношує образу і зло у відношенні до вагітної. Якщо ж вагітна відчуває після сну полегшення – значить, вона знайде в собі сили розв’язати всі свої проблеми наяву.

До чого сниться аборт по соннику Міллера

До чого сниться аборт? У соннику Міллера сказано, що подібне сновидіння обіцяє жінці ризиковану операцію, несподіване і неприємне подія. Тим, хто займає високу посаду або безпосередньо пов’язаний свій професійною діяльністю з медициною – такий сон обіцяє непорозуміння на роботі і можливо втрату посади.

Варто уважно придивитися до того, хто ж підштовхує уві сні до аборту – це людина наяву буде будувати підступи і всіляко заважати одержанню прибутку.

Також цікаве:  До чого сниться голий чоловік: тлумачення снів про голих чоловіків

Якщо молодій дівчині, яка збирається вийти заміж присниться, як вона пережила аборт – вона сумнівається в своєму обранцеві і ці сумніви не марні, їй варто кілька разів подумати, перш ніж зважитися на такий важливий крок. Вона не готова звалити на свої тендітні плечі тягар сімейних обов’язків, тому і боїться. Варто відкинути страхи і активно без паніки рухатися вперед до сімейного життя, або відмовитися від цієї затії.

Якщо дівчина в сні від усієї душі шкодує про те, що зробила аборт – їй наяву варто докласти максимальних зусиль для якнайшвидшого завершення справи. Також такий сон може вказувати на те, що у дівчини не все в порядку зі здоров’ям, вона неабияк втомилася і в неї психічне виснаження. Їй варто бути більш уважною до свого організму і переглянути свій ритм життя.

До чого сниться аборт по соннику Данилової

У соннику Данилової вельми негативні тлумачення снів, в яких є аборт. Так, якщо молоденька дівчина побачить у сні, як вона стікає кров’ю – наяву вона втратить взаєморозуміння з коханою людиною. Причиною тому стане зрада і надмірна ревність. Як можна уникнути таких негативних явищ у житті? Варто поговорити, обдумати всі варіанти розвитку подій. Якщо у відносинах зради не рідкість – варто задуматися над тим, що давно пора їх припинити. Пора припинити знущатися над собою і партнером.

Якщо уві сні дівчині присниться, як вона зробила аборт, але вагітність вдалося зберегти – значить, хтось дуже сильно, люто бажає їй зла, але підступи ворогів не увінчаються успіхом. Дівчині варто бути уважніше до свого оточення, бо в ньому давно завівся ворог. Це може бути навіть найкраща подруга – уточнити всі деталі сновидіння просто необхідно. В них прихована розгадка того, хто ж цей недоброзичливець і як далі поводитися з ним.

Якщо чоловікові, який незабаром стане батьком – насниться, що його дівчина зробила аборт – йому варто задати собі питання, а чи готовий він до такої важливої місії? Можливо, краще більш ретельно морально і матеріально підготуватися до появи первістка? Щоб потім не потопати в тоннах закидів і невдоволень коханої, щоб через них не втратити сім’ю.

Також цікаве:  До чого сниться новонароджений хлопчик: тлумачення сну

До чого сниться аборт з іншими сонникам

У соннику Деніз Лінн сказано що сон, в якому людина бачить аборт, може означати необмежені можливості в майбутньому і звільнення від вантажу старих образ. Людини може осінити унікальною думкою або новою ідеєю. Якщо до цього він не міг знайти рішення проблем – вони самі по собі вирішуватися, або він знайде ефективний спосіб їх вирішити самостійно.

Якщо аборт у сні мимовільний – чоловік повинен бути готовий до необґрунтованим і раптових змін в житті, вони давно назрівали, і прийшов час їм здійснитися. Для тих, хто має справу з судом – аборт може означати неспроможність судової системи, її недосконалість і підтверджувати припущення людини, що зловмисник залишиться безкарним. Варто уважно розтлумачувати всі символи і знаки сновидіння, так як вони можуть вказувати на приховані проблеми і приховані комплекси людини.

У новому сімейному соннику сказано що жінка, яка уві сні готується до аборту – повинна наяву ретельно стежити за всіма своїми вчинками. Кожне її необдумане слово потягне за собою низку неприємних подій. У циганському соннику сказано, що подібне сновидіння вказує на крах проектів і надій, не варто будувати плани на перспективу.

У старовинному англійському соннику сказано що аборт, з’явився у сні чоловікові – вказує на те, що його кохана захворіє або навіть помре. Але він в силах подбати про неї і запобігти біді.

Який би не був сон, але якщо в ньому фігурує така подія, як аборт – варто бути напоготові. Доля обов’язково підкине людині випробування. Безумовно, йому буде під силу подолати їх, але якою ціною? Варто заздалегідь підготуватися до настільки несподіваним і неприємним її подарункам, щоб потім не шкодувати про даремно витрачений час, упущеної любові і щастя.