До чого сниться аборт: тлумачення сну про аборт

До чого сниться аборт – до зачаття і пологів ? Основні тлумачення до чого сниться аборт: молодій дівчині, жінці, чоловікові

Занурюючись в сон – кожен бажає побачити безліч приємних подій, радісних подій. Але не завжди сновидіння несуть позитивний сенс, іноді вони оповідають про сумних, навіть трагічних подіях. До чого сниться аборт? Варто розібратися.

До чого сниться аборт – основне тлумачення

Якщо молодої незаміжньої дівчини приснився аборт – це символ того, що вона досить імпульсивно у прийнятті рішень, їй варто більш зважено ставиться до всіх своїх слів та вчинків. Не можна приймати необдуманих рішень, тому як їх наслідки досить складно передбачити.

Також аборт, побачений у сні – наяву може означати зовсім протилежне подія – зачаття і пологи. Не завжди сновидіння варто трактувати буквально. Безумовно, дівчина, яка побачила такий сон – буде стурбована і навіть налякана, але не варто панікувати.

Якщо подібний сон приснився чоловікові, хоча це і велика рідкість – він повинен підштовхнути його більше уваги приділяти своїй коханій жінці. Якщо такої немає – потрібно активно зайнятися пошуком. Якщо ж такий сон приснився одруженому чоловікові– йому варто бути уважним до своєї коханої, тому що їй загрожує небезпека. Яка небезпека підстерігає його другу половинку – розкажуть інші деталі сновидіння.

Також дівчина, якій наснився такий сон, може бути схильна до перебільшень катастроф, створення уявних негативних образів і проекцій. Як стверджують психологи – подібні проекції працюють як спусковий механізм для негативних програм.

Якщо ж подібне сновидіння присниться незайманій – це означає, що вона давно має ніжні почуття до молодого чоловіка, але їй поки не варто зізнаватися у своїх емоціях, тому що це може викликати скандал і відмова в подальшому спілкуванні з боку чоловіка.

Також, якщо сон супроводжувався надмірною тривожністю і занепокоєнням – людині варто обов’язково звернути увагу на своє здоров’я. Навіть варто пройти профілактичне обстеження всього організму. Якщо дівчина в сні побачить ускладнення після аборту – їй варто особливу увагу приділити своїм дітородним органам. Можливо, там зачаїлася образа, яка з’їдає дівчину зсередини.

Якщо після сну у жінки перепади настрою, напади паніки – не варто бити тривогу – просто вона зазнала у сні стрес, значить наяву вона дійсно боїться такої перспективи – перспективи зробити аборт.

Якщо ж аборт присниться медичному працівнику – йому варто уважно ставитися до своєї професійної діяльності. Також варто особливу увагу приділити такому сну тим жінкам, які наяву стоять перед важким вибором. Такий сон може їм радити робити по совісті, вибрати світлу сторону, обрати добро.

Також аборт може приснитися тим людям, які постійно перебувають у стресовому стані, у кого постійно негатив у житті і чорна смуга не закінчується. У деяких сонники можна зустріти наступні тлумачення до чого сниться аборт:

• До краху надій;

• Депресії та інших психічних відхилень;

• До безвиході справи.

Що ж сонники радять робити в таких випадках? Не варто опускати руки і ще більше йти в депресію. Варто переглянути своє ставлення до життя і не бути до себе настільки критичними. Можливо, людина не дає собі відпочинку і спокою і постійно сумнівається у своєму виборі. Варто переключитися з обмірковування своїх втрат на осмислення можливих варіантів позитивного розвитку подій.

Якщо ж вагітній жінці присниться аборт – їй варто уважно придивитися до сюжету сну. Бути може хтось з близьких чи рідних людей на ньому наполягає – цій людині не можна довіряти наяву, значить, він виношує образу і зло у відношенні до вагітної. Якщо ж вагітна відчуває після сну полегшення – значить, вона знайде в собі сили розв’язати всі свої проблеми наяву.