В які дні сняться віщі сни

В які дні сняться віщі сни: вірити чи в сон з четверга на п’ятницю. Як дізнатися, у які дні сняться віщі сни: думки священиків і прикмети

Багато хотіли б дізнатися свою долю, зазирнути за межу реальності та отримати підказку від всесвіту. Як це зробити? На допомогу можуть прийти віщі сни.

Що таке віщий сон. В які дні сняться віщі сни

Які сни прийнято називати віщими? Це ті сновидіння, які прогнозують низку подій, дають людині підказку, іноді навіть повністю збуваються. Повністю – це означає, що наяву повторюється вся картина, яка прийшла уві сні.

Можливо:

• Повне повторення сновидіння;

• Часткове повторення (відбуваються побачені зустрічі, але з іншими людьми);

• Реалізуються підказки, які з’явилися уві сні.

Ще в давнину людина, якому сняться віщі сни, вважався особливим. Вважалося, що він має міцний зв’язок з предками і може таким чином передбачати майбутнє всього роду, племені. До таких людей зверталися за порадами і передбаченнями.

Ті ж шамани мали можливість в медитативному сні залишати тіло і подорожувати за межі земної реальності. З одного боку це звучить містично і загадково, на наяву ці факти підтверджуються вченими вже не одне десятиліття.

Фізики і психологи сходяться на думці, що є кілька видів віщих снів:

• Ті, що проектує підсвідомість;

• Ті, які приходять з паралельних реальностей.

Підсвідомість може уві сні видавати приховані образи, які людина вже завдяки сонникам розтлумачить як повноцінне попередження. Також воно може занурюватися у паралельні тимчасові ділянки і зчитувати вже з них інформацію.

Не завжди уві сні приходять події, пов’язані зі сплячою людиною. Так цілком можна передбачити чужу долю, побачивши сновидіння. Вчені стверджують, що в цьому немає нічого феноменального. Лише у людини відкриваються додаткові можливості бачити і чужі лінії доль.

Також вчені встановили, що існує тісний взаємозв’язок між певними днями і можливістю побачити віщий сон. Так в які дні сняться віщі сни?