В які дні сняться віщі сни

В які дні сняться віщі сни: вірити чи в сон з четверга на п’ятницю. Як дізнатися, у які дні сняться віщі сни: думки священиків і прикмети

Багато хотіли б дізнатися свою долю, зазирнути за межу реальності та отримати підказку від всесвіту. Як це зробити? На допомогу можуть прийти віщі сни.

Що таке віщий сон. В які дні сняться віщі сни

Які сни прийнято називати віщими? Це ті сновидіння, які прогнозують низку подій, дають людині підказку, іноді навіть повністю збуваються. Повністю – це означає, що наяву повторюється вся картина, яка прийшла уві сні.

Можливо:

• Повне повторення сновидіння;

• Часткове повторення (відбуваються побачені зустрічі, але з іншими людьми);

• Реалізуються підказки, які з’явилися уві сні.

Ще в давнину людина, якому сняться віщі сни, вважався особливим. Вважалося, що він має міцний зв’язок з предками і може таким чином передбачати майбутнє всього роду, племені. До таких людей зверталися за порадами і передбаченнями.

Ті ж шамани мали можливість в медитативному сні залишати тіло і подорожувати за межі земної реальності. З одного боку це звучить містично і загадково, на наяву ці факти підтверджуються вченими вже не одне десятиліття.

Фізики і психологи сходяться на думці, що є кілька видів віщих снів:

• Ті, що проектує підсвідомість;

• Ті, які приходять з паралельних реальностей.

Підсвідомість може уві сні видавати приховані образи, які людина вже завдяки сонникам розтлумачить як повноцінне попередження. Також воно може занурюватися у паралельні тимчасові ділянки і зчитувати вже з них інформацію.

Не завжди уві сні приходять події, пов’язані зі сплячою людиною. Так цілком можна передбачити чужу долю, побачивши сновидіння. Вчені стверджують, що в цьому немає нічого феноменального. Лише у людини відкриваються додаткові можливості бачити і чужі лінії доль.

Також вчені встановили, що існує тісний взаємозв’язок між певними днями і можливістю побачити віщий сон. Так в які дні сняться віщі сни?

Сни і містика. В які дні сняться віщі сни

Вважається, що якщо дівчина погадает на святки – їй обов’язково присниться віщий сон. Така язичницька і християнська традиції. У ці дні вищі сили сприяють закоханим і завдяки проведенню спеціальних ритуалів з допомогою віщих снів дають відповіді на наболілі питання.

Також цікаве:  До чого сниться суниця: тлумачення сну за різними сонникам,

Так, багатьом відомо ворожіння на судженого, яке досить просто виконати. У ніч на святки, на старий новий рік, в ніч на Івана Купала необхідно запалити воскову свічку, написати на шматочках білого паперу імена суджених і після цього папір з іменами покласти собі під подушку.

Свічку не гасити, а попросити, щоб з’явився уві сні той, хто заміж забере. І обов’язково вранці витягнути одне ім’я. Таким ім’ям і буде наречений дівчини суджений. В основному такі прогнози збуваються. Але чому? Все досить просто. Проводячи такий нехитрий ритуал, дівчина звертається до своєї підсвідомості і видає їй потрібну інформацію.

Фізики вже давно довели існування паралельних реальностей і завдяки цьому доказу стверджують, що людина може уві сні подорожувати з реальності в реальність. Таким чином, він може заглядати в майбутнє, може отримувати відповіді з минулого.

Також віщі сни можуть з’явитися після проведення спеціальних обрядів. Вони зазвичай проводяться в ніч з четверга на п’ятницю і з суботи на неділю. Як викликати такі сни? Зазвичай потрібно прочитати спеціальний змова перед сном і попросити у сні з’явитися людини або відповідь на наболіле питання.

Людина, що з’явився у такому сні, може з’явитися і завдяки прочитанню спеціального змови-виклику. Читаються вони по вівторках і середах. І тоді протягом трьох ночей від прочитання потрібний людина обов’язково присниться.

Небезпечно бачити віщі сни? Немає. Ніякої небезпеки самі по собі сновидіння не несуть. Головне – правильно їх розтлумачити, інакше небезпеку можуть представляти дії, що викликає сон. Приміром, якщо вам приснилося, що улюблений вам зраджує – не поспішайте влаштовувати скандал і бити посуд. Швидше за все, це просто сон і вам не варто стільки уваги приділяти йому. Він може означати і грандіозне придбання і те, що ви насправді не довіряєте своїй другій половинці.

Також цікаве:  До чого сниться визнання в любові: тлумачення сну

В які дні сняться віщі сни – церковні та інші традиції

Вважається, що віщі сни не можуть снитися постійно. І це вірно. Є люди, яким віщі сни зовсім не сняться, або вони просто не запам’ятовують їх сюжету. Вважається, що найбільша ймовірність того, що сон здійсниться – це якщо він приснився з четверга на п’ятницю. Але що робити, якщо сон приснився з четверга на п’ятницю і у нього досить негативний прогноз на майбутнє? Варто встаючи з ліжка вимовити: «Куди ніч, туди і сон, ніч за двері і горе – геть».

Грунтуючись на багаторічних спостереженнях, варто стверджувати, що сни, зі сну в ніч під Новий Рік і під Різдво – також віщі. Вважається, що самі вищі сили благословляють людини на те, щоб йому з’явилися ці сни. Що в них він отримує відповіді на всі свої питання. Варто й гадати і просити допомоги у вищих сил на передодні цих свят.

Також вважається, що третє число кожного місяця також є тією датою, коли практично стовідсотково будуть віщі сни. Цифра три в багатьох релігійних традиціях є числом особливим. Вона дозволяє відкрити шляхи в різних напрямках для посилення руху енергії.

Тобто третє число місяця є потужним днем, в який можуть статися різні події як позитивного, так і негативного характеру. Також і сни можуть з’явитися як передвіщають позитивні події, так і негативні.

Варто добре придивитися до снів, які є до людини у великі церковні свята. Це саме ті сновидіння, які можуть провіщати:

• Подальші знакові події в житті людини;

• Дітонародження і раптову смерть;

• Можливість зміни місця проживання;

• Можливість просування в любовній сфері.

Все сновидіння рідко коли запам’ятовується людині. В основному запам’ятовуються найяскравіші символи. Можуть уві сні з’явитися цифри або навіть написи. Запам’ятовуються людині ставлення до нього людей, які беруть участь у подіях з сновидіння. Варто також пам’ятати, що віщий сон може приснитися в будь-яку ніч, але найчастіше поява таких сновидінь пов’язано з певними датами.

Також цікаве:  До чого сниться скорпіон: тлумачення сну

Ще в які дні сняться віщі сни

Вважається, що саме з неділі на понеділок в ніч можна загадати сон. Що це означає? У цю ніч можна попросити, щоб стало подія, яка має ось – ось статися. Яким воно з’явиться у сні, таким буде і наяву. Часто про таке просять перед важливою операцією, перед поїздкою, коли не знають, як діяти в любовних відносинах.

Варто звернути особливу увагу на сни, які сняться з четверга на п’ятницю. Багато містики вважають, що такі сни прогнозують довгострокові події. Тобто, якщо приснилося одруження не варто його сприймати буквально і чекати, що воно здійсниться через пару місяців. Реалізація побачених подій може затягнутися на кілька років.

Якщо сон приснився з суботи на неділю, то він може збутися до обіду. Це означає, що в ньому можуть прогнозуватися зустрічі, інші дрібні радості, які життя доставить спящему в цей же день. Сон може бути досить тривожним і провіщати якісь сварки і конфлікти – тоді варто бути особливо уважним до таких підказок і в деяких моментах промовчати, грунтуючись на події сновидінь.

Варто також відзначити, що трапляються сни-видіння. Які повторюються періодично. У цих снах людина може бачити як найближчим часом, так і далеке майбутнє, майбутнє, яке йому незмінно і часто є уві сні. Чому так відбувається? Так відбувається тоді, коли людина не хоче бачити очевидних речей, або міняти своє ставлення до життя. Йому починають снитися віщі сни, які попереджають його про небезпеку, але він не хоче прислухатися до їх напутствиям.

Так, ми розібралися, в які дні можуть снитися віщі сни. Не варто бути категоричними і відмовлятися вірити сновидінь, які з’явилися в інші дні. Вони також можуть збутися. Головне – не шукати у снах негативу. Варто пам’ятати, що будь-яку реальність можна змінити. Якщо сон віщує щось погане – варто подякувати свою підсвідомість, що воно заздалегідь попередило про настання такої події. Тоді з’явиться можливість щось змінити на краще або зовсім запобігти біді.