До чого сниться погоня: тлумачення сну

До чого сниться погоня: що кажуть сонники Міллера, Нострадамуса, Фрейда та інших. Тлумачення снів про погоню в різних її варіантах

Сон, у якому сниться погоня, є досить поширеним, і людям, побачив таке сновидіння, часто хочеться з’ясувати, що він може означати.

Сьогодні ми спробуємо визначити, до чого сниться гонитва і що може обіцяти людині подібне сновидіння.

Що, якщо сниться погоня?

Такий сон є людям досить часто, і його умовно можна поділити на два типи: женуться за вами, або ви когось намагаєтеся наздогнати. Перший варіант означає, що в реальному житті ви будете змушені робити більшість справ «на ходу», що, природно, ні до чого доброго не призведе.

Якщо ж ви самі когось переслідуєте уві сні – це означає, що, незважаючи на свою боязкість і невпевненість вам вдасться досягти успіху в реальності. У будь-якому випадку, вам все ж не завадить зробити переоцінку своїх життєвих поглядів і можливостей, зарядитися впевненістю у власних силах.

У подібному сновидіння будь-який предмет, що зустрічається на шляху – це символ якоїсь ідеї, яка не виходить у вас з голови до реальності. В цілому, сон, у якому ви женіться за ким-небудь – це ознака складної, але успішної роботи.

Втім, трактувань такого сну може бути багато, залежно від сюжету і емоційної складової сновидіння. Розберемо найбільш часто зустрічаються сновидіння.

1. Якщо ви уві сні спостерігаєте, як одна людина женеться за іншим – це ознака того, що в реальності ви робите спроби виправити ситуацію, вплинути на події. Цілком можливо, обраний вами метод є не зовсім ефективним, і варто було б обрати інший спосіб рішення утворилася проблеми.

2. Якщо ви намагаєтеся сховатися від великої кількості незнайомих вам людей – це означає, що всередині вас присутній страх відповідальності, який пов’язаний, швидше за все, з вашою роботою. Вам варто гарненько попрацювати над собою, в іншому випадку вам ніколи не вдасться досягти успіху і визнання в суспільстві.

3. Якщо жінка чи дівчина побачила уві сні, що її переслідує її власний чоловік або хлопець – це сон-попередження, що свідчить про те, що між вами існують якась недомовленість. Дана ситуація дуже небезпечна, адже якщо її не присікти на корені, наслідки можуть бути жахливими для шлюбу. Вам варто сісти і поговорити зі своєю другою половинкою на чистоту і з’ясувати все накопичилися претензії один до одного.

Також цікаве:  До чого сниться цунамі: тлумачення сну про раптові цунамі

4. Якщо ви намагаєтеся втекти від погоні невідомої вам людини – це ознака внутрішнього конфлікту у вас, ви не можете визначитися зі своїми бажаннями, почуттями і совістю. Мабуть, настав час остаточно розібратися в собі і з’ясувати, чого ж ви насправді хочете, а не мучити себе в сумнівах.

5. Якщо ж ви бачите погоню за твариною уві сні – це означає, що в реальному житті ви намагаєтеся піти від життєвих проблем, і вперто не бажаєте помічати їх. Це дуже неправильна позиція, оскільки вже дуже скоро ви опинитеся по пояс у купі невирішених проблем, які будуть морально тиснути на вас з усіх боків. Постарайтеся перебороти себе і не боятися труднощів, як би вам цього не хотілося.

6. Намагатися приховати від переслідуючого вас автомобіля або іншого транспортного засобу – це ознака вашої скритності і замкненості у собі, спроби піти від контакту з суспільством. Спробуйте не закриватися всередині себе, піти назустріч людям, і дуже скоро ви зрозумієте, що спілкування – це чудово!

7. Якщо ви в сновидінні намагаєтеся сховатися від переслідування представників влади (поліції) – це означає, що в реальному житті ви маєте якісь секрети, які нікому не можете розповісти, від чого і мучитеся.

8. Якщо ж бачите себе уві сні, наздоганяючим іншої людини – це ознака того, що в реальності ви ставите перед собою недосяжні цілі, які навряд чи вам вдасться коли-небудь здійснити.

9. Якщо ви в сновидінні тікаєте, однак переслідування не видать – чекайте ситуації наяву, коли вам доведеться виконувати якусь роботу буквально на бігу.

До чого сниться погоня по соннику Міллера

Американський психолог Густав Міллер трактує сон з погонею по-своєму:

• Якщо ви намагаєтеся сховатися від переслідування – це означає, що дуже скоро у когось із близьких вам людей почнуться серйозні проблеми зі здоров’ям, так що будьте напоготові вже зараз;

Також цікаве:  До чого сниться їхати в автобусі: тлумачення снів про автобус

• Якщо вам вдається сховатися від гналися за вами людей – це ознака того, що в реальному житті вас незабаром наздоженуть проблеми, які вам з легкістю вдасться подолати;

• Якщо ви щосили намагаєтеся наздогнати людини уві сні – це означає, що заради поліпшення свого добробуту ви будете готові на будь-які кроки, що в результаті радості і задоволення від досягнутої мети вам не принесе;

• Якщо ж нагнати людини вам не вдалося – це обіцяє вам печаль і дратівливість.

До чого сниться погоня за сонником Нострадамуса

• Якщо ви в сні берете участь в гонитві – це значить, що в реальному житті ви відомі якоюсь нав’язливою ідеєю, яку, втім, здійснити вам не вийде;

• Якщо ви намагаєтеся наздогнати у сні близької вам людини – це означає, що ви намагаєтеся завершити якусь справу, що не дає вам спокою. Втім, здійснити це швидко у вас не вийде, з-за чого ви будете сильно переживати;

• Якщо ви спостерігаєте, як хтось з ваших недоброзичливців намагається наздогнати незнайомого вам людини – це ознака вашого внутрішнього страху. Варто розібратися в своїх фобіях і спробувати позбутися від них, якщо це можливо.

До чого сниться погоня за сонником Фройда

Відомий психолог Зігмунд Фрейд має свою думку щодо такого сновидіння. Він вважає, що сон з гонитвою може означати, що сновидіння є певна мета, якої він усіма силами намагається досягти. Але проблема полягає в тому, що дана мета є недосяжною, і людина мучить себе марними надіями. Подібне сновидіння зазвичай приходить людям, які протягом довгого часу не можуть досягти своєї мети і дуже переживають з цього приводу. Такий сон приходить людині в момент, коли він відчуває себе зневіреним і абсолютно спустошеним.

Також подібне сновидіння, на думку Фрейда, може означати загрозу, навислу над людиною. Причому вона може бути як спонтанної, так і умисним. Сонник Фрейда намагається застерегти сновидця, що він у цей період був максимально обережним і не втрачав пильності.

Тлумачення по соннику Таро

• Спостерігати в сні, як дорослі женуться за малюком – ознака можливостей, які ви пропустили. Якщо ж дорослі намагаються наздогнати підлітка – це означає, що наяву вас чекає просування по службі. Нова посада принесе вам морального задоволення, проте прибуток від неї обіцяє бути гарною;

Також цікаве:  До чого сняться великі хвилі: тлумачення сну

• Споглядати, як поліція намагається погнатися за вбивцею, тримає в руках холодну зброю – ознака вашої агресії до іншого людині. Сонник рекомендує не рубати з плеча, а спробувати з’ясувати її причину і навчитися контролювати свої емоції;

• Бачити дивний сон, в якому домогосподарки женуться за бездомними – ознака того, що в реальному житті ви докладаєте максимум зусиль для зміни ситуації. Втім, вам це навряд чи вдасться, і обставини виявляться набагато сильніше вас;

• Якщо ви в сні бачите, як біля вашого будинку поліція женеться за групою злочинців – це означає, що наяву вам доведеться робити якусь роботу у великому поспіху. Дана ситуація виникне через якийсь ситуації, пов’язаної з одним із близьких вам людей;

• Якщо ви намагаєтеся наздогнати свого знайомого уві сні – це означає, що в реальності йому загрожує небезпека;

• Якщо ви бачите, як за вашими батьками женеться поліція – це ознака погіршення ваших відносин з іншими людьми через зарозумілості. Постарайтеся ставитися до інших більш лояльно і не превозносите себе вище за інших людей.

До чого сниться погоня за сонником чаклунки Медеї

• Якщо на вас у сні переслідують інші люди або тварини – це ознака того, що всередині вас є внутрішній конфлікт. Ви ніяк не можете приборкати власні емоції, агресію або гнів до іншого людині. Постарайтеся тримати себе в руках і більше працюйте над собою;

• Якщо ж ви самі когось критикувати – це сприятливий знак, що обіцяє вас складну роботу, яка в підсумку завершиться для вас успішно;

• Якщо ж ви намагаєтеся сховатися від якоїсь людини – це ознака того, що ви уникаєте проблем і намагаєтеся не помічати їх. Така позиція неприйнятна, адже ніхто ваші проблеми вирішувати не буде, постарайтеся подолати в собі цей недолік.