До чого сниться погоня: тлумачення сну

До чого сниться погоня: що кажуть сонники Міллера, Нострадамуса, Фрейда та інших. Тлумачення снів про погоню в різних її варіантах

Сон, у якому сниться погоня, є досить поширеним, і людям, побачив таке сновидіння, часто хочеться з’ясувати, що він може означати.

Сьогодні ми спробуємо визначити, до чого сниться гонитва і що може обіцяти людині подібне сновидіння.

Що, якщо сниться погоня?

Такий сон є людям досить часто, і його умовно можна поділити на два типи: женуться за вами, або ви когось намагаєтеся наздогнати. Перший варіант означає, що в реальному житті ви будете змушені робити більшість справ «на ходу», що, природно, ні до чого доброго не призведе.

Якщо ж ви самі когось переслідуєте уві сні – це означає, що, незважаючи на свою боязкість і невпевненість вам вдасться досягти успіху в реальності. У будь-якому випадку, вам все ж не завадить зробити переоцінку своїх життєвих поглядів і можливостей, зарядитися впевненістю у власних силах.

У подібному сновидіння будь-який предмет, що зустрічається на шляху – це символ якоїсь ідеї, яка не виходить у вас з голови до реальності. В цілому, сон, у якому ви женіться за ким-небудь – це ознака складної, але успішної роботи.

Втім, трактувань такого сну може бути багато, залежно від сюжету і емоційної складової сновидіння. Розберемо найбільш часто зустрічаються сновидіння.

1. Якщо ви уві сні спостерігаєте, як одна людина женеться за іншим – це ознака того, що в реальності ви робите спроби виправити ситуацію, вплинути на події. Цілком можливо, обраний вами метод є не зовсім ефективним, і варто було б обрати інший спосіб рішення утворилася проблеми.

2. Якщо ви намагаєтеся сховатися від великої кількості незнайомих вам людей – це означає, що всередині вас присутній страх відповідальності, який пов’язаний, швидше за все, з вашою роботою. Вам варто гарненько попрацювати над собою, в іншому випадку вам ніколи не вдасться досягти успіху і визнання в суспільстві.

3. Якщо жінка чи дівчина побачила уві сні, що її переслідує її власний чоловік або хлопець – це сон-попередження, що свідчить про те, що між вами існують якась недомовленість. Дана ситуація дуже небезпечна, адже якщо її не присікти на корені, наслідки можуть бути жахливими для шлюбу. Вам варто сісти і поговорити зі своєю другою половинкою на чистоту і з’ясувати все накопичилися претензії один до одного.

4. Якщо ви намагаєтеся втекти від погоні невідомої вам людини – це ознака внутрішнього конфлікту у вас, ви не можете визначитися зі своїми бажаннями, почуттями і совістю. Мабуть, настав час остаточно розібратися в собі і з’ясувати, чого ж ви насправді хочете, а не мучити себе в сумнівах.

5. Якщо ж ви бачите погоню за твариною уві сні – це означає, що в реальному житті ви намагаєтеся піти від життєвих проблем, і вперто не бажаєте помічати їх. Це дуже неправильна позиція, оскільки вже дуже скоро ви опинитеся по пояс у купі невирішених проблем, які будуть морально тиснути на вас з усіх боків. Постарайтеся перебороти себе і не боятися труднощів, як би вам цього не хотілося.

6. Намагатися приховати від переслідуючого вас автомобіля або іншого транспортного засобу – це ознака вашої скритності і замкненості у собі, спроби піти від контакту з суспільством. Спробуйте не закриватися всередині себе, піти назустріч людям, і дуже скоро ви зрозумієте, що спілкування – це чудово!

7. Якщо ви в сновидінні намагаєтеся сховатися від переслідування представників влади (поліції) – це означає, що в реальному житті ви маєте якісь секрети, які нікому не можете розповісти, від чого і мучитеся.

8. Якщо ж бачите себе уві сні, наздоганяючим іншої людини – це ознака того, що в реальності ви ставите перед собою недосяжні цілі, які навряд чи вам вдасться коли-небудь здійснити.

9. Якщо ви в сновидінні тікаєте, однак переслідування не видать – чекайте ситуації наяву, коли вам доведеться виконувати якусь роботу буквально на бігу.