До чого сняться лебеді: чорні або білі, тлумачення сну

До чого сняться лебеді: що летять, плаваючі, ручні і дикі. Основні тлумачення – до чого сняться лебеді

Подорож уві сні може бути радісним і захоплюючим, а може бути сумним і трагічним. Але сприймати сни не завжди потрібно буквально.

Варто уважно їх тлумачити. До чого сняться білі лебеді? Варто розібратися.

До чого сняться лебеді – основне тлумачення

Лебеді – прекрасні птахи, які дуже рідко зустрічаються і живуть в основному парами. У багатьох вони асоціюються з святом, весіллям, радісною подією і не даремно. Лебеді дійсно здатні дарувати прекрасні емоції наяву. А уві сні вони обіцяють міцні почуття.

Але не всі сонники тлумачать сновидіння, в яких фігурують лебеді з позитивної точки зору. Можна зустріти тлумачення, в яких сказано, що лебеді сняться як символ придушення волі. Варто розібратися, хто з вашого оточення негативно впливає на прийняття важливих рішень.

Якщо уві сні ви кидаєте крихти птахам – наяву ваша друга половинка буде вам вірна і буде пристрасно чекати зустрічі з вами. Якщо птах пливе повз вас по воді – всі негаразди і печалі вас покинуть, життя налагодиться, і стане просто незабутньою. Також такий сон може обіцяти зародження відносин, які переростуть у повноцінний шлюб.

До чого сняться білі лебеді, чорні лебеді по жіночому соннику

У жіночому соннику сказано, що білий лебідь, який мирно пливе по хвилях – уособлює перспективи в майбутньому. Це ознака правильного напрямку в житті. До чого сняться білі лебеді мертвими? До втрат і розчарувань. Те, що ще вчора здавалося вам дуже важливим, сьогодні втратило свою цінність. Такий сон може говорити про втрату відносин і втрати орієнтиру в житті.

Якщо ви уві сні годуєте білого лебедя з руки і в цей момент він змінює свій колір на чорний – такий сон говорить про те, що хтось з вашого оточення втратить вашу довіру. До чого сняться чорні лебеді, які направляються до вас – не варто вірити словам. У вашому житті з’явиться людина, яка буде здатна на величезну підлість. Він зачарує вас своєю незалежністю і красою, і ви не роздивіться за ними брехня.

До чого сняться чорні лебеді, які вмирають – ваш недруг нарешті залишить вас у спокої. Ваших проблем залишилося зовсім небагато часу до свого логічного вирішення. Але не варто спокушатися, так як ви, швидше за все наживає ворогів собі самі.

Також цікаве:  До чого сниться колодязь: тлумачення сну

До чого сняться лебеді по соннику Езопа

В сонник Езопа сказано, що лебідь в сновидінні уособлює чистоту помислів і почуттів наяву. Такий сон може передвіщати приємне знайомство з такою людиною, який залишить у вашій життя незгладимий слід. Людиною вірним і чесним, справедливим.

Якщо ж ви побачите уві сні, як лебідь відлітає в теплі краї – такий сон може говорити про охолодження почуттів, розрив відносин, далекій поїздці. Якщо ви уві сні побачите, як лебідь співає свою пісню – варто побоюватися за своє здоров’я, можливо серйозне захворювання.

Якщо чоловікові присниться лебідь з білим оперенням – такий сон говорить про зустрічі з невинної і ласкавою дівчиною, яка зробить його життя прекрасною. Якщо уві сні вам з’явиться лебідь з чорним оперенням – такий сон говорить про те, що вас чекають підступи ворогів і зрада близьких людей. Не варто сильно засмучуватися через таких подій. Кожен отримає по своїх заслугах.

Якщо лебідь хоче щось підняти з землі – вас чекає досить складна задача, яка займе багато вашого часу і не принесе ніякого задоволення. Якщо уві сні ви бачите, як лебеді чинно плавають по ставку – наяву у багатьох людей ви будете викликати повагу. Вам можуть запропонувати підвищення в роботі.

Якщо ви стежите уві сні за граціозністю птахів – ваші справи будуть іти добре, вас чекає успіх. Якщо уві сні ви птицю годують з рук – ви успішний і життєрадісна людина. Таких треба ще пошукати. Ваші друзі віддані і цінують вас, ваша друга половинка живе заради вас. Якщо уві сні ви бачите маленьких лебедів – ваші діти будуть радувати вас подіти кожним днем все більше.

Якщо ж ви бачите в сні, як в озері плаває лебідь нарівні з качками – ви недооцінюєте близької вам людини. Він ще проявить себе з кращого боку, але довіра вже не повернути. Тому краще цінувати його за кожен, навіть маленький вчинок, який незабаром може перерости у величезні радісні і добрі справи.

Також цікаве:  До чого сниться солона риба жінці: тлумачення сну про солону рибу

Якщо лебідь уві сні поранений – вас чекає несподівана неприємність, яка порушить ваші плани. Такий сон може говорити про хворобу близької вам людини, про великі втрати. Бачити, як помирає лебідь – попрощатися з ким-то наяву. Такий сон може вказувати як на фізичну, так і духовну смерть людини. Він може вказувати на те, що відносини в парі закінчилися.

До чого сняться лебеді по соннику Фройда

В сонник Фрейда сказано, що лебеді символізують гармонійну особистість, яка знаходить радість і щастя саме в любовних стосунках зі своєю другою половинкою. У сексуальному плані у такої людини немає ніяких відхилень. Він завжди готовий любити і бути коханим.

До чого сняться лебеді на воді? В сонник Фрейда сказано, що сняться вони як символ сприятливих змін в особистому житті людини. Варто тільки захотіти і щастя відновиться в тих відносинах, у яких про нього вже забули.

Якщо вам присниться, що ви стріляєте в птицю – ви відчуваєте почуття агресії до протилежної статі. Вам варто стримати запал і опрацювати свої страхи і комплекси – саме вони заважають вам побудувати довгі і щасливі відносини наяву.

Якщо приснився лебідь чорний – такий сон говорить про те, що не все так безхмарно у відносинах партнерів. Якщо такий сон приснився самотньої дівчини – їй ще довго доведеться чекати свого принца. А все тому, що вона не вміла цінувати турботу про себе і любов, яку дарував їй минулий партнер.

Бачити лебедя в клітці – ваші відносини обтяжують вас. Пора вирватися на волю і не жити в золотій клітці. Вам варто поговорити з партнером про свободу в сексі, настав час розставити всі крапки в спірних питаннях. Якщо ваш партнер не готовий дати вам свободу, можливо, він вас не любить, просто бажає володіти вами і підпорядкувати вас своєю волею.

До чого сняться лебеді по іншим сонникам

В сонник Медеи сказано що лебеді – символізують білу магію, добрі справи. Якщо ви побачите пару лебедів – у вашому будинку буде місце тільки для любові і щастя. До чого сняться лебеді на воді? Якщо птах пливе в самоті, і вас воно очікує наяву. Ви самі втомитеся від мирських турбот і проблем і зважитеся на те, щоб відпочити від всього, що відбувається. Але не варто з головою занурюватися у самотність, це небезпечно. Якщо ви побачили уві сні чорного лебедя – вам доведеться зіткнутися з таємницею, вона буде вельми неприємна для вас.

Також цікаве:  До чого сниться місяць: тлумачення сну

До чого сняться лебеді на воді по сімейному соннику? Вони сняться до гарного не тільки зовні, але і духовно коханому. Якщо ж птах злітає – вам пора зробити перерву у стосунках для того щоб потім вони розвинулися з новою силою. Якщо хтось з ваших рідних хворіє – незабаром хвороба відступить. Вам варто приймати важливі рішення, так як вони дадуть бажаний результат.

В українському соннику сказано що лебідь – це дуже позитивний символ уві сні. Він обіцяє сприятливі події і приємний спільний відпочинок. Якщо лебідь в самоті пливе по гладі озера – вас чекає розлука з коханою людиною. Якщо ви в розлуці – зустріч ще довго не відбудеться. Якщо ви бачите безліч лебедів на озері – такий сон говорить про численні турботи, пов’язані з особистим життям.

В сонник мандрівника сказано, що лебідь сниться до смутку. Можливий тривалий період душевних страждань і переживань. Не варто звалювати на себе багато зобов’язань і намагатися здаватися оточуючим краще, ніж ви є, – це мало хто оцінить. Якщо ви побачите самотнього чорного лебедя – такий сон може означати смерть коханої людини. Якщо ж побачите пару воркующих лебедів і кілька лебедят поруч з ними – подбайте про безпеку вашої сім. Ваші діти вас потребують, їм потрібна ваша турбота.

Як не варто наяву ображати птахів, так що не варто цього робити уві сні. Поранена вами птах обіцяє вам помста за сказані спішно слова. Варто заздалегідь подумати, кого ви могли образити, щоб не нажити собі ворогів. Також варто бути більш ласкавим і ніжним зі своєю другою половинкою. Не завжди потрібно підпорядковувати, іноді потрібно і підкоритися для того, щоб зберегти стосунки. У будь-якому випадку, ці прекрасні птахи дарують радість і щастя як наяву, так і уві сні. Сни про них підказують людині щасливою і радіти кожній приємній дрібниці, адже життя одне і вона швидкоплинна.