До чого сняться гниди: тлумачення сну про гниди в голові

До чого сняться гниди по тлумаченню різних сонників: до успіху чи до нещастя?

Противні личинки вошей у сні – гарний знак.

Приємні події, як правило, пов’язані з одержанням грошей, не за горами. Однак зустрічаються і інші тлумачення сну про гнидах.

Традиційні тлумачення сновидіння про гнидах

Багато залежить від відчуттів під час сну і після пробудження. Якщо сновидящий не випробовується страху, огиди, злості, то в реальному житті його чекають благополучні вести, пов’язані з роботою, або поліпшення матеріального добробуту. Важливо не упустити свій шанс, він цілком реальний.

До чого сняться гниди, якщо після пробудження настрій поганий? У цьому випадку наяву слід чекати якихось дрібних проблем. Одна гнида трактується як незначна неприємність: сварка, застуда, прикра помилка. Кілька личинок або полчище гнид передбачають скандал, злість, розрив відносин, важку хворобу.

Відповідно, приємне сновидіння про гнидах трактується аналогічним чином: одна гнида сниться до невеликих грошей, кілька – до великого прибутку, багато гнид – до справжнього багатства.

До чого сняться гниди на голові? До неприємних подій. Дівчата, що збиралися заміж, можуть розлучитися з коханим. Працюють люди опиняться в цейтноті і відчують усі принади нервування. Особливу обережність після такого сну слід дотримуватися тим, хто трудиться на небезпечному виробництві або планує екстремальну подорож. Є небезпека травмуватися.

Якщо приснилися гниди на шерсті тварин, це означає невміння планувати роботу і дозвілля. Багато часу витрачається даремно, тому потрібно навчитися зосереджуватися на головному, не розмінюючись на дрібниці.

Проте в цілому бачити уві сні гнид – сприятливий знак. Але може означати довгоочікуване збіг обставин, завдяки яким вдасться злетіти по кар’єрних сходах, поліпшити матеріальне становище і втілити в життя все задумане.