До чого сниться чай: тлумачення сну про заварювання і розпивання чаю

До чого сниться чай: до хорошого або поганого? До чого сниться, що завариваешь або п’єш чай – основні трактування різними сонникам

Сни ніколи не приходять до людини просто так. Вони несуть в собі приховані підказки, символи і знаки. Як приємно побачити душевний чаювання уві сні. До чого сниться чай? Варто розібратися.

До чого сниться чай – основні трактування

Як приємно після важкого робочого дня випити чашечку підбадьорливого чаю. До чого сниться заварювати чай – до очікування званого гостя, до гарних новин, які прийшли здалеку. Якщо після чаювання на дні чашки залишився осад – в житті неприємний осад залишиться на душі після спілкування з сторонньою людиною.

Якщо після чаювання залишаються чаїнки і людина уві сні повторно їх заварює – наяву він отримає другий шанс у будь-якій сфері життя. Головне – попросити цей шанс.

Додавати повільно в чай молоко – до зміни негативного періоду в житті на позитивний. Якщо сниться ароматний фруктовий чай, додавання в чай різних ароматних компонентів – значить, людині набридла його друга половина, і він шукає пригод на стороні.

Якщо чай на смак терпкий і навіть гіркий – людину чекають карколомні зміни, зміни на краще. До чого сниться заварювати чай зелений? До того, що настав час подбати про своє здоров’я. Воно неабияк погіршився, тому варто потурбуватися про нього. Можливо, людину переслідує синдром хронічної втоми і постійних невдач у житті. Пора міняти ситуацію і напрямок діяльності.

М’ятний чай з’являється в сновидіннях часто у тих людей, у яких в житті настала чорна смуга. Пити такий напій у сні – до зміни періоду невдач на щасливий і сприятливий період.

Чай з цукром, особливо, якщо у нього нудотний смак – сниться до того, що пора життя підсолодити. При цьому не варто обмежуватися цукром і солодощами – варто випробувати всі принади життя, щоб вона дійсно стала солодкою.

Такий сон може вказувати на відсутність турботи в житті людини. Йому не вистачає душевної близькості та теплоти. Тоді варто задуматися про те, що, можливо, настав час змінити оточення, довірених осіб.

Якщо сниться чай з десертом:

• Чай з печивом – до веселощів і радощів;

• Чай з шоколадом – любовні ігри, пристрасть;

• Чай з карамельками – до того, що проблеми розтануть.

Збір чаю у сні обіцяє наяву працьовитість і копіткість, які будуть винагороджені по заслугах. Покупка обіцяє не що інше, як приємні клопоти, розваги та підготовку до радісної події.

Якщо сняться сухі листи чаю – людина незабаром вирішить реалізувати всі свої плани. Йому все вдаватиметься досить якісно і швидко. Рішення будуть блискавичними і обдуманими і позитивні результати не змусять себе чекати.

Пролити чай у сні – до неприємностей, фінансових втрат, втрати авторитету в очах рідних і колег. Ваші колеги та близькі люди просто вас розчарують, не виправдають покладені надії, навіть підставлять.