До чого сняться цуценята: тлумачення снів про білих, чорних і рудих

До чого сняться цуценята? Основні тлумачення сновидіння: до чого приснилися маленькі цуценята – попереду багато клопоту

Сни нерідко є відображенням внутрішнього стану людини, її внутрішніх переживань, його мрій. У снах є як радісні, так і сумні події. Не варто переживати з-за появи негативних картин в сновидіннях. Варто розібратися в їх тлумаченні.

До чого сняться маленькі цуценята – загальне тлумачення

Практично кожна дитина в дитинстві мріяла отримати від батьків пухнастого друга. Діти не розуміють що щенята це турбота і нескінченний нагляд за ними вимагає витрат часу. Це величезні клопоти і коли діти просять купити цуценя, вони не підозрюють про те, що це може затьмарити їх радісне перебування в будинку.

Для деяких дітей цуценята стають вірними друзями і коли такі діти бачать сни про щенят – вони сприймають дуже позитивно. Вони згадують свій минулий досвід виховання маленьких вихованців і радісно зустрічають їх у сновидіннях. Але для дорослих людей сон про щенят може стати неприємним явищем, так як вони вже розуміють, що про маленьких друзів варто дбати. Тому сни про щенят можуть приносити негативні емоції дорослим людям.

Варто відзначити, що образ собаки трактується багатьма сониками вельми неоднозначно. В одних він означає домашнє вогнище, його хранительку – жінку. В інших – низку невдач, які можуть відвідати людини.

Варто акцентувати увагу на тому, що людина споконвіку використовував собак як вірних помічників у різних ремеслах. Вони виступали супутниками його життя і тими, хто допомагає просуванню по службі. Собака в деяких стародавніх тлумачень – символ вірності, дружби, самопожертви.

Для того щоб вірно розтлумачити до чого сняться цуценята варто врахувати такі нюанси сновидіння:

• Вік цуценят;

• Їх кількість;

• Забарвлення тварин;

• Манеру їхньої поведінки;

• Те, як щеня ставиться до того, кому приснився сон.

Так, окрему увагу варто приділити забарвленню тварин:

• Білі цуценята – вони сняться до дружби, чистим душевним відносин, не заплямованим брехнею і зрадою;

• Руді цуценята сняться як провісники нових знайомств, нових нежданих зустрічей, які здатні кардинально змінити життя людини;

• Чорні цуценята говорять про можливі підступи на вашу адресу, можлива сварка з другом, або коханою людиною;

• Білий колір, перемішаний з темним – говорить про те, що навіть якщо у ваше життя увірвуться негативні події, вони принесуть тільки дрібні клопоти. Величезних небезпек чекати не варто.

Якщо уві сні з’явилися маленькі, новонароджені цуценята – такий сон обіцяє дрібні радості, подарунки. Якщо маленькі щенята дуже породисті – людину чекають величезні звершення, приємні знайомства, нові зв’язки.

Якщо присниться сон, в якому щеня травмований, або поранений – дрібні неприємності затьмарять звичний хід подій, але вони будуть тимчасовими. Якщо щеня захворів – варто також потурбуватися про своє здоров’я. Варто задуматися, чи достатньо уваги ви приділяєте собі.

Мертві тварини уві сні не віщують смерть наяву. Вони лише говорять про те, що людині потрібно бути уважним до дрібниць і словами, які він говорить в адресу інших людей. Такий сон передвіщає, що незабаром ставлення до людини переросте в дружбу. Вона зміцніє і зможе роками підтримувати людей.

Варто також придивитися і до іншим тлумаченням сновидіння:

 • Якщо щеня сидить у вас на руках – варто чекати моральної підтримки від близьких і рідних;
 • Якщо ви берете цуценя за лапи – вас чекає міцна фінансова підтримка;
 • Якщо вам приснилося, як щеня грає – вам подарують незвичайний подарунок, який буде радувати вас довгий час;
 • Якщо щеня до вас лащиться – кохана людина до вас повернеться, або ж ви зустрінете натомість нові почуття, які осяють ваше життя радістю;
 • Якщо на вас нападає цуценя – конфлікту будинку не уникнути, за вашою спиною точаться плітки і вам буде важко протистояти їм;
 • Якщо ви годуєте цуценя з рук – у вас з’явиться покровитель, який зможе вирішити всі ваші проблеми.
 • Якщо вам приснилося, що цуценя обзавівся блохами – вас спіткають дрібні неприємності, які принесуть масу клопоту. Якщо діти є у вас – ці неприємності будуть безпосередньо пов’язані з ними. Якщо присниться велика кількість цуценят – варто чекати великої гулянки. Дім буде сповнений дітей і рідних.

Також варто звернути увагу на такі сновидіння:

 • Якщо собака годує своїх дітей в сім’ї запанують хороші стосунки, можливо відвідування родичів та друзів;
 • Якщо присниться сам процес появи на світло цуценят – робота буде вас радувати, вона принесе грандіозні результати, праця буде плідною;
 • Якщо собака гризе кістку – нужда і відсутність грошей підкрадуться до вас непомітно;
 • Якщо цуценята уві сні грають з кошенятами – можливі нові стосунки і нові почуття, які дадуть можливість життя розвиватися.
 • Якщо присниться, що цуценя ви вбили – наяву вам загрожує небезпека і передбачати всі її результати ви не зможете. Варто очікувати неприємності, які будуть виникати з нізвідки. Якщо уві сні щеня вас вкусив – вас зрадять ваші кращі друзі, кохана людина.

До чого сняться цуценята по соннику Міллера

Годувати цуценя по соннику Міллера – вашому другу потрібна підтримка. Якщо цуценя під час годівлі, намагається вкусити вас – друг вас не віддячити, всі ваші старання будуть марні. Якщо щеня у сні є білого кольору – то один буде вам дуже вдячний.

Якщо уві сні ви врятували цуценя – ви надасте підтримку незнайомій людині, і між вами виникне міцна дружба. Якщо ви втратили уві сні маленького цуценя – вам самотньо і сумно наяву. Але якщо ви раптом його знайшли – ви знайдете душевну рівновагу і спокій. Якщо цуценя чужого ви знайшли у сні – ви зав’яжете нові зв’язки.

По соннику Міллера придбання щеняти, як маленького, так і старші – обіцяє придбання зв’язків, вигідних контрактів, можливих варіантів розвитку подій, просування справ вперед.