До чого сниться синяк: тлумачення сну про синці

До чого сниться синяк: на обличчі або на інших частинах тіла? Основні тлумачення: до чого сниться синяк на собі або іншій людині

Занурюватися в сон – занурюватися у подорожі, пригоди, які, на жаль, не завжди приносять радість. Іноді уві сні з людиною трапляються неприємності, можуть з’явитися травми, синці. До чого сниться синець? Зараз розберемося.

До чого сниться синяк – основне тлумачення

До чого сниться синець? У найбільш поширених тлумаченнях снів зазначено, що синець уособлює перешкоду. Про те, що саме встане у вас на шляху скаже місце розміщення синяка. Так, наприклад, синці на обличчі говорять про те, що вас будуть спокушати, ви будете схильні спокусам.

Але не завжди подібні сновидіння можуть говорити про події прийдешніх, іноді вони вказують на те, що вже здійснилося. В такому випадку синці будуть уособлювати рани душевні і сердечні, страх перед майбутнім, страх залишитися незрозумілими. Якщо уві сні ви побачили синці саме на чужому тілі, вам варто задуматися, а чи дійсно ви добре ставитеся до цього людині, можливо, ви його в душі не розумієте, зневажаєте?

Також в деяких випадках травми уві сні і синці обіцяють вам зустріч з вашим давнім родичем, яку ви дуже чекали. Зустріч ця надовго залишиться у вас в пам’яті як негативний момент вашого життя. Але, як би не було негативним прогноз – завжди потрібно налаштовуватися на те, що невдачі у вашому житті – тимчасове явище. Сновидіння обов’язково підкаже, як впоратися з неприємностями і не дати їм заволодіти вами цілком і повністю.

До чого сниться синець на обличчі

Синець на обличчі уособлює ту проблему, яку сама людина бачити не хоче. Але якщо він все-таки візьме відповідальність за це на себе – чи зможе змінити ситуацію на краще.

Також варто бути готовим до обов’язкових змін в позитивну сторону. Як тільки проблемна ситуація вирішиться – життя дасть можливість активно рухатися вперед. Також потрібно мати на увазі, що якщо сон приснився жінці – їй варто стримати запал і не нариватися на неприємності. Краще робити все поступово, повільно добиватися результату і ні в якому разі не вступати в конфлікт з представниками протилежної статі.

Також цікаве:  До чого сниться новонароджена дівчинка: тлумачення сну про немовля

Якщо у жінки відносини з навіженим молодим чоловіком їй пора їх припинити, інакше щастя в особистому житті вона ніколи не побачить. Так, по соннику Фрейда, якщо у вас у сні синяк саме в області очей – ви розчаруєтеся в новому кохану людину. У чому причина такого результату – у відсутності довіри, в тому, що ви не дозволяєте почуттям зароджуватися.

Синець під оком у іншого – це символ вашого до нього негативного ставлення. У реальності ця людина вам може нашкодити, і ви в сні робите все, щоб попередити це – атакуєте першими.

Якщо синець у вас на щоці – значить, ваші таємні наміри будуть здійснені. Ви вже прийняли рішення, але ще не почали активний рух до поставленої мети. Не варто переживати про те, що ви не поставили до відома своїх близьких людей про свої наміри, не все повинно виноситися на загальний огляд.

Деніз Лінн каже, що синець на носі означає, що вам не варто втручатися в чужі справи. Всі ваші благі наміри призведуть лише до замішання. Вам не варто ні в якому разі не втручатися в чужі справи без дозволу, навіть якщо вам здається, що ви тільки будете приносити добро.

В езотеричному соннику ж сказано що синець на лобі говорить не тільки про вашу упертість, але і про відсутність гнучкої позиції в основних питаннях. У вас досить високий рівень інтелекту, але при цьому ви ігноруєте чудову можливість ним користуватися. Не йдіть на поводу у громадської думки, але і не нав’язуйте свого.

До чого сниться синяк на тілі

До чого сниться синяк на тілі по малому Велесову соннику? Це символ того що ви дуже марнотратні. Вам варто переглянути свої витрати і тримати себе в руках, гроші люблять рахунок. Для того щоб більше не було сварок в сім’ї на ґрунті відсутності грошей – також варто стримати свій запал.

В сонник Ванги сказано, що синець на шиї уособлює провину, яка вас гризе, ви не відпускаєте себе, не даєте собі можливість реабілітуватися. Також такий сон може застерігати вас від нанесення образи близькій людині. Ви жорстоко за це поплатитися.

Також цікаве:  До чого сниться жаба жінці: тлумачення снів

Якщо вам присняться великі побої на тілі – не бійтеся просити допомоги – вам допоможуть, ви знайдете вихід із ситуації, вам не варто особливо нервувати – життя на вашій стороні. Незабаром у вас з’явиться величезна кількість друзів і доброзичливців.

Якщо вам присниться, що ви завдали удару іншій людині і в результаті цього у нього на шкірі утворився синець – ви незабаром переглянете свої любовні стосунки, ви хочете вже зараз щось змінити, але що – не знаєте. Вам вдасться вивести на чисту воду того, хто давно замишляє недобре проти вас.

Якщо вам присняться синці на ногах – не варто нічого нового робити. Усі ваші починання не увінчаються успіхом. Ви тільки дарма витратите сили і час. Якщо ви проігноруєте попередження, то в реальності дійсно можете пошкодити ноги.

Якщо ви бачите синець на нозі іншого – варто оцінити всі деталі, вони можу здатися дрібницею, але ця дрібниця дасть повну картину тлумачення. Якщо ви співчуваєте потерпілому і відчуваєте до нього жалість – у вас є всі можливості стати нерозлучними друзями в майбутньому.

У сучасному соннику сказано, що синець на коліні може означати бажання когось вас підкорити. Ваш ворог може з’явитися в сновидінні, або ви чітко будете знати, про кого йде мова. Синяк на руці сниться в основному для того, щоб попередити вас про те що ваші друзі можуть стати не зовсім вам друзями. Вони, швидше за все вже відчувають люту заздрість по відношенню до вас.

Також синець на руці може говорити, що вас очікують труднощі у фінансовій сфері та на роботі. При цьому труднощі будуть викликані незалежними від вас зовнішніми факторами. Синці на спині говорять про те, що ви любитель відкладати рішення в довгий ящик, вам пора відхреститися від цієї звички, інакше ваші справи погано закінчаться.

Невдовзі ви зіткнетеся з тією проблемою, яка потребує невідкладного вирішення. Якщо жінка уві сні побачить у себе на животі синяк – не варто квапити події, прислухайтеся до голосу розуму, вам не все підвладне в цьому світі.

Також цікаве:  До чого сняться босоніжки: тлумачення сну про примірку, купівлю

У східному соннику синець на животі говорить про наявність негативу в цій області. Енергія погано тече по каналах, що призводить до її застою. Людині варто всерйоз зайнятися своїм здоров’ям. Якщо мова йде про жінок – їй варто потурбуватися про те щоб змогти стати матір’ю. Вона могла ще зовсім недавно відчувати себе вразливою і беззахисною. Ці почуття не суб’єктивні. Хтось завдав їй енергетичний удар.

У той же час, якщо на тілі ви виявляєте справжні побої – вас чекає, безумовно, приємний сюрприз. Ви довго не хотіли вірити своєму щастю, але воно спіткало вас раптово.

До чого сниться синяк по соннику Міллера

У соннику Міллера сказано, що синець на обличчі означає, що життя вам буде постійно ставити підніжку. Вам варто зібратися з силами, інакше ви пропустите підходящий момент для саморозвитку. Вам варто бути найбільш уважним до своїх бажань.

Також вам доведеться неабияк потрудитися для досягнення поставленої мети. Якщо ж синяк ви виявите на іншій людині – він вам принесе величезну кількість неприємних клопотів. Бачити синці на тілі дитини – вам варто бути обережним у своїх методах виховання, не варто надмірно тиснути на дитину.

До чого сниться синяк по соннику Фройда

В сонник Фрейда сказано:

• Синець на обличчі сниться – до з’ясування відносин між партнерами;

• Синяк на руці сниться до швидкого знайомства;

• Синяк на ногах уособлює небажання партнерів йти на зустріч один до одного;

• Синці на тілі говорять про хворобливих відносинах, які повинні закінчитися.

У соннику також акцентовано увагу на тому, що не варто наяву допускати насильство і утиски над собою. Варто відстоювати власну точку зору. Ця ідея принесе не тільки позитивні результати, але і задоволення від життя. Не варто заради любові підкорятися партнеру.

У будь-якому випадку – синці на тілі означають не зовсім вірні рішення, яких можна уникнути. Якщо в реальному житті ви займаєтеся самобичуванням – вам варто припинити цю практику і зайнятися саморозвитком. Варто докласти максимум зусиль для гармонізації відносин, налагодження зв’язку з близькими людьми. Це дасть вам поштовх для особистісного зростання.