До чого сниться синяк: тлумачення сну про синці

До чого сниться синяк: на обличчі або на інших частинах тіла? Основні тлумачення: до чого сниться синяк на собі або іншій людині

Занурюватися в сон – занурюватися у подорожі, пригоди, які, на жаль, не завжди приносять радість. Іноді уві сні з людиною трапляються неприємності, можуть з’явитися травми, синці. До чого сниться синець? Зараз розберемося.

До чого сниться синяк – основне тлумачення

До чого сниться синець? У найбільш поширених тлумаченнях снів зазначено, що синець уособлює перешкоду. Про те, що саме встане у вас на шляху скаже місце розміщення синяка. Так, наприклад, синці на обличчі говорять про те, що вас будуть спокушати, ви будете схильні спокусам.

Але не завжди подібні сновидіння можуть говорити про події прийдешніх, іноді вони вказують на те, що вже здійснилося. В такому випадку синці будуть уособлювати рани душевні і сердечні, страх перед майбутнім, страх залишитися незрозумілими. Якщо уві сні ви побачили синці саме на чужому тілі, вам варто задуматися, а чи дійсно ви добре ставитеся до цього людині, можливо, ви його в душі не розумієте, зневажаєте?

Також в деяких випадках травми уві сні і синці обіцяють вам зустріч з вашим давнім родичем, яку ви дуже чекали. Зустріч ця надовго залишиться у вас в пам’яті як негативний момент вашого життя. Але, як би не було негативним прогноз – завжди потрібно налаштовуватися на те, що невдачі у вашому житті – тимчасове явище. Сновидіння обов’язково підкаже, як впоратися з неприємностями і не дати їм заволодіти вами цілком і повністю.