До чого сняться великі хвилі: тлумачення сну

До чого сняться великі хвилі: прозорі або мутні. Основні тлумачення – чого чекати, якщо приснилися великі хвилі

Сновидіння – особлива реальність, яка як би накладається на те, що відбувається в житті людини.

Завдяки сновидінь можна усвідомити дійсність і отримати підказку на майбутнє.

Так до чого сняться великі хвилі?

Варто розібратися.

До чого сняться великі хвилі – основне тлумачення

Як приємно бачити у сні морську гладь, як вабить її блакить, як приємно бачити морську подорож, у яке ви пускаються з радістю і ентузіазмом. Після таких снів настає біла смуга в житті і все починає чудово складатися.

Але що може означати сон, в якому з’являються величезні хвилі? Варто уважно розтлумачити сновидіння цілком, враховуючи наступні нюанси:

• Хвилі піднімаються вночі або вдень;

• Вода при цьому холодна або тепла;

• Колір води залишається прозорим, або вона стає мутною;

• Які відчуття відвідують вас при вигляді хвиль (страх, радість, байдужість);

• З якої причини піднімаються хвилі;

• Що відбувається з вами після цього.

Важливо придивлятися до кожної дрібниці. Особливо, якщо в шторм ви потрапляєте не одні, а з вами потрапляє ще один чоловік. Якщо ж ви все ж захоплені штормом зненацька на судні, і дітися вам нікуди – вас накриє низка незрозумілих подій, вони будуть дуже неприємні вам.

З одного боку, варто розглядати всі приходять у ваше життя неприємності як якийсь урок, можливість змінити життя на краще, з іншого боку – варто з гідністю долати перешкоди. Якщо вам приснилося цунамі – чекайте змін у своєму житті такої сили, що навряд чи щось залишиться у вас від колишнього способу життя і мислення.

Якщо великі хвилі вас не лякають, а навпаки – ви з радістю і веселощами катаєтеся на них – вам усе в житті дасться легко. Ви будете зайняті своїми домашніми турботами і при цьому встигнете виконати масу доручень, врахуєте всі дрібниці і нюанси. Будьте готові копітко трудитися, бо праця буде винагороджена сторицею.

Якщо молодому хлопцеві присняться великі хвилі – варто стримати свій запал і обов’язково приділяти більше уваги своїй другій половинці. Не варто зараз активно з’ясовувати стосунки. Нічого хорошого це не дасть, тільки віддалить партнерів. Для того щоб в житті все було гладко йшло своїм чередом – потрібно згладжувати конфлікти, а не наполягати на своєму.

Якщо вас захлеснуло з головою брудною водою хвиль – ви поринете у свої проблеми і все з-за нерозторопності і необачність. Надалі чекайте тільки погіршення ситуації, якщо хочете негайно щось змінити – міняйте прямо зараз. Інакше ваші проблеми довго ще будуть псувати вам життя.

Якщо вас захлеснуло з головою прозорою і теплою водою великих хвиль – радійте, вам доля приготувала безліч подарунків, вас оцінять на роботі, ви скрізь будете в пошані. Ви завжди будете на хорошому рахунку, як на роботі, так і в колі сім’ї. Якщо хтось найближчим часом звернеться до вас за допомогою – допоможіть, не замислюючись, ця допомога вам воздасться.