До чого сниться, що кришаться зуби: тлумачення сну

До чого сниться, що кришаться зуби: у вас або у когось з близьких. Основні тлумачення, до чого сниться, що кришаться зуби

Сновидіння, в яких відбуваються тільки радісні події – безумовно, дарують масу позитивних емоцій, але що робити, якщо у сні з’явилися страшні події, можливо навіть смертельні?

До чого сниться, що кришаться зуби?

Варто розібратися.

До чого сниться, що кришаться зуби – основне тлумачення

Будь-які проблеми зі здоров’ям здатні вибити людину з колії, порушити звичайний хід подій. Навіть якщо йому просто присниться що з його здоров’ям і зовнішністю щось не так, що людина вже починає нервувати. Сьогодні сонники представлено безліч тлумачень, до чого сниться, що кришаться зуби. Варто розібратися в них.

Такий сон обіцяє:

• Сварки і розлуку;

• Розбіжності з людьми старше і мудріше вас;

• Негаразди на роботі;

• Хвороби, інколи навіть смерть.

Варто уважно придивитися, при яких умовах, і внаслідок чого зуби почали кришитися. Можливо, це відбулося із-за того що вас хтось ударив у сні. Але чому так сталося? Хто посмів це зробити? Якщо це хтось з близьких і рідних людей – варто чекати зради, так як спочатку цей чоловік завдасть удару незначний, а потім внаслідок його дій все ваше життя піде під укіс. Варто вивчити всі символи сновидіння. Можливо, у них зустрінуться вказівки на причини такого до вас відношення. Тоді варто задуматися про їх усунення.

Якщо уві сні зуби почали кришитися різко і болісно – ви не хочете приймати зміни в житті, вам хочеться плисти за течією днів, але доля розпоряджається інакше, вона намагається змусити вас щось змінити в собі і підштовхнути до змін оточуючих.

Якщо зуби кришаться у когось з ваших знайомих людей – наяву вам необхідно допомогти їм у біді. Якщо уві сні таке нещастя трапилося з молочними зубами дитини – варто подбати про його здоров’я, зараз малюк дійсно потребує вашої турботи. Якщо ж у жінки немає дитини, але їй приснилося, як у малюка кришаться зуби – її плани на щасливе материнство незабаром зруйнуються, вона ще довго не зможе мати дітей.

Якщо ж у сні у вашої коханої кришаться зуби – вам варто подбати про неї, щоб вона не потрапила в неприємну ситуацію. Її здоров’я як фізичне, так і психічне під загрозою, можливо, ви самі стали причиною такої ситуації, тоді варто негайно все виправити. Найстрашніше побачити, як з ясен коханої тече кров – такий сон означає смерть, але не тільки відносин, але і фізичну її кончину.

У таких випадках варто згадати все сновидіння, швидше за все в ньому містилася підказка, як уникнути неприємностей і летального результату. Якщо ж таких ви не виявили – обов’язково прийміть всі заходи щодо запобігання трагедії на свій розсуд.